Mini logo

Vana brauser.

Get a safer and faster internet with a new browser. We have optimized the MINI for future standards. More information can be found here at browser-update.org . Tip: You're always up to date on your smartphone.

Lepi kokku proovisõit

Peeglikorpused.

MINI peeglikatetele aitavad värvi lisada näiteks Union Jack, ruudulipp või John Cooper Works Pro disain. 3- ja 5-ukselise MINI jaoks on saadaval üheksa disainiga välispeeglid (alates 2014. aastast). Saadaval on ka suur valik sisepeegleid, katuseääriseid, lävendikatteid ja põrandamatte, millega neid sobitada.

VÄRVITEEMAD.

Sinu MINI, sinu stiil.

Sa saad oma MINI disainida eri värviteemadega, näiteks Black Jack.
Kõik värvikombinatsioonid on saadaval kõigi toodete ja mudelite jaoks.
Küsi lisa meie müügikonsultandilt.
Lisanduvad paigalduskulud.

SALONGI TAHAVAATEPEEGEL

UKSEPEEGLID

KATUSEDEKORATSIOONID

KÜLGMISED SUUNATULED (VÄIKESED)

KÜLGMISED SUUNATULED (SUURED)

UKSENUPUD

POPULAARSED TARVIKUD.

LED-LISATULED.

MINI disaini toovad esile LED-lisatuled. 140-millimeetrise diameetriga ümarad esituled paiknevad otse radiaatorivõre ees ja lülitatakse sisse koos täistuledega.

MINI katuseboks.

MINI must või hõbedane katuseboks sobib kokku MINI disainiga ning on ainus katuseboks, mille väljatöötamisel ja katsetamisel on tagatud optimaalne sobivus ja turvalisus. Valikuliselt saadaval ka sportlike (mustade või valgete) triipudega.

LED-valgusega ukselävendid.

Iga kord, kui uks avada, süttivad ukselävenditel stiilsed LED-valguspaneelid. Aku kestab kuni kolm aastat. Saadaval neli disainivarianti: Union Jack, Vivid Green ja JCW Pro.

18" JCW CROSS SPOKE.

18-tolline John Cooper Works suvine rattakomplekt MINI 3- ja 5-ukselisele (alates aastast 2014). Sobib kõigi mudelitega, sh JCW sportpidurid.

Reisimine ja mugavus.

Nutikas süsteem, mille alus on paigaldatud peatugede vahele. Aluse külge saab seejärel kinnitada praktilise konksu, tahvelarvuti hoidiku või riidepuu.

Click & Drive.

Click & Drive võimaldab laadida nutitelefoni, voogedastada muusikat ja kasutada navigatsioonisüsteemi. Lisavarustuses on teisaldatav navigatsiooniseade, mida on kerge eemaldada ja autosse paigutada. Saadaval uuel MINI mudelil alates 2014. aastast.

LED-UKSEPROJEKTOR.

Vahetatavad mustrid: MINI logo, Union Jack või JCW Pro. Tarnitakse 2-osalise komplektina.

PAGASIRUUMIMATT.

Essential Black pagasiruumimatt sobib ideaalselt kokku Essential Black ilmastikukindlate porivaipadega ning on valmistatud kvaliteetsest materjalist, mida on kerge lapiga puhastada.

ILMASTIKUKINDLAD MATID.

Efektse musta teemantmustriga täiskomplekt ees ja taga.