MINI 3-ukseline luukpära – roheline – rattad ja rehvid MINI 3-ukseline luukpära – roheline – rattad ja rehvid

TÄHEMÄRGISTUSEGA MINI ORIGINAALRATTAD JA -REHVID.

Paigalda oma autole MINI originaalrattad. Uusi paiku avastades on hea end kindlalt tunda ja meie aitame sind laia MINI originaalrataste valikuga. Need rehvid on teistest sammu võrra ees, tuues esile iga MINI parimad omadused ja toetades sinu sõidustiili. Kasuta aastaajale sobivaid rehve, mis haarduvad teekattega optimaalselt. Meie juhtivate tootjate valmistatud ja tähemärgistusega rehve kasutades tunned end teel alati turvaliselt. Kõik rattad tarnitakse paigaldatud, tasakaalustatud ja kasutusvalmis kujul.

TALVERATTAD.

MINI rattad ja rehvid – lumi MINI rattad ja rehvid – lumi
MINI originaaltalveratastel on kvaliteedi ja ohutuse garantii. Need on välja töötatud koos juhtivate tootjatega ja läbinud põhjalikud katsed, mille eesmärk on optimeerida MINI rehvide haarduvust teekattega, ning need sobivad ideaalselt iga mudeli kontseptsiooniga. MINI talverehve (mida kutsutakse ka lumerehvideks) soovitatakse tungivalt kasutada piirkondades, kus temperatuur langeb külmal hooajal alla +7 °C, et tagada sõiduki ohutus teel ning parem pidurdamine ja haarduvus ilmaoludest sõltumata.
MINI ORIGINAALVELJED JA -REHVID

MAKSIMAALSE HAARDUMISEGA REHVID.

Kui temperatuur langeb, tõmbub suverehvide kumm kõvemaks ega toimi enam optimaalselt. Seepärast on soovituslik temperatuur talverehvidele üleminekuks 7 °C. Tänu oma erilisele koostisele tagavad talverehvid optimaalse haarduvuse, pidurite reageerimise ning suurepärased sõiduomadused ja ohutuse teel – isegi kõige külmema ilmaga.

MINI talverattad tagavad parimad sõiduomadused ja ohutuse. 

MINI rattad – suveks ja talveks – haarduvus ja muster

Pidurdusteekond mustri sügavuse (mm) korral märgades oludes.

Pidurdusteekond mustri sügavuse (mm) korral märgades oludes

VEEL RATTAID. VEEL VAATEID. MINI SUVERATTAD.

MINI rattad ja rehvid – suvi MINI rattad ja rehvid – suvi

Sellel päikeselisel hooajal säravad sportlikud ja elegantsed MINI originaalrattad heledas valguses. Tipptootjate (Michelini, Pirelli ja Continentali) rehvide valik on lai ning tagab suvisteks seiklusteks täiusliku stiili ja suurepärase haarduvuse.

SUVERATTAD.

MINI ORIGINAALRATTAD JA -REHVID

Kui lisad oma MINI-le originaalveljed, -rehvid ja -varustuse, on see justkui viimaste pintslitõmmete lisamine maalile. Näiteks MINI vabalt liikuvad rummukorgid – need lisavad rattale kauni viimistluse ja teevad MINI-st tõelise meistriteose.

TÄHEKVALITEET.

MINI rattad – rehvid – kvaliteeditähega märgistatud eelised MINI rattad – rehvid – kvaliteeditähega märgistatud eelised
MINI originaalratastel on kvaliteedi ja turvalisuse tagamiseks ainult tähemärgistusega rehvid. Need on välja töötatud koos juhtivate tootjatega (nt Michelin, Pirelli ja Continental) ja läbinud põhjalikud katsed, et optimeerida MINI rehvide haardumist teel.

EELISTE ÜLEVAADE.

SINU AUTOLE LOODUD.

Kõik MINI originaalrattad ja -rehvid toetavad selle auto nobedat reaktsiooni ning sobivad iga MINI mudeli isikupärase stiiliga.

KONTROLLITUD.

Iga rehv on läbinud põhjalikud katsed kuni 50 kvaliteedikriteeriumi alusel (ELi rehvimärgis nõuab vastavust ainult kolmele kriteeriumile).

SPORTLIK.

Rehvid on täiuslikus kooskõlas vedrustuse komponentide ja kohanduvate süsteemidega, tagades maksimaalse haarduvuse ja sõiduomadused.

TURVALINE.

Tähemärgistusega rehvid on väga vastupidavad, neil on parimad ohutusnäitajad ja tipptasemel mobiilrehvi tehnoloogia.

ÖKONOOMNE.

Erimaterjalide süsteemne kasutamine vähendab kütusekulu ja mürataset.

MOBIILREHVI TEHNOLOOGIA.

Tänu mobiilrehvi tehnoloogiale saab ka rehvi tühjenemise korral jätkata kuni 80 km jooksul otse sõitmist kiirusega kuni 80 km/h. See tähendab sinu jaoks nii ohutust kui ka mugavust. Samuti tähendab see, et varuratast pole tarvis, kuna saad lihtsalt järgmisse MINI teenindusse sõita. Nii on sõiduk vähem koormatud ning pagasile ja sporditarvetele jääb rohkem ruumi.

Ilma mobiilrehvi tehnoloogiata:
MINI rattad ja rehvid – ilma mobiilrehvi tehnoloogiata rehv
Mobiilrehvi tehnoloogiaga:
MINI rattad ja rehvid – mobiilrehvi tehnoloogia

KOOSTÖÖ JUHTIVATE TOOTJATEGA.

MINI rataste väljatöötamisel ja katsetamisel lähtutakse eesmärgist optimeerida sinu MINI sõiduomadusi ja teel püsimist. Olenemata sellest, kas sinu MINI vajab Michelini, Pirelli ja Continentali või mõne muu kvaliteetkaubamärgi rehve, tähendab rehvi küljel olev täht seda, et see rehv on MINI jaoks sobivaks tunnistatud ning tagab parimad sõiduomadused, kuna see on valmistatud spetsiaalselt sinu MINI jaoks ja MINI standardite kohaselt. Tähemärgistusega rehvid on läbinud katsed 50 erineva kvaliteedikriteeriumi alusel, mis jagunevad kuueks peamiseks valdkonnaks: sõiduomadused, ohutus, kulumine, ökonoomsus, mugavus ja sportlikud omadused.
MINI rattad – mini rehvikindlustus – kindlustuskaitse MINI rattad – mini rehvikindlustus – kindlustuskaitse

MINI REHVIKINDLUSTUS.

Kui juhtub, et rehv saab kahjustada (kas siis kogemata või kellegi tahtliku tegevuse tõttu), aitab MINI rehvikindlustus katta ootamatud parandus- ja asenduskulud, olenemata sõiduki vanusest.

 

MINI rehvikindlustus pakub põhjalikku kindlustuskaitset järgmiste kahjujuhtumite puhul: 

  • teravate esemete (nt naelte ja klaasikildude) põhjustatud kahju
  • äärekivi vastu sõitmisest (parkimisel) põhjustatud kahju
  • vandalism
  • vargus

MINI rehvikindlustus hüvitab kahjustuse korral esimesel aastal 100%, teisel aastal 75% ja kolmandal aastal 50% rehvide maksumusest.*

* MINI rehvikindlustus kehtib kõigi MINI esindusest ostetud tähemärgistusega rehvide ja rataste puhul. Peale selle kehtib MINI rehvikindlustus kõigi originaalvarustusse kuuluvate rehvide puhul, mis on paigaldatud MINI-lt ostetud ja alates 2020. aasta märtsist registreeritud autole. Veljed ja tööjõukulud ei kuulu hüvitamisele. Lisateavet MINI rehvikindlustuse kohta saad MINI teeninduspartnerilt või oma kindlustustingimustest. MINI rehvikindlustus on toode, mida pakub ettevõte Allianz Versicherungs-AG. 

TOOTMINE.

TEEKOND ALGAB SIIT.

Ratta leiutamise asemel soovime selle täiuslikuks muuta. Seda on näha iga MINI originaalratta puhul. Iga ratas kajastab meie rangeid nõudmisi vastupidavusele ning on läbinud dünaamilised, staatilised ja simulatsioonkatsed, mis lähevad palju kaugemale kui seaduse nõuded. Tulemus on kvaliteetne ratas, millele saab loota igas olukorras – see on stiililt elegantne ja sisult kompromissitu.

MINI originaalveljed on valatud sulaalumiiniumist. Vedel metall valatakse vormi, kust see pärast jahtumist välja võetakse, ning kõike seda jälgib rangelt uusim arvutitehnoloogia, mis garanteerib meie rataste kvaliteedi. Selline valamisprotsess vähendab kulusid ning võimaldab äärmist täpsust ja kujundamisvabadust. Valuveljed on kerged ja väga jäigad.

Sepistamise käigus sepistatakse ratas alumiiniumitükist. Tipptasemel võimalus on alusmaterjali sepistamise järel kogu kodarastruktuur freesida. Alumiiniumist sepisveljed on alumiiniumist valuvelgedest 10–20% kergemad ja võimaldavad peenemat kodarastruktuuri.

Pidevvormimine on rõhu all toimuv vormimisprotsess. Pöörlemise ajal avaldatakse valuvelje trumlile survet. Selle protsessi käigus venitatakse alumiiniumi ja surutakse siis kokku, mis suurendab selle tõmbetugevust ja võimaldab toota eriti õhukese seinaga velgi. Tulemus on äärmiselt kerge ja tugev ratas, millel on suur löögikindlus, elastsus ja kandevõime.

Seda meetodit saab samuti kasutada nii sepis- kui ka valuvelgede puhul. Velje tugevust vähem mõjutavaid osi muudetakse kergemaks, näiteks kodarate materjali töötlemisega. See vähendab veelgi velje massi ning kodara ja velje ääre vahelise osa õhendamise kaudu luuakse kvaliteetsed stiilielemendid, mis annavad veljele kolmemõõtmelise välimuse.

Olenemata tootmistehnoloogiast saab MINI originaal-kergmetallvelgede pinda töödelda mitmel viisil. Põhimeetod – pulbervärvimine – muudab velje keskkonnamõjudele (nt jäätõrjeks kasutatava soola söövitavale mõjule) vastupidavaks. Varem värviti kergmetallvelgi sageli läbipaistva lakiga hõbedaseks. Praegu on BMW portfellis mitmesuguseid kujundusi ja pinnatöötlusi, mis nõuavad keerukat viimistlusprotsessi.

EKSPERTIDE TEADMISED.

MINI varustus – ristlõige – rehvid

PAREMAD NÄITAJAD. ROHKEM RÕÕMU.

MINI originaal-kergmetallvelgedel on uuenduslikud rehvid ja integreeritud mürasummutus, mis tagab suurepärase mugavuse. Rehvi sisepinnal olev vahukiht neelab müra, mida põhjustab resonantsvibratsioon rehvi õhuga täidetud õõnsuses. See vähendab oluliselt salongi jõudvat rehvimüra.

HÕLJUB TUULES.

Optimaalse aerodünaamikaga kergmetallveljed kaaluvad vähe ja vähendavad tuuletakistust, suurendades veelgi sinu MINI ökonoomsust. Nende enamasti suletud pinnad vähendavad tõhusalt rataste ümber tekkivaid õhupööriseid. Õhku suunavad rattad aitavad väga uuenduslikul viisil tuuletakistust vähendada ja ühendavad optimaalsed aerodünaamilised omadused sportliku elegantsiga.

MINI Countryman – maastikul – rattad ja rehvid MINI Countryman – maastikul – rattad ja rehvid
MINI varustus – silt – rehvid

KVALITEEDIMÄRK.

Sul on nüüd lihtsam otsuse langetamiseks rehvide omadusi võrrelda. Alates 1. maist 2021 on kõigil ELis müüdavatel rehvidel uus silt, mis näitab kütusesäästlikkuse, märghaardumise ja mürataseme vastavust ELi standarditele.

MINI REHVIVAHETUSTEENUS.

Meie MINI teenindusspetsialistid annavad sulle nõu sinu sõidukile ideaalsete rataste ja MINI tähemärgistusega rehvide valimisel. MINI rangetele kvaliteedistandarditele vastavad ainult need rehvid. On ütlematagi selge, et me ka vahetame, kontrollime, hooldame ja ladustame sinu rehve. Kui vajad varurehvi või tervet rattakomplekti, pakub MINI ratta- ja rehviteenindus alati esmaklassilisi tooteid ning annab asjatundlikku nõu. Hoolitse oma auto eest hellalt, kuna ta on seda väärt. Kingi talle MINI teenindus MINI esinduses.

MINI rattad ja rehvid – rehvivahetusteenus MINI rattad ja rehvid – rehvivahetusteenus

#HereWeGo Täname kogu MINI kogukonda suurepärase pildimaterjali eest!