JURIIDILISED JUHISED.

Oleme rõõmsad, et otsustasid seda veebilehte külastada ja MINI toodete vastu huvi tunned.

ANDMEKAITSE.

Meie veebilehel võidakse sul paluda vabatahtlikult isikuandmeid avaldada. Meie veebilehed asuvad maailma eri riikides. Sinu isikuandmete säilitamine ja töötlemine toimub kooskõlas kehtiva andmeseadusega.

 

Isikuandmeid, mida kogub Inchcape Motors OÜ, kasutatakse selleks, et vastata sinu küsimustele, edastada teavet ja teha muid toiminguid. Nende edasine kasutus turunduses, küsitlustes, kampaaniates jms toimub ainult sinu nõusolekul.

 

Andes nimetatud tegevusteks nõusoleku, annad nõusoleku ka selleks, et Inchcape Motorsi partnerid sinu andmeid töötlevad. Kui sa selleks nõusolekut ei anna, ei avaldata andmeid kolmandatele pooltele. Nõusoleku võib igal ajal viivitamatu jõustumisega tagasi võtta. Lehekülje ülaosast leiab Inchcape Motorsi kontaktandmed.

PRIVAATSUSTINGIMUSED

Tutvu privaatsustingimustega SIIN.

LAHTIÜTLUS.

Veebileht on koostatud äärmiselt hoolikalt, et vältida arusaamatusi ja vigu. Inchcape Motors OÜ ei võta vastutust tekstis esinevate võimalike vigade eest. Me ei võta vastutust mis tahes kahju eest, mis on otseselt või kaudselt seotud selle veebilehe kasutamisega.

 

Sõidukite varustus ja tehnilised omadused võivad riigiti erineda. Piltidel, tekstis ja filmides võib esineda viiteid tehnoloogiale ja varustusele, mis standardversioonil puudub. Inchcape Motors jätab õiguse teha muudatusi tehnoloogias ja varustuses ning parandada trükivigu.

 

Inchcape Motors ei võta mis tahes vastutust veebilehe sisu osade eest, mis pärinevad kolmandatelt pooltelt, ega lingitud väliste veebilehtede sisu eest. Lingid välistele veebilehtedele on vastavalt märgistatud.

KÜPSISED.

Küpsis on väike tekstifail, mille veebileht sinu kõvakettale salvestab. Küpsised ei kahjusta sinu arvutit ega põhjusta viiruste rünnakuid. Meie veebilehe küpsised ei kogu isikuandmeid. Küpsiseid on alati võimalik kustutada, redigeerides selleks oma veebilehitseja seadistusi.

 

Meie veebileht kasutab reeglina küpsiseid ainult siis, kui see sinu arvutis avatud on, et koguda anonüümselt statistilisi andmeid või suurendada kasutusmugavust. Meie veebileht võib mõnel juhul küpsiseid ka teistel otstarvetel kasutada. Anname sellest sulle teada.

KÜTUS/HEIDE.

Teave uute sõiduautode kütusekulu ja süsinikuheite kohta on kättesaadav tasuta brošüüris, mille saad Inchcape Motorsilt.

AUTORIÕIGUSED.

Sellel veebilehel oleva kogu teabe autoriõiguste (© Copyright 2010) omanik on BMW AG, München, Saksamaa. Kaitse kehtib kõigi BMW Groupi veebilehtedel olevate tekstide, piltide, heli- või videosalvestiste reprodutseerimisele või levitamisele. Sisu ei ole lubatud paljundada ega teistel veebilehtedel kasutamiseks kohandada.

 

Mõnedel BMW Groupi veebilehtedel võib olla pilte, mille autoriõigused kuuluvad kolmandatele pooltele.

VEEBISTATISTIKA.

Töötame pidevalt, et oma veebilehte paremaks muuta. Seetõttu kasutame klikistatistikat, mis salvestab kõik klikid anonüümselt, nii et neid ei seostata kasutaja isikuga.

MINI FINANTSTEENUSED.

Veebilehel esitatud kuumaksete arvutused põhinevad auto soovituslikul jaemüügihinnal ja järgmistel tingimustel:

 

aastane fikseerimata intressimäär 1,95% + 3 kuu EURIBOR; arvesse ei ole võetud võimalikke sõiduki registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega finantseerimise eeltingimuseks oleva kasko- ja liikluskindlustuse makse suurust. Finantsteenuse pakkuja on Luminor Liising AS. Tutvuge liisingutingimustega ning vajaduse korral konsulteerige asjatundjaga.

 

Inchcape Motosil jätab endale õiguse teha hinnakirjas muudatusi.

KAUBAMÄRK.

MINI on kaubamärk, mille omanik on BMW Group. Kui pole öeldud teisiti, kaitseb kõiki veebilehel olevaid kaubamärke BMW AG. See hõlmab kaubamärginimetusi, mudelinimetusi ja logosid.

GOOGLE ANALYTICS.

See veebileht kasutab Google, Inc. („Google”) veebianalüüsiteenust Google Analytics. Google Analytics kasutab küpsiseid, mis on sinu arvutisse salvestatavad tekstifailid, mis aitavad analüüsida veebilehe kasutust. Teavet, mida küpsis sinu veebilehe kasutuse kohta salvestab (sh sinu IP-aadress), edastatakse ja salvestatakse Ameerika Ühendriikides asuvatesse Google'i serveritesse. Google kasutab seda teavet selleks, et analüüsida, kuidas sa veebilehte kasutad, ning veebilehel toimuva tegevuse ja internetikasutuse aruannete koostamiseks. Google võib seda teavet kolmandatele pooltele edastada ka siis, kui seda nõuab seadus või kolmandad pooled Google'i eest seda teavet töötlevad. Google ei seosta sinu IP-aadressi mis tahes teiste Google'i valduses olevate andmetega. Küpsiste kasutamisest saab keelduda, määrates brauseris vastavad seadistused, kuid sel juhul tuleb arvestada, et veebilehe kõiki funktsioone ei ole võimalik täies ulatuses kasutada. Selle veebilehe kasutamisega nõustud, et Google kohtleb sinu isikuandmeid ülalkirjeldatud viisil ja otstarbel.

LITSENTSID.

BMW Group on välja arendanud uuendusliku ja informatiivse veebilehe. Kogu intellektuaalne omand, sealhulgas patendid, kaubamärgid ja autoriõigused, on kaitstud. See leht ei anna kolmandatele pooltele mis tahes lubasid BMW Groupi ettevõtete intellektuaalse omandi kasutamiseks.

TEABE KOLMANDATE POOLTEGA JAGAMISE NÕUSOLEKU TAGASIVÕTMINE.

Võistlustel kogutud isikuandmeid hoitakse alles kuni võistluse lõpuni. Kui kokku pole lepitud teisiti, kustutatakse see teave pärast võistluse sulgemist.