MINI John Cooper Works – John Cooper Works Clubman – JCW Countryman MINI John Cooper Works – John Cooper Works Clubman – JCW Countryman

MINI JOHN COOPER WORKS.

power
231 PS (170 kW) 231 PS
top speed
241 - 246 km/h top speed 246 max km/h top speed
acceleration
0-100 km/h in 6,1 - 6,5 s 6.5 max km/h in
power
231 PS (170 kW) 231 PS
top speed
241 - 246 km/h top speed 246 max km/h top speed
acceleration
0-100 km/h in 6,1 - 6,5 s 6.5 max km/h in
MINI John Cooper Works Clubman – MINI John Cooper Works Countryman

MINI PÕNEVUS MAKSIMEERITUD KUJUL.

Kõik sütitavatest funktsioonidest pakatavad John Cooper Worksi mudelid kehastavad autospordi olemust. Mudeli vahetu ja intensiivne jõud teeb kõik impulsid teoks. Iga järgmise kurviga vibreerivad teed elujoovastavas rütmis kuni koduni välja.

THE NEW MINI JOHN COOPER WORKS COUNTRYMAN ALL4

MINI PÕNEVUS. MAKSIMEERITUD.

MINI Countryman – JCW teaser

KIIRETELE JA VIHASTELE.

Uus MINI John Cooper Works Countryman ALL4 on täielikult varustatud 2,0-liitrise, 300 hj / 211 kW 4-silindrilise TwinPower Turbo mootoriga ja saavutab 0-100 kõigest 5,4 sekundiga. Need ohjeldamatud jõud kannavad edasi John Cooperi võidusõidulegendi pärandit. Suurim atleetlikkus ja mootori võimsus, mida MINIs on nähtud. Kui sinu käsutuses on see jõud ja täpsus, mõistad kohe, et paigalseismine MINI John Cooper Worksis on kõige raskem katsumus.

MINI John Cooper Works Clubman – roheline ja punane – külgvaade MINI John Cooper Works Clubman – roheline ja punane – külgvaade

KURATLIKULT KENAD DETAILID.

Üks pilk ja sa oled lummatud. Sa tajud juba enne ukse avamist, et MINI John Cooper Works on klass omaette. Juba aerodünaamiline esipõrkeraud ja sportlik antitiib annavad mõista, et sind ootavad seiklused. Istu autosse ning avasta kvaliteetmaterjalide ja võistlusrajast ajendatud detailide komplekt, mis on loodud pakkuma eksklusiivset võidusõiduauto tunnet.

360° SALONGIVAADE.

MINI John Cooper Works – salong – 360° vaade MINI John Cooper Works – salong – 360° vaade

JOHN COOPERI PÄRAND.

MINI John Cooper Worksi mudelid põlvnevad teedrajava Vormel 1 autoehitaja John Cooperi loodud võistlusautodest. See mees tundis võidusõidupotentsiaali silmapilkselt ära. Ja tema terav silm märkas seda ka värskelt turule toodud klassikalises Minis.

MINI John Cooper Works – John Cooper Works MINI John Cooper Works – John Cooper Works

ASTU JÄRGMISED SAMMUD.

MINI John Cooper Works, külgvaade
john-cooper-works
MINI John Cooper Worksi logo

Lahtiütlus:

Näidatud kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbe väärtused määrati kindlaks vastavalt Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 versioonile, mis kehtis tüübikinnituse ajal. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.
Näidatud arvud on toodud võrdlemise eesmärgil; kütusekulu ja CO₂-heite väärtusi tuleb võrrelda ainult samade tehniliste menetluste alusel katsetatud teiste sõidukite väärtustega. Need arvud ei pruugi kajastada tegelikes sõidutingimustes saavutatavaid tulemusi, mis sõltuvad mitmetest teguritest, sealhulgas (registreerimise järel) paigaldatud lisaseadmetest, ilmastikutingimustest, sõidustiilist ja sõiduki koormusest.