Mini logo

Vana brauser.

Saa osa turvalisemast ja kiiremast internetist uue brauseriga. Oleme MINI optimeerinud kättesaadavuse tulevikustandardite järgi. Rohkem teavet saab siit browser-update.org. Nõuanne: nutitelefonis surfates oled alati kõigega kursis.

LEPI KOKKU PROOVISÕIT.

MINI COOPER SE

Essential

Varustustaseme „Essential“ lisamise teel muudate te oma MINI isiklikumaks ja saate omale kõik põhilised asjad, mida endale auto puhul soovida võib, nagu näiteks mugavusavamine, PDC tagumine parkimisabi, tahavaatekaamera, nutikas ja kaunis valgustussüsteem, millel on tervitusvalgustus, lugemisvalgustus ja hästi valgustatud peeglid päikesekaitses, Connected Media koos 6,5" puuteekraaniga, võrguühendusega navigatsioon MINI Connected kaudu reaalaja liiklusinfoga ja palju muudki.

MINI COOPER SE

Maximise

Paketiga „Maximise“ saate te MINI, mille hoiak muudab teid nähtatavaks, ja millel on tehnika, mis võimaldab sõidu ajal ümbritseva maailmaga kontakti hoida. Peale kogu varustuse, mis on pakettides „Essential“ ja „Experience“, saate te nüüd panoraam-klaaskatuse, tõeliselt kauni kõrgeklassilise interjööri, millesse kuuluvad MINI Yours nahksisustus, MINI Yours rooliratas ja muud läbimõeldud detailid, samuti võimaluse valida eksklusiivselt värvi ja velgesid, nagu näiteks uut ilusat musta Enigmatic Black värvi.

MINI COOPER SE

Experience

Varustustase „Experience“ sisaldab varustust, mis teeb teie MINI veelgi sportlikumaks ja veetlevamaks. Te saate paketi „Essential“ kogu varustuse pluss nutikad lisad, nagu näiteks adaptiivsed LED tuled, parkimisabi, MINI Headup Display, Harmon Kardoni valjuhääldid, MINI navigatsioon koos süsteemiga MINI Connected ja 8,8" ekraaniga, MINI Yours illumineeritud interjöör, mis võimaldab salongis kasutada valgustatud paneeli, mis tõstab meeleolu ja muudab pimedas sõitmise meeldivamaks, ning mitmed muud nutikad ja kaunid funktsioonid.

Täiesti elektriline. Täiesti MINI.

MINI COOPER SE

Uus MINI Electric ei kujuta endast mitte ainult meie märgiliselt 3-ukseliselt mudelilt pärit ajatut MINI kujundust. See on laetud aastakümnetega kujunenud suurte ideede, väljakutsuva kujunduse, kõhkluste ning moodsa linnaelu jaoks loovate lahenduste loomise tahtega. Uue MINI Electricuga saate te rohkem kui tavalise laetava auto. Te saate auto, mis on laetud ajamiga, mis teid jätkuvalt edasi viib.

See kõik on väga lihtne, kui MINI teile meeldib ja enamgi veel.

LAE

PLANEETI PÄÄSTES TEED TEENE OMA RAHAKOTILE.

Elektriline liikuvus mõjub hästi nii keskkonnale kui ka rahakotile – kui seda õigesti teha.
Täiselektrilise MINI jõuülekanne koosneb palju vähematest tööosadest kui sisepõlemismootoril. See omakorda tähendab vähem osasid, mis aja jooksul parandamist või asendamist vajavad.
Täiselektriline MINI muudab pidurdusenergia elektriks, kasutades mootorit generaatorina, ja paneb igal pidurdamisel osa energiast tagasi akusse. Selline regeneratiivpidurdus kaitseb ühtlasi pidurikettaid ja ennetab peente tolmuosakeste poolt põhjustatud piduriketaste hõõrdkulumist.

GO ELECTRIC

SUPERCHARGED.

Foori taga ei loe vaid hobujõud (hj), vaid pöördemoment (Nm) sinu enda kätes. Täiselektriline MINI annab kohe täieliku pöördemomendi. Samas bensiinimootoril tuleb pöördemomendi loomiseks saavutada teatud arv pöördeid ja suunata see võimsus, enne kui see ratasteni jõuab, läbi käigukasti.

Seega kohe, kui fooris süttib roheline tuli, aktiveerub pöördemoment gaasipedaali vajutades ja pakub suurepärast liikuvust ja võimsat kiirendust.

TÕELINE MINI.

Täiselektriline MINI on originaalikoon, mis on homsete teede jaoks uue hingamise saanud. Seda toidab 96-elemendiga 32,6 kWh (koguvõimsus) kõrgepingeaku, mis on paigutatud põranda alla, esiistmete vahele ja tagaistmete alla. Aku selliselt paigutamine annab täiselektrilisele MINI-le eriti madala raskuskeskme, mis ei paranda ainuüksi stabiilsust ja käsitlemist, vaid teeb ka kurvid märksa lõbusamaks.

ÜKS KÄIK. LÕPP KÄIGUVAHETAMISELE.

Isegi elektrimootori vahetu suure pöördemomendi ja kõrgete pööretega ei vaja täiselektriline MINI sidurit, ja võid kiirendada kohe – igal ajal ja igal kiirusel. Oluline on asjad lihtsana hoida ja sooritada 0–100 km/h 7,3 sekundiga – ilma viivituseta ja ilma käiguvahetuse katkestusteta.

funktsioonid

  • Standard Equipment
Multifunction for steering wheel RAIN SENSOR
Sports-leather steering wheel AUTO AIRCONDITIONER 
Sport seats for driver and front passenger LED FOG LIGHTS
Colour Line Carbon BlackLED Headlights LED HEADLIGHTS
Interor surface Black Chequered DIGITAL INSTRUMENT
On-Bord computer ON-BOARD COMPUTER
ISOFIX MINI DRIVING MODES
Cloth Double Stripe E-CALL
Visual Boost MINI CONNECTED SERVICES
16" Electric revolite spoke CONNECTED DRIVE SERVICES
Warning triangle CONNECTED NAVIGATION
Alarm RTTI
Remote services TELESERVICES
Tire pressure indicator AC/DC CHARGING
MINI Navigation APPLE CAR PLAY
Cruise control