Mini logo

Vana brauser.

Saa osa turvalisemast ja kiiremast internetist uue brauseriga. Oleme MINI optimeerinud kättesaadavuse tulevikustandardite järgi. Rohkem teavet saab siit browser-update.org. Nõuanne: nutitelefonis surfates oled alati kõigega kursis.

LEPI KOKKU PROOVISÕIT.

MINI Electric

Essential.

Varustustaseme Essential lisamise teel muudate te oma MINI isiklikumaks ja saate omale kõik põhilised asjad, mida endale auto puhul soovida võib, nagu näiteks mugavusavamine, PDC tagumine parkimisabi, tahavaatekaamera, nutikas ja kaunis valgustussüsteem, millel on tervitusvalgustus, lugemisvalgustus ja hästi valgustatud peeglid päikesekaitses, Connected Media koos 8,8" puuteekraaniga, võrguühendusega navigatsioon MINI Connected kaudu reaalaja liiklusinfoga ja palju muudki.

MINI Electric

Experience

Varustustase Experience sisaldab varustust, mis teeb teie MINI veelgi sportlikumaks ja veetlevamaks. Te saate paketi Essential kogu varustuse pluss nutikad lisad, nagu näiteks adaptiivsed LED tuled, parkimisabi, MINI Headup Display, Harmon Kardoni valjuhääldid, MINI navigatsioon koos süsteemiga MINI Connected ja 8,8" ekraaniga ning mitmed muud nutikad ja kaunid funktsioonid.

MINI Electric

Maximise

Paketiga Maximise saate te MINI, mille hoiak muudab teid nähtatavaks, ja millel on tehnika, mis võimaldab sõidu ajal ümbritseva maailmaga kontakti hoida. Peale kogu varustuse, mis on pakettides Essential ja Experience, saate te nüüd panoraam-klaaskatuse, tõeliselt kauni kõrgeklassilise interjööri, millesse kuuluvad MINI Yours nahksisustus, MINI Yours rooliratas ja muud läbimõeldud detailid, samuti võimaluse valida eksklusiivselt värvi ja velgesid, nagu näiteks uut ilusat musta Enigmatic Black värvi.

Täiesti elektriline. Täiesti MINI.

MINI COOPER SE.

Täiselektriline MINI on igapidi originaalne ikooniline MINI, kuid mõeldud homsetele teedele. See ühendab legendaarse kardisõidu tunde, iseloomuliku disaini ja esmaklassilise kvaliteedi heitmevaba sõiduga. Seda viib edasi kõrgepinge jõul, 96 elemendist koosnev 32,6 kWh akupatarei asub põhja all. See annab sõidukile eriti madala raskuskeskme, mis lisaks stabiilsuse ja juhitavuse suurendamisele muudab iga kurvi läbimise nauditavamaks kui kunagi varem.

See on MINI kogu oma intensiivsuses ja arengus.

Charged with passion

Vaata oma täiselektrilise MINI laadimise sissejuhatust.

Laadimine kodus.

Laadimine kodus.

Laadimine teel olles.

Laadimine pidurdamisel.

GO ELECTRIC

SUPERCHARGED.

Foori taga ei loe vaid hobujõud (hj), vaid pöördemoment (Nm) sinu enda kätes. Täiselektriline MINI annab kohe täieliku pöördemomendi. Samas bensiinimootoril tuleb pöördemomendi loomiseks saavutada teatud arv pöördeid ja suunata see võimsus, enne kui see ratasteni jõuab, läbi käigukasti.

TÕELINE MINI.

Täiselektriline MINI on originaalikoon, mis on homsete teede jaoks uue hingamise saanud. Seda toidab 96-elemendiga 32,6 kWh (koguvõimsus) kõrgepingeaku, mis on paigutatud põranda alla, esiistmete vahele ja tagaistmete alla. Aku selliselt paigutamine annab täiselektrilisele MINI-le eriti madala raskuskeskme, mis ei paranda ainuüksi stabiilsust ja käsitlemist, vaid teeb ka kurvid märksa lõbusamaks.

ÜKS KÄIK. LÕPP KÄIGUVAHETAMISELE.

ÜKS KÄIK. LÕPP KÄIGUVAHETAMISELE.

Net prie tiesioginių didelių elektros variklio apsukų šiam elektra varomam MINI nereikalinga sankaba, tad greitį galima padidinti akimirksniu - bet kuriuo metu ir važiuojant bet kokiu greičiu. Šio automobilio moto - kad viskas būtų kuo paprasčiau, tad jis įsibėgėja nuo 0 iki 100 km/h vos per 7,3 sekundės, be jokio uždelsimo ir pavarų perjungimo.

PLANEETI PÄÄSTES TEED TEENE OMA RAHAKOTILE

Elektriline liikuvus mõjub hästi nii keskkonnale kui ka rahakotile – kui seda õigesti teha.
Täiselektrilise MINI jõuülekanne koosneb palju vähematest tööosadest kui sisepõlemismootoril. See omakorda tähendab vähem osasid, mis aja jooksul parandamist või asendamist vajavad.

Täiselektriline MINI muudab pidurdusenergia elektriks, kasutades mootorit generaatorina, ja paneb igal pidurdamisel osa energiast tagasi akusse. Selline regeneratiivpidurdus kaitseb ühtlasi pidurikettaid ja ennetab peente tolmuosakeste poolt põhjustatud piduriketaste hõõrdkulumist.

ISELOOMULIKUD OMADUSED

PAELUV. DISAINI POOLEST

Dünaamilised jooned ja karge, puhas stiil ühendatud laia rööpme ja lühikeste ülenditega annavad elektrilisele MINI-le talle omase pingsa sportliku olemuse. Iseloomulikke esitulesid täiendavad uued pilkupüüdvad küljedetailid, mis peidavad endas LED-suunatulesid ja kollast S-logo.

Silmatorkavad Energetic Yellow‘ kollased rõhutused annavad sinu MINI-le vägagi ainulaadse väljanägemise igal teel. Lisavarustusena pakutavad siledad Piano Blacki uksekäepidemed ja teised uue disaini rõhutused annavad veelgi isikupärasema välimuse. Uuenduslike ainulaadsete 16- ja 17-tolliste valuvelgede valik paneb i-le stiilse täpi.

Funktsioonid

Multifunction for steering wheel RAIN SENSOR
Sports-leather steering wheel AUTO AIRCONDITIONER 
Sport seats for driver and front passenger LED FOG LIGHTS
Colour Line Carbon BlackLED Headlights LED HEADLIGHTS
Interor surface Black Chequered DIGITAL INSTRUMENT
On-Bord computer ON-BOARD COMPUTER
ISOFIX MINI DRIVING MODES
Cloth Double Stripe E-CALL
Visual Boost MINI CONNECTED SERVICES
16" Electric revolite spoke CONNECTED DRIVE SERVICES
Warning triangle CONNECTED NAVIGATION
Alarm RTTI
Remote services TELESERVICES
Tire pressure indicator AC/DC CHARGING
MINI Navigation APPLE CAR PLAY
Cruise control