Mini logo

Vana brauser.

Saa osa turvalisemast ja kiiremast internetist uue brauseriga. Oleme MINI optimeerinud kättesaadavuse tulevikustandardite järgi. Rohkem teavet saab siit browser-update.org. Nõuanne: nutitelefonis surfates oled alati kõigega kursis.

LEPI KOKKU PROOVISÕIT.

ELEKTRILINE RÄNNAK.

MINI COUNTRYMAN PISTIKHÜBRIID

Kihutage välgukiirusel tööle ja laske nädalavahetusel linnast jalga – seda tänu meie tuliuuele hübriidmootorile, mis oskab jõudu ammutada ka stepslist. Kuna tema elektriline sõiduulatus on 51** kilomeetrit ja maksimaalne sõiduulatus 500**** kilomeetrit, siis võib MINI Cooper S E ALL4 Countryman viia sind kuhu tahes. Jätkusuutlik sõitmine muutus just lõbusaks.

VARUSTUSTASEMED

MIDAGI KÕIGILE.

OLULISEMAD OMADUSED

LINNASÕIT.

Sobib suurepäraselt linnas sõitmiseks. Läbi lühikesi vahemaid, kasutades selleks vaid elektri jõudu. Kuna sõitmisel ei teki süsinikdioksiidi heitmeid ja müra tehakse väga vähe, hoiad oma ökoloogilise jalajälje väikse.

OLULISEMAD OMADUSED

IGAPÄEVASÕIDUD

Naudi mugavat sõitu, sest sinu MINI sõitjateruumis on madal müratase. Töölesõitmine muutus just märksa kasumlikumaks. MINI Cooper S E ALL4 Countrymani kombineeritud kütusekulu keskmisel kodu ja töökoha vahelisel distantsil on tunduvalt madalam kui harilikel autodel. Sõida tööle stiilselt ehk ilma CO2 heitmeid õhku paiskamata. Alusta töölesõitu kuni kolmekümnekilomeetrise sõiduga elektrijõul. Lae oma mini tööpäeva vältel täis, nii et saad kojusõites sõita kuni 51 kilomeetrit CO2 heitmeid õhku paiskamata.

OLULISEMAD OMADUSED

PIKAMAASÕIDUD.

Täida 37 liitrine kütusepaak kiirelt ja just nii nagu igal teisel autol, ning sõida mugavalt oma sihtkohta, sõltumata sellest, kui kaugel see asub. SAVE BATTERY režiim säilitab sinu aku mahutavuse. Seega, kui linnasõiduks maanteelt lahkud, lülita viimaste kilomeetrite CO2 vabalt ja elektrijõul läbimiseks režiimile E-Drive, mis kasutab laetud aku ressurssi. 

OLULISEMAD OMADUSED

SAFETY FIRST.

The new MINI Countryman has already achieved the top 5-star rating in the Euro NCAP crash test. Now, the U.S. based Insurance Institute for Highway Safety (IIHS) has awarded the MINI Countryman full safety marks. The car’s extra safety features, including collision warning and emergency brake function, were proven in the IIHS tests to reduce speed and minimize the risk for damage in the event of a collision.

LAADIMINE.

MURETU LAADIMINE
MINI Cooper S E ALL4 Countrymani jõuallikaks on kõrgtehnoloogiline liitium-ioon aku. Kuna kõrgetasemeline jahutussüsteem hoiab aku optimaalsel temperatuuril, näitab see üles pikka eluiga ja suurepärast jõudlust. Akut saab laadida nii kodus kui ka mujal, kasutades selleks auto esiosa küljedetailil paikneva luugi taga asuvat laadimispesa. Laadimispesa ümbritsev LED lambikestest valgussõõr annab märku laadimisprotsessi erinevatest järkudest.

LAADIMINE KODUS
Lae oma MINI siis, kui sa ise magad. Lihtsalt ühenda oma MINI autoga kaasas oleva laadimiskaabli abil suvalisse seinakontakti oma kodus. Laadimisaeg kõigub kahest kuni kaheksa tunnini, sõltuvalt sellest, milline on sinu koduse elektrivõrgu pinge ja kui täis aku on.

LAADIMINE AVALIKUS LAADIMISPUNKTIS
Teel olles saad oma MINI laadimiseks kasutada avalikke laadimispunkte ja vastavaks otstarbeks mõeldud MINI laadimiskaablit. Nimetatud kaabel on saadaval MINI algupärase lisana. Täiendava teabe saamiseks pöördu oma MINI esindusse

SÕIDUREŽIIMID.

EDrive režiimi lüliti abil saad lülituda kolme sõidurežiimi: AUTO eDrive, MAX eDrive või Save Battery. Vali lihtsalt selline, mis sinu vajadustele või meeleolule kõige paremini vastab ja võidki sõitma hakata.

SÕIDUREŽIIMID.

REŽIIM AUTO EDRIVE.

See on vaikevalik, mis kohaldub, kui oma MINI sisse lülitate ning leiab ise elektri- ja bensiinimootori kasutamise kõige tõhusama vahekorra, arvestades sinu kiirust, kiirendust ja aku ressursse.  AUTO eDrive Režiimil on kaks etappi. Kui aku täituvus on 7% või enam, siis saad sõita ilma CO2 heitmeid tekitamata ja kütust kasutamata, kusjuures vajadusel lülitub bensiinimootor iseenesest sisse. Kui aku täituvus langeb alla 7%, saad üksnes elektri jõul sõita vaid siis, kui kiirendus on mõõdukas, kuni 30 km/h, tagasihoidlik, või siis, kui hoiad püsivalt kiirust 90 km/h.

SÕIDUREŽIIMID.

REŽIIM MAX EDRIVE.

MAX eDrive režiimis saad sõita nii, nagu soovid: CO2 heitmeid tekitamata ja tilkagi kütust kulutamata. Gaasipedaali vajutamisel lülitub auto iseenesest bensiinimootorile.

SÕIDUREŽIIMID.

REŽIIM SAVE BATTERY.

Kui aku hakkab tühjaks saama, lülitu režiimi SAVE BATTERY. Selles režiimis laeb bensiinimootor akut või hoiab selle laetuse 90% juures. Kui sõidad režiimis Save Battery, siis teeb bensiinimootor kogu töö, mistõttu saab linnasõidul taas elektrimootorit kasutada.

DISAINI ÜKSIKASJAD.

Vaata MINI Cooper S E All4 Countrymani lähemalt.

DISAIN.

KOLLANE S MÄRK.

Tuntud punase S märgi elektriline versioon. Sama sportlik sõnum, millele on lisatud jätkusuutlikkuse aspekt.

DISAIN.

KÜLJEDETAILID.

Jätkusuutlikkuse kuulutajad. Vasakpoolse küljedetaili juures on ka laadimispesa, mille juures süttib laadimisel tuluke.

DISAIN.

SÕITJATERUUM

NAHAST CROSS PUNCH CARBON BLACK POLSTER.

Lase MINI Cooper S E ALL4 Countrymani välkkiirel kiirendusel end vastu lisavarustusse kuuluvaid mugavaid nahkistmeid suruda.

DISAIN.

18“ MUSTAD KODARVELJED.

Säravad just nagu MINI mida nad edasi viivad. Lisavarustusse kuuluvatest 18‘‘ mustadest kodaratega kergmetallvelgedest õhkub elegantsust.

DISAIN.

E-MÄRK.

Selge sõnum neile, kes üritavad sinuga sammu pidada. Erkkollane e märk pakiruumi uksel.

DISAIN.

E-NÄIDIK.

Jälgige kogu elektroonikat e-näidiku abil. See asendab näidikuteplokil traditsioonilist tahhomeetrit.

UUS MINI COUNTRYMAN
PISTIKHÜBRIID.

FILM.

Tuli turule 2017. aasta juunis.

 

ALL4.

Säilita kontroll, sõltumata tingimustest. Intelligentne nelikveosüsteem jagab veojõu dünaamiliselt esi- ja tagasilla vahel. ALL4 nelikveosüsteem arvutab olenevalt sinu sõidustiilist ja teekattest välja iga ratta optimaalse pöördemomendi. Kui peaksid ilmnema ekstreemsed tingimused, saab mootori kogu pöördemomendi suunata tagasillale, mis aitab kergemini läbida ka muda ja lund.

LISAVARUSTUS.

Millist MINI Countrymani sa ka ei soovi, meil on sulle midagi pakkuda.
Vali Põhjamaade või Euroopa tüüpi veljed, Runflat tehnoloogiaga või ilma. Lisa oma Countrymanile suusahoidja, sportlike triipudega katusekondel, kokkupandav rattaraam, täiendavad LED tuled või, kui soovid, lisa Aspen White‘ile samas toonis 19‘‘ sportveljed.
MINI Original lisavarustus pakub lõputult võimalusi.

VARUSTUSTASEMED.

MINI PARKIMISABI

ESSENTIAL.

Kui valid varustusepaketi Essential, saad oma MINI isikupärasemaks muuta ning oma autole lisaks kõik põhiomadused, mida autolt ootad. Paketis on LED esi- ja udutuled, sealhulgas tagumised Union Jack disainiga LED-tagatuled, pardaarvuti, automaatne vihmaandur klaasipuhastite töö intervalli reguleerimiseks, tagumised parkimisandurid, nahkkattega sportrool, mugav ja efektne tuledesüsteem koos tervitusvalguse, lugemisvalguse ja päikesesirmi peeglite valgustusega, MINI Connected Media koos 6,5-tollise puuteekraaniga, 16-tollised kergmetallveljed ja veluurist põrandamatid.

SALONGI VALGUSTUS

EXPERIENCE.

Paketis Experience on varustus, millega saad oma MINI veelgi sportlikumaks ja lahedamaks muuta. Sellega saad kõik, mis sisaldub varustusepaketis Essential ning ka mugavuslisad nagu sportistmed, 17-tollised veljed, eesmised ja tagumised parkimisandurid, parkimisassistendi, mugava võtmeta uste avamise ja sulgemise, pimestamisvastase efektiga tahavaatepeegli ja MINI Yours salongivalgustuse, mis lisab mugavust ja muudab pimedas sõitmise meeldivamaks.

MINI Head-Up Display

MAXIMISE.

Paketiga Maximise saad endale kõige lahedama MINI koos silmapaistva karakteri ja kogu tehnikaga, mis aitab sul sõidu ajal kõige vajalikuga ühenduses olla. Lisaks pakettides Essential ja Experience sisalduvale on sinu päralt veel kohanduvad maatriks-LED esituled, MINI navigatsioonisüsteem ja MINI Connected, 8,8-tolline ekraan, esiklaasile projitseerimise funktsioon Head-Up Display, tahavaatekaamera, Harmon Kardon helisüsteem, aktiivne püsikiirusehoidja, juhiabi ja kogu peeglipakett koos kokkuklapitavate peeglitega.

KIIRED FAKTID

 • Mahutavus

    COOPER  COOPER S COOPER SE ALL4 PLUG-IN-HYBRID  
  ISTMED 5 5 5
  PAGASIRUUMI MAHT 450-1390 L 450-1390 l  405-1275 l
  UKSED 5 5 5
  KÜTUSEPAAGI MAHT 51-61 L 51-61 L 36 L 
 • Mõõdud

    cooper  cooper s cooper se all4 plug-in-hybrid
  LAIUS 1822 MM  1822 MM  1822 MM 
  TÜHIMASS 1460 KG 1525 KG 1760 KG
  PIKKUS 4299 MM  4299 MM  4299 MM 
  KÕRGUS 1557 MM  1557 MM  1559 MM 
  TELJEVAHE 2670 MM  2670 MM  2670 MM 
 • Jõuülekanne

   

    cooper  cooper s  cooper se all4 plug-in-hybrid
  SILINDRITE ARV 3 4 3
  TÖÖMAHT 1499 CM³ 1998 CM³ 1499 CM³
  VÕIMSUS 136 HJ 192 HJ 136 + 88 = 224 HJ
  VÄÄNDEMOMENT 220 NM 280 NM  220 + 165 = 385 NM 
  KÜTUSE LIIK BENSIIN BENSIIN BENSIIN + ELEKTER
  KIIRENDUS (0-100 KM/H) 9,6 (9,6) 7,5 (7,4) 6.8
  KÜTUSEKULU NEDC 5,9 (5,8) 6,5 (6,0) 0,24
  KÜTUSEKULU WLTP 6,9 7,5 3,1
  CO2 G/KM NEDC 134 (132) 148 (136) 55
  CO2 G/KM WLTP 156 169 67

  Kütusekulu ja CO₂-heide.

  Teave kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe kohta on kindlaks tehtud kooskõlas kohustusliku mõõteprotseduuri määruse (EÜ) nr 715/2007 tüübikinnituse ajal kehtiva versiooniga. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad käsiraamatust „Kütusekulu ja süsinikdioksiidi heitkoguse teatmik“, mis on tasuta saadaval ametlikes BMW esindustes ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

  Need väärtused põhinevad juba uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. Sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused võivad erineda siin näidatud väärtustest.