Mini logo

Vana brauser.

Saa osa turvalisemast ja kiiremast internetist uue brauseriga. Oleme MINI optimeerinud kättesaadavuse tulevikustandardite järgi. Rohkem teavet saab siit browser-update.org. Nõuanne: nutitelefonis surfates oled alati kõigega kursis.

LEPI KOKKU PROOVISÕIT.

3-UKSELINE MINI.

Kiirem, särtsakam ja lõbusam, kui kunagi varem – ikooniline 3-ukseline MINI on puhas suurte kiiruste, põnevustpakkuva madala raskuskeskme ja rõõmsailmelise kartauto tunnetuse kehastus. Nutikas, karismaatiline ja laitmatute kommetega – nagu ideaalne kohtingukaaslane. Alati ja iga kord. Oma linnaliku loomuse ja läbi aegade kõige väärtuslikuma põhivarustuspaketiga ootab see, et võiks sinu omaks saada. See on valmis muutma sinu elu palju värvikamaks.

Lepi kokku proovisõit Brošüür MINI 3D Hinnakiri VARUSTUSTASEMED

3-UKSELINE MINI

AVASTA ROHKEM KURVE.

MINI pakub sulle ohtrat avastamisrõõmu sõltumata mudelist ja varustusest.

Highlights

MEISTRITEOS SAAB UUE NÄO.

TUTTAV KARDISÕIDU TUNNE.

Pole paremat tunnet sellest, kui sinu käed on roolil ja jalg gaasipedaalil. 3-ukseline MINI saab oma jõu 1,5 l / 2,0 l ja kolme- või neljasilindriliselt MINI TwinPower Turbo mootorilt, mis on kiire, vihane ja kütusesäästlik. Selle lai rööpmevahe, lühikesed ülendid ja hea haarduvus hoiavad sind kindlalt maa peal. Sattud sellest sõltuvusse juba esimese kurvi läbimisel, kui koged seda vapustavat, sind tee poole tõmbavat kartauto tunnetust. Seda õiget ja ehedat.

SEE POLE LIHTSALT VALGUS.

"Innovaatilised MINI maatriks-LED esituled tagavad nähtavuse ja ohutuse seisukohast parima võimaliku valgustaseme. Valgustus on äärmiselt tõhus, kui sisse on lülitatud kaugtuled. Tahavaatepeeglisse on integreeritud esikaamera süsteem, mis märkab vastutulevaid sõidukeid ja lülitab automaatselt ühe või mitu esitulede neljast elemendist sisse (või välja). Nii häiritakse teisi liiklejaid vähem, säilitades nii kõigi teiste alade optimaalse valgustuse. "

MINI CONNECTED

LÄBIVALT INNOVAATILINE. SEEST JA VÄLJAST.

MINI Connected avab sinu MINI sõidukis teabe- ja meelelahutusmaailma, kust leiad suure valiku nutikaid teenuseid ja rakendusi. See võimaldab sul mugavalt oma autoga suhelda ning pakub jagamis- ja planeerimisvõimalusi, millega säilitad olukorra üle alati kontrolli nii oma MINI sõidukis kui ka sellest eemal viibides. Lase kiirel ja töökindlal ühenduvusel oma kogemust täiustada, et saaksid koos oma kaassõitjatega iga sõitu täielikult nautida ja välismaailmaga ühenduses püsida.

TÄPSEM TEAVE.

 • SOORITUSVÕIME JA DISAIN
 • ABISÜSTEEMID
 • TEAVE JA MEELELAHUTUS
 • TURVALISUS
 • MINI YOURS
UK LIPUMOTIIVIGA TAGATULED

UK LIPUMOTIIVIGA TAGATULED

MEENUTADES MEIE PÄRITOLU.

Just nagu MINI ise, ületab Ühendkuningriigi lipp ajapiirid ja tähistab pikka ja kirjut ajalugu. Nüüd on see leidnud oma koha modernsel sõidukil, mille efektsed LED-tagatuled moodustavad kaheosalise LED-lipumotiivi, mida ümbritseb kroomitud raam.

MINI LOGO

MINI LOGO

SEE POLE VAID LOGO.

Tiibadega MINI logo sümboliseerib meie värvikat ajalugu ja juuri. Kuid oleme seda veidi värskendanud. Et ajaga kaasas käia, muutsime selle veidi väiksemaks ja laseme MINI kereviimistlusel uhkusega läbi selle tiibade särada, mis loob visuaalselt efektse kontrast. MINI sõidukisse sisenemine on nüüd omaette kogemus, kuna ukse ees maapinnal tervitab sind valguskiirega projitseeritud MINI logo.

SALONGIPINNAD JA KATTED

SALONGIPINNAD JA KATTED

SELLEL ON OMA AJALUGU.

Põnevus algab juba ammu enne seda, kui sinu sõiduk saabub. Tunned seda veelgi enam oma salongi kujundades. Lisaks stiilsele standardvalikule Carbon Black on värvijooned põlve- ja käetugedel saadaval kolmes pilkupüüdvas toonis: Malt Brown, Glowing Red ja Satellite Grey. MINI parimaid traditsioone järgides saate kaasreisijapoolse armatuurlauaosa kujundada täpselt oma soovide järgi, et anda sõiduki salongile põnevam välimus. Toonis Piano Black plaadil on modernse stiliseeritud UK lipu disainiga taustavalgustus.

ADAPTIIVSED LED-ESITULED

ADAPTIIVSED LED-ESITULED

PANE TULED SÄRAMA.

Need esituled lisavad sinu MINI sõidukile väljapeetud disaini ja uusima maatrikstehnoloogia – säravate tulemustega. LED-nurgatuled võimaldavad valgust kohanduvalt jaotada, tagades külgsuunalise valgustuse hämaratel ristmikel pöördeid sooritades. Näed ka neid tee osasid, mis varem varjatud olid – nii on ohutum. Isikupärast välimust täiendavad ka stiilsed valged suunatuled.

LED-ESITULED

LED-ESITULED

MUUDA PÄEV VALGEMAKS.

Oleme LED-esituled ümber kujundanud, andes neile minimalistlikuma ja modernsema välimuse. Päevatuledes on ka pilkupüüdvad ringikujulised vilkuvad LED-suunatuled, mille ainulaadses disainis rõhutab must sisemine ring MINI ikoonilist välimust. Võimsad kaug- ja lähituled töötavad bi-LED valgustitega, tagades parema nähtavuse ja veelgi suurema turvalisuse. Seega – tuled põlema ja teekonnaks valmis.

KÄIGUKAST JA MOOTOR

KÄIGUKAST JA MOOTOR

SEITSMEKÄI­GULINE KAHE SIDURIGA STEPTRONIC-KÄIGUKAST.

Seitsmekäiguline Steptronic-automaatkäigukast muudab käiguvahetuse erakordselt dünaamiliseks. Sellel on täppisseadistusega elektrooniline käiguvahetussüsteem, mis võimaldab sujuvalt eri käikude vahel liikuda. Käigukang võimaldab soovi korral valida automaatse ja manuaalse käiguvahetuse vahel. Sõidu muudab ökonoomsemaks Start/Stop-funktsioon, mis vähendab kütusekulu ja heitkoguseid. Meie MINI Cooper S võib uhkust tunda seitsmekäigulise automaatse Steptronic-käigukasti sportversiooni üle. Kahest omavahel haakuvast mehaanilisest detailist koosnev käigukast lülitub järgmisele käigule juba siis, kui eelmine on veel aktiivne, et kiirendusomadusi parandada.

KÄIGUKAST JA MOOTOR

KÄIGUKAST JA MOOTOR

KAHEKSAKÄIGU­LINE STEPTRONIC-KÄIGUKAST

MINI Cooper SD ja John Cooper Works seavad uusi standardeid dünaamika ja ökonoomsuse alal, pakkudes mudeleid, mis on varustatud kaheksakäigulise automaatse Steptronic-käigukastiga, mille sõiduomadused on veelgi sujuvamad ja sportlikumad. Lisakäigud vähendavad suurtel kiirustel pöörete arvu, võimaldades nii optimaalsemalt võimsust arendada. Steptronic-funktsiooniga saab valida automaatse käiguvahetuse mugavuse ja manuaalsüsteemi põnevuse vahel. Sõidu muudab ökonoomsemaks Start/Stop-funktsioon, mis vähendab kütusekulu, mootorimüra ja heitkoguseid. Väikeste vahemikega kaheksa käiku vähendavad käikudevahelisi mootoripöörete erinevusi, et saaksid nautida jõulisemat kiirendust.

VELJED

VELJED

VELJED.

Ainulaadne ei ole vaid põnevus, mida see pakub. MINI pakub sulle oma isikliku stiili väljendamiseks tohutult võimalusi, mis kõik on välja töötatud just sinu MINI mudeli sooritust täiendama. Kas oled huvitatud valuvelgedest Roulette või Propeller Spoke või näiteks uues poleeritud toonis Jet Black mudelist Rail Spoke, MINI velgede värvitoone ja mudeleid leidub igale maitsele. Miks mitte mõnda neist oma MINI sõidukile proovida? Vaata meie konfiguraatorit juba täna.

SÕIDUREŽIIMID

SÕIDUREŽIIMID

SÕITMINE NII, NAGU ISE SOOVID.

Ole roheline. Ole jõuline. Ole seal kusagil vahepeal. Kui soovid oma sõidud rahulikult teha, lülita lihtsalt sisse meie kütusesäästlik režiim GREEN. Selles režiimis on kütuse etteanne optimeeritud ja gaasipedaalilt jala eemaldamisel seisatakse mootor. Kui hing ihkab midagi enamat, siis lülita sisse režiim SPORT, et kogeda vahetumat juhitavust ja kiirendust. Isegi väljalasketoru helid võtavad julgema tooni. Kui soovid nautida midagi mõlemast, sõida lihtsalt mõõdukas režiimis MID.

SALONGI VALGUSTUS

SALONGI VALGUSTUS

SALONGI VALGUSTUS.

3-ukselise MINI sõiduki viib täiuseni MINI Excitement Pack. Selles sisaldub kohandatava värvusega salongivalgustuse lahendus. Hoolimata sellest, kui eredalt säravad linnatuled, saad oma sõiduki salongis luua ideaalse õhkkonna, mis peegeldab sinu hetkemeeleolu.

MINI ARMATUURLAUD

MINI ARMATUURLAUD

LED-RING ARMATUUR­LAUA ÜMBER.

Heida pilk MINI armatuurlauda ümbritsevale LED-ringile. See on sinu seltsiline. See jagab ustava reisikaaslasena sinu tundeid. Sellel on oma iseloom. See särab eredalt, muutes erinevate sündmuste korral oma värvust. Näiteks siis, kui muudad sõidurežiimi, kiirendad, võtad vastu sissetuleva kõne või keerad muusika kõvemaks. Kui eelistad rahulikumat keskkonda, on võimalik määrata ka püsiv värvus.

MINI UUED VÄRVITOONID

MINI UUED VÄRVITOONID

VÄRVIKAS KOGEMUS.

Olenevalt sellest, kuidas vaadata, on meie rikkaliku keretoonide paleti uusimad valikud elavaloomulised, eksklusiivsed ja väljendusrikkad. Sinu ees on värvitoonid Solaris Orange, Starlight Blue ja Emerald Grey, mis kõik on võrdväärselt suurepärased valikud oma sõidukile isikupära, stiili ja iseloomu lisamiseks. MINI põhivaliku, lisavaliku ja erivaliku kõiki värvitoone näeb siin.

DEKORATIIVLIISTUD

DEKORATIIVLIISTUD

VÄRVILISED JOONED.

Põnevus algab juba ammu enne seda, kui sinu sõiduk saabub. Tunned seda veelgi enam oma salongi kujundades. Lisaks stiilsele standardvalikule Carbon Black on värvijooned põlve- ja käetugedel saadaval kolmes pilkupüüdvas toonis: Malt Brown, Glowing Red ja Satellite Grey.

SALONGI PINNAD

SALONGI PINNAD

SALONGI PINNAD.

Vaata pealispinnast kaugemale ja lisa oma MINI sõidukile isikupära kuues värvitoonis pakutavate dekoratiivliistude ja uksekaartega. Valikus on Piano Black, MINI Yours Interior Style Piano Black Illuminated, Dark Silver, Black Chequered, heledam Hazy Grey ja MINI Yours Interior Style Fibre Alloy. Me saame aru, et valik on raske, kuid suurepärased näevad välja need kõik.

SALONGI OLULISIMAD OMADUSED

SALONGI OLULISIMAD OMADUSED

STRUKTUURIE­LEMENDID.

Salongi lahedat välimust täiendavad stiilsed detailid keskkonsoolil ja uksekäepidemetel. Lisavalikutes olevaid pindu täiendavad toonis Piano Black viimistletud detailid. Need elemendid on MINI seeriate One ja Cooper jaoks saadaval toonis Hazy Grey. Piano Black on standardvalik mudelitel Cooper S ja JCW, lisades väljapeetud sära kõikjale, kuhu vaatad.

DEKORATIIVLIISTUD

DEKORATIIVLIISTUD

DEKORATIIV­RÕNGAD.

Disaini ühendavad tervikuks õhuavadel, kõlaritel ja käigukangil olevad rõngad, mis kõigi mudelite põhivarustuses on elegantse Piano Black viimistlusega. Soovi korral on nendele detailidele võimalik sära lisada ka eriti pilkupüüdva kroomviimistlusega.

MINI Head-Up Display

MINI HEAD-UP DISPLAY

PÜSI TURVALISELT PILDIS.

MINI Head-Up Display hoiab sinu pilgu teel, muutes nii sõidu oluliselt turvalisemaks ja mugavamaks. See on MINI armatuurlauale otse sinu vaatevälja paigaldatud läbipaistev ekraan. Ekraanil näidatakse olulisemat teavet nagu liikumiskiirus, navigeerimisjuhised ja näiteks telefoni- ja meelelahutusandmed, et saaksid ise oma pilgu alati kindlalt teel hoida.

RTTI

RTTI

REAALAJAS LIIKLUSTEAVE.

Reaalajas liiklusteabe (RTTI) süsteem aitab vältida seisakuid. MINI Connected ja sinu navigatsioonisüsteem tagavad selle, et RTTI teab alati, kas maanteedel või muudel suurematel teedel on takistusi või sind ootab ees vaba tee. See täiendab sinu marsruuti linnasiseste ühendustega ja hoiatab õnnetuste, liiklusummikute, remonditööde ja võimalike ohtude eest, millest teised sõidukijuhid on teatanud (saadaval ainult Saksamaal, Šveitsis, Prantsusmaal ja USAs). Külasta MINI Connectedi poodi, et leida eripakkumisi ja tasuta prooviversioone.

NAVIGEERIMINE

NAVIGEERIMINE

ASU ÕIGELE KURSILE.

MINI Navigation Professional astub suure sammu edasi. Lisavarustuses pakutaval süsteemil on 8,8-tolline kõrge eraldusvõimega täisvärviline ekraan, mida saab poolitatuna korraga kasutada kahe tegevuse jaoks. Sinu käsutuses on 25 GB meelelahutust, 3D-navigeerimine, satelliidipildid ja MINI puutetundlik juhteseade. Lase endale teed juhatada. Lisateabe saamiseks külasta MINI Connectedi poodi.

MINI PARKIMISABI

MINI PARKIMISABI

MINI PARKIMISABI.

Kui oma sihtkohta jõuad, juhib MINI parkimisabisüsteem sinu MINI imelihtsalt ka kõige kitsamale parkimiskohale, et saabuksid sihtkohta alati stiilselt. Veelgi enam – läbi on ajad, kus parkimiskohale või sealt välja sõitmiseks pidid silmad selja taga olema – selge nähtavuse tagab sulle nüüd valikuline MINI tahavaatekaamera. Laiem nägemisväli annab lisakindlust ja muudab tagurdusmanöövrid turvalisemaks.

MINI ARMATUURLAUD

MINI ARMATUURLAUD

BLUETOOTH-VABAKÄE­SÜSTEEMID.

Bluetoothi kaudu saad oma MINI ühendada teiste seadmetega. Nii on võimalik multifunktsionaalse rooli nuppude, MINI puutetundliku juhteseadme või hääljuhtimise abil turvaliselt kõnedele vastata. Mis veelgi parem, saad ka oma esitusloenditest muusikat kuulata, erinevaid kontoritoiminguid sooritada, pääsed ligi oma kontaktidele ja saad kasutada oma telefoni teisi praktilisi funktsioone.

MULTIFUNKTSIONAALNE ROOL

MULT­IFUNKTSIONAALNE ROOL

MITMEKÜLG­SED.

Meie multifunktsionaalne rool sobitub ideaalselt kätte ja rõhutab sinu MINI sportlikku välimust, tuues samas otse sinu sõrmeotsteni erinevad telefoni-, hääl- ja helijuhtimisfunktsioonid. Saad ilma käsi roolilt võtmata nii oma MINI raadiot juhtida, saabuvatele kõnedele vastata kui ka püsikiirusehoidja käivitada.

MINI TEABE- JA MEELELAHUTUSSÜSTEEMID

MINI TEABE- JA MEELELAHUTUS­SÜSTEEMID

SEE JUHIB SIND.

Kas soovid sõidu ajal heli kõvemaks keerata või oma igapäevase töölesõidu põnevamaks teha, MINI innovaatiliste teabe- ja meelelahutussüsteemidega on muusikasüsteemide kasutamine, reisijatele ajaviite pakkumine, sõnumite saatmine ja paljud muud toimingud turvalised ja lihtsad. Et ka sinu kui juhi tähelepanu hoida, oleme oma valikut täiendanud millegi eriti põnevaga. Nii soovime sind kursis hoida kõige uuemate teabe- ja meelelahutussüsteemide pakutavate võimalustega, millel on olemas just need funktsioonid, mida oma MINI juures veel vajad.

RADIO MINI VISUAL BOOST SÜSTEEM

RADIO MINI VISUAL BOOST SÜSTEEM

6,5-TOLLINE RADIO MINI VISUAL BOOST.

Radio MINI Boost süsteem toob maagia sinu käeulatusse. Turvaliselt, mugavalt ja intuitiivselt juhitav süsteem MINI Connected ühendab sind välismaailmaga kauni 6,5- või 8,8-tollise (valikuline) puuteekraani kaudu. Apple CarPlay® võimaldab muusika esitamise, kõnede, sõnumite lugemise ja saatmise ning navigeerimise ajal kuvada sinu iPhone’i kasutajaliidest. MINI Connected annab ligipääsu ka suurele hulgale teistele nutitelefonirakendustele. Neli keskmiste toonide kõlarit ja kaks bassikõlarit panevad kõik helid suurepäraselt kõlama.

MINI NAVIGATSIOON

MINI NAVIGATSIOON

6,5-TOLLINE MINI NAVIGATSIOONI­SÜSTEEM.

MINI navigatsioonisüsteem annab sulle kõik, mida süsteemil MINI Visual Boost on pakkuda, koos hulga muude nutikate teenuste ja rakendustega. Süsteem annab hääljuhised kas või iga pöörde jaoks ning kaunil 6,5-tollisel puuteekraanil on näha sihtkohta saabumiseni jäänud aeg. Otsingufunktsioon aitab leida lähedalasuvaid huvipunkte ja annab reaalajas teavet liikluse ja ilmastikuolude kohta. Kaarte saab lihtsasti uuendada USB kaudu.

PAKETT MINI WIRED.

PAKETT MINI WIRED.

8,8-TOLLINE PAKETT WIRED.

Varustuspaketis Wired on MINI navigatsioonisüsteem ja Radio Mini Boost koos hulga uuenduslike lisafunktsioonidega. Kõik selle ühendab kokku kaunis 8,8-tolline poolitatud ekraan ja kõiki funktsioone saab juhtida keskkonsoolil asuvalt MINI puutejuhteseadmelt. Ühenda oma nutitelefon kõnede tegemiseks ja vastuvõtmiseks istmetevahelisel käetoel asuvasse haakuvasse adapterisse. Saad ka oma häälega erinevaid telefoni- ja navigeerimisfunktsioone kasutada ja juhtmevabalt kõiki Bluetooth-süsteemiga seadmeid laadida. 3D-satelliitkaardid toovad sind kindlalt pildile.

DÜNAAMILINE VEOJÕU- JA HAARDUVUSKONTROLL

DÜNAAMILINE VEOJÕU- JA HAARDUVUSKONTROLL

DÜNAAMILINE VEOJÕU- JA HAARDUVUS­KONTROLL.

Dünaamiline veojõukontroll (DTC) tagab parima võimaliku veojõu mis tahes pinnasel, isegi libedaga või liiva sees. Dünaamiline suunastabiilsuskontroll (DSC) muudab MINI nobedamaks. Nutikad andurid registreerivad sõidureast kõrvalekaldumise. Tänu täpselt kalibreeritud pidurdusele, mille käigus rakendatakse ratastele vajaduse korral eraldi pidurdusjõudu, läbib sinu MINI kõik kurvid veelgi dünaamilisemalt ja sooritab kõik manöövrid kergusega.

MINI AKTIIVNE TURVALISUS

MINI AKTIIVNE TURVALISUS

AVARIIKAHJUDE VÄHENDAMIS- JA HOIATUS­SÜSTEEMID.

MINI arvukad turvafunktsioonid aitavad sul võimalikke ohtusid vältida. Kui tõesti midagi ootamatut juhtub, tuleb appi MINI juhtimisassistendi pakett koos nutikate funktsioonidega nagu linnaliikluse avariikahjude vähendamise süsteem. See ennustab võimalikke äkilisi muutuseid linnaliikluses ja vähendab sellele vastavalt sinu MINI kiirust. Kindlustunnet lisab ka esikokkupõrke hoiatussüsteem, mis avariide ärahoidmiseks hoiatab sind, kui oled eessõitvale autole liiga lähedal.

MINI JUHTIMISASSISTENT

MINI JUHTIMISASSISTENT

NÄHTAMATU ABILINE.

MINI juhtimisassistent on nagu lisasilmapaar, mis teeb juhtimise veelgi turvalisemaks ja mugavamaks. Kaamerapõhine aktiivne püsikiirusehoidja aeglustab auto kiirust, kui see eesolevatele sõidukitele liiga lähedale jõuab. Tänavatel toimuvat jälgib pidevalt jalakäijate tuvastamise ja kokkupõrkekahjude vähendamise süsteem oma kaameraga. Võimaliku ohu korral rakendab see pidurid. Liiklusmärgimälu näitab kehtivaid kiirusepiiranguid ja möödasõidukeelde.

MINI YOURS

MINI YOURS

MINI YOURS – INDIVIDUA­LISTIDELE.

Programm MINI Yours pakub fantastilisi võimalusi, kuidas kujundada autot kõige kvaliteetsemate materjalide ja stiilsete disainielementidega täpselt oma soovide järgi. Kerevärvid, valuveljed ja kvaliteetseimate polstrivalikutega salongidisain – võimalused, kuidas MINI sinu kordumatut isikupära väljendama panna, on praktiliselt lõputud. Lase oma kujutlusvõimel lennata.

MINI MATERJALID

MINI MATERJALID

RAFINEERITUD PUUDUTUS.

Materjalid on MINI puhul kahtlemata olulised. Kõigi valikute taga, mida MINI Yours pakub, on meie traditsiooniline isikupära hindav ja detailidele orienteeritud lähenemine. Ja meie istmekatted on fantastiline viis, kuidas oma MINI veelgi erilisemaks muuta. Oleme hoolikalt välja valinud kvaliteetseimad teralise pealispinnaga nahad, millele läheneme ülima meisterlikkusega, lisades sellele käsitöödetaile nagu näiteks meie punutud ääriskandid. Klassika.

MINI YOURS ROOL

MINI YOURS ROOL

NÄITA ROOLIS, KES OLED.

Programm MINI Yours on loodud selleks, et tuua sinuni kõige kvaliteetsemad materjalid, stiilsed disainilahendused ja suurepärane valmistamismeisterlikkus. MINI Yours nahkkattega sportrooli jaoks on hoolikalt välja valitud parima kvaliteediga nahk. Seda täiendavad hoolika käsitööna valminud rikkalikud detailid nagu näiteks alumiiniumitoonis kontrasttepingud.

MINI YOURS SALONGIS

MINI YOURS SALONGIS

TIPPKLASSI SALONG.

Armatuurlaua ja ukseääriste jaoks on valida kolme uue pinnaviimistluse vahel. Dark Cottonwood pakub modernset lähenemist klassikalisele suunale. Fiber Alloy on valmistatud ehtsast alumiiniumist, millele on graveeritud üsnagi Inglise villakangast meenutav kalasabamuster. Luuportselanist inspireeritud Off White annab salongile erilise elegantsi.

package

UK LIPUMOTIIVIGA TAGATULED

ESSENTIAL.

Kui valid varustusepaketi Essential, saad oma MINI isikupärasemaks muuta ning oma autole lisaks kõik põhiomadused, mida autolt ootad. Paketis on LED esi- ja udutuled, sealhulgas tagumised Union Jack disainiga LED-tagatuled, pardaarvuti, automaatne vihmaandur klaasipuhastite töö intervalli reguleerimiseks, tagumised parkimisandurid, nahkkattega sportrool, mugav ja efektne tuledesüsteem koos tervitusvalguse, lugemisvalguse ja päikesesirmi peeglite valgustusega, MINI Connected Media koos 6,5-tollise puuteekraaniga, 16-tollised kergmetallveljed ja veluurist põrandamatid.

MINI PARKIMISABI

EXPERIENCE.

Paketis Experience on varustus, millega saad oma MINI veelgi sportlikumaks ja lahedamaks muuta. Sellega saad kõik, mis sisaldub varustusepaketis Essential ning ka mugavuslisad nagu sportistmed, 17-tollised veljed, eesmised ja tagumised parkimisandurid, parkimisassistendi, mugava võtmeta uste avamise ja sulgemise, pimestamisvastase efektiga tahavaatepeegli ja MINI Yours salongivalgustuse, mis lisab mugavust ja muudab pimedas sõitmise meeldivamaks.

MINI Head-Up Display

MAXIMISE.

Paketiga Maximise saad endale kõige lahedama MINI koos silmapaistva karakteri ja kogu tehnikaga, mis aitab sul sõidu ajal kõige vajalikuga ühenduses olla. Lisaks pakettides Essential ja Experience sisalduvale on sinu päralt veel kohanduvad maatriks-LED esituled, MINI navigatsioonisüsteem ja MINI Connected, 8,8-tolline ekraan, esiklaasile projitseerimise funktsioon Head-Up Display, tahavaatekaamera, Harmon Kardon helisüsteem, aktiivne püsikiirusehoidja, juhiabi ja kogu peeglipakett koos kokkuklapitavate peeglitega.

KIIRED FAKTID.

 • Mahutavus

    COOPER  COOPER S
  ISTMED  4 4
  Pagasiruumi maht 211-731 L 211-731 L
  Uksed 3 3
  Kütusepaagi maht 40-44 L 40-44 L
 • Mõõdud

    COOPER  COOPER S
  Laius 1727 mm 1727 mm
  Tühimass 1210 kg 1275 kg
  Pikkus 3821 mm 3850 mm
  Kõrgus 1414 mm 1414 mm
  Teljevahe 2495 mm 2495 mm
 • Jõuülekanne

    COOPER  COOPER S
  Silindrite arv 3 4
  Töömaht 1499 CM³ 1998 CM³
  Võimsus 136 hj 192 hj
  Väändemoment 220 nm 280 nm
  Kütuse liik bensiin bensiin
  0-100 KM/H 7,9 (7,9) 6,8 (6,8)
  CO2 G/KM NEDC 122 (117) 145 (127)
  CO2 G/KM WLTP 133 159
  L/100KM NEDC 5,4 (5,1) 6,4 (5,6)
  L/100KM WLTP 5,9 7,0

  Kütusekulu ja CO₂-heide.

  Teave kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe kohta on kindlaks tehtud kooskõlas kohustusliku mõõteprotseduuri määruse (EÜ) nr 715/2007 tüübikinnituse ajal kehtiva versiooniga. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad käsiraamatust „Kütusekulu ja süsinikdioksiidi heitkoguse teatmik“, mis on tasuta saadaval ametlikes BMW esindustes ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

  Need väärtused põhinevad juba uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. Sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused võivad erineda siin näidatud väärtustest.