Mini logo

Vana brauser.

Saa osa turvalisemast ja kiiremast internetist uue brauseriga. Oleme MINI optimeerinud kättesaadavuse tulevikustandardite järgi. Rohkem teavet saab siit browser-update.org. Nõuanne: nutitelefonis surfates oled alati kõigega kursis.

LEPI KOKKU PROOVISÕIT.

3-UKSELINE MINI.

ALGUPÄRANE. UUENENUD.

Algupärane ikoon ja mässaja, legendaarne 3-ukseline MINI luukpära tugineb enam kui 60-aastase tava murdmisele. Selle dünaamiline siluett ja kaubamärgiks olevad elliptilised esituled avaldavad hiilgavalt muljet. Kompaktsed mõõtmed aga muudavad selle täiuslikuks kitsastel linnatänavatel. Lisaks on see varustatud paljude uuenduslike tehniliste lahenduste ja praktiliste funktsioonidega.

Nutikas Connectedi teabe- ja meelelahutussüsteem koos 8,8-tollise puuteekraani ja integreeritud rakendusega on põhivarustuses. Põnevad uued varustustasemed, välisvärvid ja kohandamisvalikud annavad võimaluse muuta oma MINI ainulaadseks.

Lepi kokku proovisõit Brošüür

ISELOOMULIKUD OMADUSED

TUTVUSTAME 3-UKSELINE MINI

Big love.

PAELUV. DISAINI POOLEST

Dünaamilised jooned ja karge, puhas stiil ühendatud laia rööpme ja lühikeste ülenditega annavad 3-ukselisele MINI-le talle omase pingsa sportliku olemuse. Iseloomulikke esitulesid täiendavad uued pilkupüüdvad küljedetailid, mis peidavad endas LED-suunatulesid. Lisavarustusena pakutavad siledad Piano Blacki uksekäepidemed, kütusepaagi kaas ja teised uue disaini rõhutused annavad 3-ukselisele MINI-le veelgi isikupärasema välimuse. Uuenduslike ainulaadsete valuvelgede valik paneb i-le täpi.

3-ukseline MINI – hall ja must – disain

AJATU KLASSIK. PÕNEV TULEVIK.

Ikooniline MINI disain sulatab kokku põnevuse, liialduse ja elegantsuse. MINI siluett maanteel on ainulaadne. Uue pilkupüüdva signatuuriga rõhutused ja aerodünaamilised jooned tekitavad koheselt tunde võimalusest. Sees ja väljas ühinevad kunst ja sooritusvõime, et jutustada paeluvat lugu.

3-ukseline MINI –

ESMAKLASSILINE KOGEMUS SALONGIS.

Juhikoht on sinu MINI salongikogemuse tehniline süda. Disainitud selleks, et sõitmine oleks turvalisem ja veelgi nauditavam, tervitab ta sind iga kord. Ümbritse end täpse juhtimise, navigeerimise, meelelahutuse ja turvalisusega – samas kui multifunktsionaalne rool tagab suurepärase haarde mugavaks sõitmiseks.

3-ukseine MINI – piano back – disainidetailid

PIANO BLACKI VÄLISILME.

Elegantsed, kõrgläikega Piano Blacki toonis disainidetailid lisavad stiili ja sarmi sinu MINI esi- ja tagatulede ümbruses, uksekäepidemete ja uue iluvõre juures. See klassikaline viimistlus rõhutab jõuliselt sinu MINI ikoonilist välimust ja hoiakut. Mõju saab suurendada, kui kombineerida seda teiste lisavarustuses olevate Piano Blacki komponentidega – näiteks katus, peeglikatted, veljed, kapotitriibud ja MINI logod.

3-ukseline MINI – tagatuli – union jack

PÕHIVARUSTUSES UNION JACKI DISAINIGA TAGATULED.

Tagaosas moodustavad silmatorkavad LED-tuled kaheosalise motiivi, mis viitavad ikoonilisele sümbolile. Loomingulise valgusdisaini keeruline täpsus lisab täiendava annuse individuaalsust. Ümbritsetud lisavarustusse kuuluva Piano Blacki toonis raamiga, on need MINI stiilse ja äratuntava disaini kajastajateks.

3-ukseline MINI – salong – ümbrusvalgustus

ÜMBRUSVALGUSTUS.

Muuda sisevalgustuse värve ja loo täiuslik salongiatmosfäär, mis peegeldab sinu hetkemeeleolu. Saad nautida peent, sooja kuma, viisakat juhikoha taustavalgust, mis sobitub salongi ümbrusvalgustusega.

3-ukseline MINI – hall ja must – klaasist panoraamkatus

KLAASIST PANORAAMKATUS.

Ka suletud asendis täidab klaasist panoraamkatus salongi valgusega, luues heleda, tervitava õhkkonna ning andes ees ja taga istujatele imelised taevavaated ja värske õhu. See sulgub ja avaneb automaatselt nupuvajutusega ning on juhitav ka võtmelt.

3-ukseline MINI – 18-tollised kergmetallveljed

18-TOLLISED PULSE SPOKE‘I KERGMETALLVELJED.

Kui sa mõtled uue imago loomisest, on meil pakkuda veljed, mis panevad pead pöörduma, suud ammuli kukkuma ja pulsid kiiremini lööma. Need uued 18-tollised pilkupüüdvad veljed on disainitud tugevdama sinu MINI sportlikku ja domineerivat välimust. Ja viima sinu Tinderi profiili kaugemale kõige metsikumatest unistustest.

VARUSTUSTASEMED

Sinu 3-ukseline MINI on saadaval kahes varustustasemes. Vali Experience või Maximise ja saa kõik, mida vajad elu avastamiseks koos MINI-ga.

Experience

Experience.

Paketis Experience on varustus, millega saad oma MINI veelgi sportlikumaks ja lahedamaks muuta. Sellega saad kõik mugavuslisad nagu sportistmed, 17-tollised veljed, eesmised ja tagumised parkimisandurid, parkimisassistendi, mugava võtmeta uste avamise ja sulgemise, pimestamisvastase efektiga tahavaatepeegli ja MINI Yours salongivalgustuse, mis lisab mugavust ja muudab pimedas sõitmise meeldivamaks.

Maximise

Maximise.

Paketiga Maximise saad endale kõige lahedama MINI koos silmapaistva karakteri ja kogu tehnikaga, mis aitab sul sõidu ajal kõige vajalikuga ühenduses olla. Lisaks pakettides Experience sisalduvale on sinu päralt veel kohanduvad maatriks-LED esituled, MINI navigatsioonisüsteem ja MINI Connected, 8,8-tolline ekraan, esiklaasile projitseerimise funktsioon Head-Up Display, tahavaatekaamera, Harmon Kardon helisüsteem, aktiivne püsikiirusehoidja, juhiabi ja kogu peeglipakett koos kokkuklapitavate peeglitega.

KIIRED FAKTID

 • Mahutavus

    COOPER  COOPER S
  ISTMED  4 4
  Pagasiruumi maht 211-731 L 211-731 L
  Uksed 3 3
  Kütusepaagi maht 40-44 L 40-44 L
 • Mõõdud

    COOPER  COOPER S
  Laius 1727 mm 1727 mm
  Tühimass 1210 kg 1275 kg
  Pikkus 3821 mm 3850 mm
  Kõrgus 1414 mm 1414 mm
  Teljevahe 2495 mm 2495 mm
 • Jõuülekanne

    COOPER  COOPER S
  Silindrite arv 3 4
  Töömaht 1499 CM³ 1998 CM³
  Võimsus 136 hj 178 hj
  Väändemoment 220 nm 280 nm
  Kütuse liik bensiin bensiin
  0-100 KM/H 7,9 (7,9) 6,8 (6,8)
  CO2 G/KM WLTP 133 159
  L/100KM WLTP 5,9 7,0

  Kütusekulu ja CO₂-heide.

  Teave kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe kohta on kindlaks tehtud kooskõlas kohustusliku mõõteprotseduuri määruse (EÜ) nr 715/2007 tüübikinnituse ajal kehtiva versiooniga. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad käsiraamatust „Kütusekulu ja süsinikdioksiidi heitkoguse teatmik“, mis on tasuta saadaval ametlikes BMW esindustes ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

  Need väärtused põhinevad juba uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. Sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused võivad erineda siin näidatud väärtustest.