VÄLISILME

SUUREM ANNUS MINI OLEMUST.

Jõulise struktuuri, julge linnamaasturidisaini ja aukartustäratava kohaloluga uuest MINI Countrymanist kiirgab enesekindlust ja seiklusjanu.

MINI Countryman – välisilme – siluett

MODERNNE MINI-MALISM.

Oleme vähendanud ebaolulist ning võimendanud elemente, mida sa enim naudid. Alles on jäänud karmilt hea välimus, elegantsed jooned ja 100% taltsutamatu MINI vaim. Tegemist on linnamaasturiga, mis on loodud viima sind põnevatesse kohtadesse äärmises mugavuses. See on sinu usaldusväärne täiselektriline mõttekaaslane, millel on rohkem MINI Countrymani kartmatust ning vähem kõike muud.

TERE TULEMAST VÕIMU KESKELE.

Karmilt nägus ja pingutamatult stiilne MINI Countryman tunneb end võrdselt kodusena nii linnas kui ka metsikus looduses. Mudeli domineerivat hoiakut kaunistavad kaheksanurkne esivõre, rabavad esituled ja mootorikupliga kapott. Mudeli lühikesed ülendid ja peened kontuurid teevad selle elegantse silueti defineeritumaks ja väljendusrikkamaks. Nelja erineva stiilipaketi seast leiad sa kindlasti oma järgmiste seikluste jaoks õige kaaslase.

MINI Countryman – välisilme – eestvaade
MINI Countryman – välisilme – katuseluuk

MAKSIMAALSELT MINI.

Tervita meie kõige täiskasvanulikumat MINI – nii suuruse kui ka küpsuse poolest. Nüüdsest 13 cm pikem ja 8 cm kõrgem MINI Countryman on arvestatav jõud, milles on rohkem kui piisavalt ruumi igasuguste plaanide jaoks nii pere ja sõpradega kui ka ilma nendeta.

JULGUS PEITUB DETAILIDES.

Iga nurga alt on midagi põnevat avastada. Kergmetallveljed on julgemad, elegantsemad ja aerodünaamilisemad. Mugavad katusereelingud on nüüd põhivarustusena kõrgläikega musta värvi. Ning C-piilaril on saanud stiilse disaini. Eneseväljendusega aitavad sind neli MINI stiilivarianti –

Essential, Classic, Favoured ja JCW varustustase. Igaüks neist on varustatud eriomaste funktsioonide ja spetsiaalselt kohandatud disainidetailidega.

MINI Countryman – välisilme – veljed

LÄBINISTI KÕRGE SOORITUSVÕIME.

Meie puhast enesekindlust ja kartmatut isikupära kiirgavad 17–20-tollised kergmetallveljed (lisavarustusena kuni 21") esindavad MINI selle kõige intensiivsemal kujul. Tänu oma kergele konstruktsioonile ja ringlussevõetud alumiiniumi kasutamisele aitavad need vähendada meie süsinikujalajälge mitmes vallas – nii tootmisel kui ka sõidu ajal.

„Meie puristlik ja progressiivne lähenemisviis ühendab funktsionaalsete elementide lihtsuse ja MINI puhul tuntud emotsionaalsuse.“

Oliver Heilmer, MINI disainijuht

VEIDIKE VÄRVI ÜLAOSAS.

MINI mudelid on alati teiste seast esile tõusnud ning MINI Countryman selle poolest ei erine. Kontrastvärvis katus on saadaval mitmes erinevas värvitoonis ja sellega käib kaasas stiilne C-piilari disain. Hallitoonilise klaasist katuseluugi avamine on nupuvajutuse küsimus ning automaatne tuuledeflektor tagab vabaduse ja mugavuse vahel õige tasakaalu.

MINI Countryman – välisilme – katus
MINI Countryman – välisilme – tervitusvalgus

OLED ALATI TERETULNUD.

Sinu MINI Countrymani sisenemine on alati eriline sündmus. Kui lähened oma MINI-le või lahkud selle juurest, käib asjaga kaasas tervituse & hüvastijätu valgusmäng, mis vastab sinu tujule. Lisavarustusena on võimalik hankida kolme erineva valgussignatuurivalikuga esi- ja tagatuled ning juhi- ja kaassõitjapeeglist logo maapinnale projitseerimine.