SÕIDUKOGEMUS

SEIKLUSED OOTAVAD.

Põnevusttekitav MINI TwinPower Turbo tehnoloogia annab uuele MINI Countrymanile võimsuse, tõhususe ja omanäolise roolitunnetuse.

MINI Countryman – sõidukogemus

JÕUD JA SOORITUSVÕIME MAANTEEL JA MAASTIKUL.

Alates parklatest kuni rahvusparkideni on uuel MINI Countrymanil olemas vajalik võimsus, spontaansus ja reaktsioonivõimeline rool, mis teevad teekonna tõeliselt meeldejäävaks. Iga kurv ja pööramine on adrenaliini tõstev kogemus, alates käänulistest mägiteedest kuni ringristmikeni linnades. Valides sõidukile ALL4-nelikveo, saad sõita ka kõige maalilisemaid marsruute pidi.

SOORITUSVÕIME ANDMED.

MINI Countryman C MINI Countryman JCW ALL4

Võimsus

125 kW
280 Nm

221 kW

400 Nm

0–100 km/h

8,3 s 5,4 s

Tippkiirus

212 km/h 250 km/h
Mootori silindreid
3 4

MINI TWINPOWERI TURBOÜLELAADURIGA MOOTORID.

MINI Countryman pakub sulle MINI TwinPower Turbo tehnoloogia võimsust ja tõhusust. Need mitte ainult ei tõuse teiste seast esile, vaid on teistest ka peajagu üle. Seega saad arendada võimsust mootoriga, mis ühtib sinu elustiili, sõidustiili ja sagedasti ette võetud teekondadega.

MINI Countryman – sõidukogemus – turboülelaaduriga mootorid
MINI Countryman – sõidukogemus – All4

ALL4-NELIKVEDU.

ALL4-nelikveosüsteem jaotab võimsuse dünaamiliselt kõigi rataste vahel, tagades sulle maastikul hea veojõu ning haarduvuse kõikidel pindadel. Ning kui süsteem tuvastab märja või jäise pinnase põhjustatud haarduvuse kaotuse, suunab see dünaamiliselt võimsust vastavalt vajadusele ringi. See võimaldab sul ära kasutada oma MINI Countrymani vastupidavat ja seiklusliku iseloomu. Seega olenemata ilmaennustusest on kõik sinu kontrolli all ning sina püsid omas elemendis.

JUHIABISÜSTEEMID.

Lisavarustusse kuuluv juhtimisassistent on justkui täiendav silmapaar. See hoiatab sind pimenurgas asuvate sõidukite eest ning toetab sind vajadusel aktiivselt MINI tagasi sõidurajale juhtimisel. Lisaks aitab see MINIga tagurdamisel tuvastada sõiduki taha jäävat ristisuunalist liiklust. Juhtimisassistent Plus sisaldab kaamera- ja radaripõhiseid juhiabifunktsioone. See muudab sihtkohani jõudmise lõõgastavamaks, hoides automaatselt soovitud kiirust, sõidurada ja pikivahet eesoleva sõidukiga. 

Juhtimisassistent Professionaliga võid end juhiistmel lõdvaks lasta. See aitab sind igasugustes liiklusolukordades ilma sinu käest kontrolli ära võtmata.

MINI Countryman – sõidukogemus – lisasilmapaar

MINI KOGEMUSREŽIIMID MAANTEELE.

Oma MINI Countrymani erinevate iseloomuomaduste rakendamiseks ning liiklustingimuste ja sinu praeguste vajadustega sobimiseks saab valida kolme põhivarustusse kuuluva MINI kogemusrežiimi vahel. Igaühel neist on oma eriline välimus.
MINI Countryman – sõidukogemus – režiim Green MINI Countryman – sõidukogemus – režiim Green

Režiim Green.

Jätkusuutlik ja lihtsustatud – see on eriti tõhus sõidurežiim, mis paneb sinu kütusepaagi kestma.
MINI Countryman – sõidukogemus – režiim Core MINI Countryman – sõidukogemus – režiim Core

Režiim Core.

Klassikaline ja mugav MINI sõiduelamus koos rafineeritud modernse atmosfääriga.

MINI Countryman – sõidukogemus – režiim Go-Kart MINI Countryman – sõidukogemus – režiim Go-Kart

Režiim Go-Kart.

See legendaarsest John Cooper Worksist inspireeritud režiim pakub adrenaliini tekitava autospordiesteetika abil põnevat sõitmist.