5-ukseline MINI – külgvaade eest – sinine ja valge 5-ukseline MINI – külgvaade eest – sinine ja valge

5-UKSELINE MINI.

interior-side
5 istekohta selle keretüübiga 5 istekohta selle keretüübiga
luggage-l
278 - 941 l pakiruumi 941 max. liitrit pakiruumi
power
136 PS (100 kW) - 178 PS (131 kW) 178 PS
interior-side
5 istekohta selle keretüübiga 5 istekohta selle keretüübiga
luggage-l
278 - 941 l pakiruumi 941 max. liitrit pakiruumi
power
136 PS (100 kW) - 178 PS (131 kW) 178 PS
5-ukseline MINI – esiosa külgvaade – sinine ja valge

KÕIK, MIDA SA MINI JUURES ARMASTAD. JA VEELGI ENAMAT.

Küsimus on MINIfitseerimise maksimeerimises. Rohkema ruumiga reisijate ja pagasi jaoks võimaldab 5-ukseline MINI sul autosse rohkemat mahutada – ja autost rohkemat ammutada. Sina naudid aga endiselt MINI-le kuulsust toonud nobedat sooritusvõimet ja juhitavust. Sõiduki madal raskuskese ja kompaktsed mõõtmed teevad sellega kitsastel sõiduradadel ja ahtais parkimiskohtades manööverdamise ideaalseks. Ning ulatuslike isikupärastamisvõimalustega saad sa teha selle täiesti enda omaks. Ta on individualist, mis pakub maksimaalset sõidupõnevust – see on põhjus, miks sa MINI armastad. Ja neid põhjuseid on paljugi veel.
5-ukseline MINI – tagaosa ruumikus – laadimine

ROHKEM RUUMI SUURTELE PLAANIDELE.

Loominguline ruumikasutus on MINI filosoofia tuum. Oma murrangulise disainiga pakub meie kompaktne, kuid üllatavalt ruumikas 5-ukseline MINI võimalusi, mis sobivad sinu isikliku stiili ja iga olukorraga. Tagaistmele mahub mugavalt kolm reisijat, suurendatud on pea-, jala- ja venitusruumi.

LEIDLIK RUUMIKASUTUS.

0

liitrit

Kõige olulisem on ruumikus. Kui 60 : 40 suhtega poolitatav tagaiste kokku klappida, saad sa oma plaanidele ja pagasile kuni 941 liitrit ruumi, võimaldades sul kaasa võtta peaaegu kõike, mida soovid.

MUUDA SEE TÕELISELT ISIKUPÄRASEKS.

turntable

* Palun arvesta, et kõik kombinatsioonid ja konfiguratsioonid ei pruugi sinu regioonis saadaval olla. Saadavuse kontrollimiseks külasta konfiguraatorit.

360° SALONGIVAADE.

5-ukseline MINI – salong – 360° vaade 5-ukseline MINI – salong – 360° vaade

OMADUSTE TIPPHETKED.

KAASAHAARAV. TAOTLUSLIKULT.

Dünaamilised jooned ning karge ja puhas stiil koos laia rööpme ja lühikeste ülenditega annavad 5-ukselisele MINI-le talle omase pingsa sportliku olemuse. Iseloomulikke esitulesid täiendavad uued pilkupüüdvad küljedetailid, mis peidavad endas LED-suunatulesid. Lisavarustusena pakutavad uksekäepidemed, kütusepaagi kaas ja teised uue disaini rõhujooned elegantses värvitoonis Piano Black annavad 5-ukselisele MINI-le veelgi isikupärasema välimuse. Sellele kõigele paneb punkti uuenduslik ainulaadsete valuvelgede valik.

ASTU JÄRGMISED SAMMUD.

5-ukseline MINI, külgvaade
5-UKSELINE MINI

Lahtiütlus:

 

Näidatud kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbe väärtused määrati kindlaks vastavalt Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 versioonile, mis kehtis tüübikinnituse ajal. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.­ ­
Näidatud arvud on toodud võrdlemise eesmärgil; kütusekulu ja CO₂-heite väärtusi tuleb võrrelda ainult samade tehniliste menetluste alusel katsetatud teiste sõidukite väärtustega. Need arvud ei pruugi kajastada tegelikes sõidutingimustes saavutatavaid tulemusi, mis sõltuvad mitmetest teguritest, sealhulgas (registreerimise järel) paigaldatud lisaseadmetest, ilmastikutingimustest, sõidustiilist ja sõiduki koormusest.