3-ukseline MINI – külgvaade – hall ja must 3-ukseline MINI – külgvaade – hall ja must

3-ukseline MINI.

interior-side
4 istekohta selle keretüübiga 4 istekohta selle keretüübiga
luggage-l
211 - 731 l pakiruumi 731 max. liitrit pakiruumi
power
136 PS (100 kW) - 231 PS (170 kW) 231 PS
interior-side
4 istekohta selle keretüübiga 4 istekohta selle keretüübiga
luggage-l
211 - 731 l pakiruumi 731 max. liitrit pakiruumi
power
136 PS (100 kW) - 231 PS (170 kW) 231 PS
3-ukseline MINI – eestvaade – hall ja must

ALGUPÄRANE. UUENENUD.

Algupärane ikoon ja mässaja, legendaarne 3-ukseline MINI tugineb tavade murdmisele, mis on kestnud juba üle 60 aasta. Selle dünaamiline siluett ja kaubamärgiks olevad elliptilised esituled jätavad hiilgava mulje. Kompaktsed mõõtmed teevad sõiduki aga täiuslikuks liiklusvahendiks kitsastele linnatänavatele. Lisaks on see varustatud paljude uuenduslike tehniliste lahenduste ja praktiliste funktsioonidega. Põhivarustusena tulevad kaasa nutikas Connectedi teabe- ja meelelahutussüsteem ning selle 8,8-tolline puuteekraan ja integreeritud rakendused. Põnevad uued varustustasemed, välisvärvid ja kohandamisvalikud annavad sulle võimaluse muuta oma MINI ainulaadseks.
3-ukseline MINI – eestvaade – hall ja must

MAKSIMAALNE KARDISÕIDUTUNNE.

3-ukselise MINI väike pöörderaadius, lühikesed ülendid ja kompaktne kere võimaldavad nobedat manööverdamist kitsastel tänavatel ja tihedas liikluses. 3- ja 4-silindrilised TWIN Power Turbo mootorid tagavad kiire paigaltmineku tarvis kohese pöördemomendi. Ja SPORT-režiim võimendab kiirendust ja roolireaktsiooni, millega saavutada hingetuksvõttev väledus. Koge madalat raskuskeset, kõrgeid pöördeid ja kardisõidutunnet omal nahal – ning naudi maksimaalset sõidulõbu MINIga.

LEIDLIK RUUMIKASUTUS.

0

liitrit

MINI leidlik ruumikasutus on peen kunst. See on meie filosoofia tuum. 60 : 40 suhtega jaotatava tagaistme kokkuklappimine loob pagasile muljetavaldavad 731 liitrit lisaruumi.

MUUDA SEE TÕELISELT ISIKUPÄRASEKS.

turntable

* Palun arvesta, et kõik kombinatsioonid ja konfiguratsioonid ei pruugi sinu regioonis saadaval olla. Saadavuse kontrollimiseks külasta konfiguraatorit.

360° SALONGIVAADE.

3-ukseline MINI – salong – 360° vaade 3-ukseline MINI – salong – 360° vaade

OMADUSTE TIPPHETKED.

KAASAHAARAV. TAOTLUSLIKULT.

Dünaamilised jooned ning karge ja puhas stiil koos laia rööpme ja lühikeste ülenditega annavad 3-ukselisele MINI-le talle omase pingsa sportliku olemuse. Iseloomulikke esitulesid täiendavad uued pilkupüüdvad küljedetailid, mis peidavad endas LED-suunatulesid. Lisavarustusena pakutavad uksekäepidemed, kütusepaagi kaas ja teised uue disaini rõhujooned elegantses värvitoonis Piano Black annavad 3-ukselisele MINI-le veelgi isikupärasema välimuse. Sellele kõigele paneb punkti uuenduslik ainulaadsete valuvelgede valik.

ASTU JÄRGMISED SAMMUD.

3-ukseline MINI, külgvaade
3-UKSELINE MINI

Lahtiütlus:

Näidatud kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbe väärtused määrati kindlaks vastavalt Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 versioonile, mis kehtis tüübikinnituse ajal. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.
Näidatud arvud on toodud võrdlemise eesmärgil; kütusekulu ja CO₂-heite väärtusi tuleb võrrelda ainult samade tehniliste menetluste alusel katsetatud teiste sõidukite väärtustega. Need arvud ei pruugi kajastada tegelikes sõidutingimustes saavutatavaid tulemusi, mis sõltuvad mitmetest teguritest, sealhulgas (registreerimise järel) paigaldatud lisaseadmetest, ilmastikutingimustest, sõidustiilist ja sõiduki koormusest.