SÕIDUKOGEMUS

SEIKLUSED OOTAVAD.

Esimene täiselektriline MINI Countryman – kartmatu kaaslane keskkonnateadlikule maadeavastajale. 

Täiselektriline MINI Countryman – sõidukogemus

ELEKTRILINE PÕNEVUS OOTAB.

Maksimaalse kardisõidutunde saavutamiseks rakendasime täiselektrilise MINI Countrymani väljatöötamisel olulisi disainikriteeriume. Me parandasime sõidudünaamikat, näiteks tänu aku paigutusest tingitud madalale raskuskeskmele. MINI põneva juhitavuse saavutasime kaalujaotust optimeerides ning vahetu rooliülekandearvu ja väikese rooli koostoime abil. Külgsuunalist dünaamikat ja haarduvust saime parandada, optimeerides rehvide laiust. Ning uusim riistvara ja tarkvara võimaldasid meil muuta juhitavuse veelgi mängulisemaks ja põnevamaks, eriti Go-Kart-režiimis.

SOORITUSVÕIME ANDMED.

MINI Countryman E MINI Countryman SE ALL4

Võimsus

150 kW
250 Nm
230 kW
294 Nm*

0–100 km/h

8,6 s 5,6 s
Tippkiirus
170 km/h 180 km/h

Sõiduulatus

WLTP

462 km

 

433 km

 

* sh ajutine lisavõimendus

VÄLEDUS JA AERODÜNAAMIKA.

Ühendades vormi ja funktsiooni ning kompaktsema disaini ja täiustatud aerodünaamilised kontuurid, saavutab täiselektriline MINI Countryman võimsuse ja tõhususe vahel suurepärase tasakaalu. Mudeli arenenud tehnoloogia sümboliseerib ka meie järjekindlat säästlikkusele ja jätkusuutlikkusele keskendumist.
Täiselektriline MINI Countryman – sõidukogemus – väledus
Täiselektriline MINI Countryman – sõidukogemus – All4

ALL4-NELIKVEDU.

ALL4-nelikveosüsteem jaotab võimsuse dünaamiliselt kõigi rataste vahel, tagades sulle maastikul hea veojõu ning haarduvuse kõikidel pindadel. Ning kui süsteem
tuvastab märja või jäise pinnase põhjustatud haarduvuse kaotuse, suunab see dünaamiliselt võimsust vastavalt vajadusele ringi. See võimaldab sul ära kasutada oma täiselektrilise MINI Countrymani vastupidavat ja seiklusliku iseloomu. Seega olenemata ilmaennustusest on kõik sinu kontrolli all ning sina püsid omas elemendis. 

JUHIABISÜSTEEMID.

Lisavarustusse kuuluv juhtimisassistent on justkui täiendav silmapaar. See hoiatab sind pimenurgas asuvate sõidukite eest ning toetab sind vajadusel aktiivselt MINI tagasi sõidurajale juhtimisel. Lisaks aitab see MINIga tagurdamisel tuvastada sõiduki taha jäävat ristisuunalist liiklust. Juhtimisassistent Plus sisaldab kaamera- ja radaripõhiseid juhiabifunktsioone. See muudab sihtkohani jõudmise lõõgastavamaks, hoides automaatselt soovitud kiirust, sõidurada ja pikivahet eesoleva sõidukiga. 

Juhtimisassistent Professionaliga võid end juhiistmel lõdvaks lasta. See aitab sind igasugustes liiklusolukordades ilma sinu käest kontrolli ära võtmata.

Täiselektriline MINI Countryman – sõidukogemus – juhiabisüsteemid

MINI REŽIIMID MAANTEELE.

Oma täiselektrilise MINI Countrymani erinevate iseloomuomaduste rakendamiseks ning liiklustingimuste ja sinu praeguste vajadustega sobimiseks saab valida kolme põhivarustusse kuuluva MINI režiimi vahel. Igaühel neist on oma eriline välimus.
Täiselektriline MINI Countryman – sõidukogemus – režiim Green Täiselektriline MINI Countryman – sõidukogemus – režiim Green

Režiim Green.

Jätkusuutlik, lihtsustatud ja täiesti hääletu – see on eriti tõhus sõidurežiim, mis paneb sinu aku kestma. 

Täiselektriline MINI Countryman – sõidukogemus – režiim Core Täiselektriline MINI Countryman – sõidukogemus – režiim Core

Režiim Core.

Klassikaline ja mugav MINI sõiduelamus koos rafineeritud modernse atmosfääriga.

Täiselektriline MINI Countryman – sõidukogemus – režiim Go-Kart Täiselektriline MINI Countryman – sõidukogemus – režiim Go-Kart

Režiim Go-Kart.

See legendaarsest John Cooper Worksist inspireeritud režiim pakub põnevat sõitu. Seda teeb ta adrenaliini tekitava autospordiesteetika, vahetuma roolitunnetuse ja gaasipedaalireaktsiooniga.