VÄLISILME

100% KONTSENTREERITUD COOPER.

Lihtne, kuid elegantne. Destilleerisime uue täiselektrilise MINI Cooperi selle puhtamaile kujule.
Täiselektriline MINI – välisilme – siluett

MAKSIMAALSELT MINIMALISTLIK.

Uus täiselektriline MINI Cooper esindab lihtsust selle kõige karismaatilisemal kujul. Väljendades meie „vähem on rohkem“ lähenemisviisi, eemaldasime üleliigsed elemendid ning redutseerisime, redutseerisime ja veelkord redutseerisime. Puhaste ja tasaste pindade, elegantsete joonte ja tasakaalus proportsioonidega välimus on kujundatud hoolikalt enesekindlaks ja rabavaks vormiks.

PAISTAB ENDISELT SILMA.

Uue täiselektrilise MINI Cooperi kütkestavat välimust defineerivad sõiduki ikooniline esiosa disain ja lühikesed ülendid. Välimust kaunistavad veelgi iseloomulik kaheksanurkne iluvõre ja MINI LED-esituled – mõlemad rõhutavad modernset futuristlikku disaini täiuslikult.
Täiselektriline MINI – välisilme – esituled
Täiselektriline MINI – välisilme – LED-esituled

MILLINE ON SINU TÄNAÕHTUNE VALIK?

Lisaks põhivarustuses olevale võimsale ja tõhusale LED-tehnoloogiale on saadaval ka laiendatud elementidega LED-esituled. Lähi- ja kurvitulede intelligentse adaptiivse aktiveerimisega tagavad need parema valgustuse sõiduki külgedel nii linnas, maanteel kui ka kiirteel.

Loeb ka sinu tänane soov: oma täiselektrilise MINI Cooperi puhul saad valida ühe kolme erineva valgussignatuuri seast.

EKSIMATULT MINI.

Tegemist on MINIga, ükskõik millise nurga alt vaadata. Kuid seda ümbritseb uue ajastu uus aura. Selle vilgast ja kompaktset siluetti täiendavad pikk teljevahe ja suurem veljeläbimõõt. Tasased pinnad tõstavad kerevärvi paremini esile ning loovad koos iseloomuliku musta lävega veelgi modernsema välimuse. Kere, aknaruumi ja kontrastvärvis katuse rabav optiliselt kolmeosaline jaotus rõhutab kogu visuaalset efekti veelgi.

LÄBINISTI KÕRGE SOORITUSVÕIME.

Meie puhast enesekindlust ja kartmatut isikupära kiirgavad 16–18-tollised kergmetallveljed esindavad MINI selle kõige intensiivsemal kujul. Tänu oma kergele konstruktsioonile ja ringlussevõetud alumiiniumi kasutamisele aitavad need vähendada meie süsinikujalajälge mitmes vallas – nii tootmisel kui ka sõidu ajal.
Täiselektriline MINI – välisilme – kergmetallveljed

„KÕIK UUENDUSED JÄRGIVAD ÜHIST MISSIOONI. SELLEKS ON MINI KORRASTAMINE. VÄHEM KEERUKUST, ROHKEM ISIKUPÄRA.“

Oliver Heilmer, MINI disainijuht

VAATA, MIS ASUB TAGAPOOL.

Uue kolmnurkse disainiga tagatulede peen täpsus lisab täiendava annuse isikupära. Just nagu esitulede puhul, saad sa seada tervituse ja hüvastijätu valgusmängu oma tuju järgi.
Täiselektriline MINI – välisilme – tagatuled
Täiselektriline MINI – välisilme – tervitusvalgus

OLED ALATI TERETULNUD.

Sinu täiselektrilisse MINI Cooperisse sisenemine on alati eriline sündmus. Kui lähened oma MINI-le või lahkud selle juurest, käib asjaga kaasas tervituse & hüvastijätu valgusmäng, mis vastab sinu tujule. Lisavarustusena on võimalik hankida kolme erineva valgussignatuurivalikuga esi- ja tagatuled ning juhi- ja kaassõitjapeeglist logo maapinnale projitseerimine.