SÕIDUKOGEMUS

KOGU LINNAS TUNTUD JÕULINE PÖÖRDEMOMENT.

Ole valmis tegutsema. Hoia end keskendununa. Kui roheline tuli süttib, on aeg kardi kombel paigalt söösta. Täiselektriline MINI Cooper ületab kõik ootused.
Täiselektriline MINI – sõidukogemus – sõidudünaamika

SÕIDUDÜNAAMIKA. NIIVÕRD COOPERLIK.

Maksimaalse kardisõidutunde saavutamiseks rakendasime täiselektrilise MINI Cooperi väljatöötamisel olulisi disainikriteeriume. Me parandasime sõidudünaamikat,

näiteks tänu aku paigutusest tingitud madalale raskuskeskmele. MINI põneva juhitavuse saavutasime kaalujaotust optimeerides ning vahetu rooliülekandearvu ja väikese rooli koostoime abil. Külgsuunalist dünaamikat ja haarduvust saime parandada, optimeerides rehvide

laiust. Ning uusim riistvara ja tarkvara võimaldasid meil muuta juhitavuse veelgi mängulisemaks ja põnevamaks, eriti Go-Kart-režiimis.

SOORITUSVÕIME ANDMED.

MINI Cooper E

MINI Cooper SE

Võimsus

135 kW
290 Nm
160 kW
330 Nm

0–100 km/h

7,2 s 6,7 s

Tippkiirus

170 km/h 180 km/h

Sõiduulatus

WLTP

305 km
490 km
400 km
490 km

SUUREPÄRANE AERODÜNAAMIKA.

Täiselektriline MINI Cooper projekteeriti algusest peale aerodünaamiliste jõududega kõige tõhusamalt toime tulema. Täielikult suletud kerealuse ja iluvõrega ning sileda ja minimalistliku välisilme loomisega saime õhutakistust juba märkimisväärselt vähendada. Parema aerodünaamika saavutamiseks optimeeritakse ka kõiki MINI velgi. Tänu niivõrd väiksele tuuletakistusele on sõiduk äärmiselt tõhus, võimaldades sul sõita veelgi kaugemale, ilma et peaksid laadima.
Täiselektriline MINI – sõidukogemus – aerodünaamika
Täiselektriline MINI – sõidukogemus – sõidudünaamika

KAITSEME SU SELJATAGUST – JA KA ESIKÜLGE.

Kõrvaldasime vaeva linnas sõitmise kogemusest. Tihe liiklus enam muret ei tekita – sina ei pea tegema muud, kui lülitama sisse juhtimisassistent Plusi aktiivse püsikiirusehoidja funktsiooni ning sinu MINI järgneb eesolevale sõidukile automaatselt hoitud ohutu pikivahega. Põhivarustusse kuuluv parkimisassistent tuvastab aga sinu eest kõik võimalikud parkimiskohad ning manööverdab seejärel sinu valitud kohale vaid nupuvajutusega.

ROHKEM TURVALISUST. ROHKEM MUGAVUST. ROHKEM PÕHIVARUSTUST.

Maksimaalne lõbu nõuab maksimaalset turvalisust. Täiselektriline MINI Cooper on varustatud uuenduslike funktsioonidega, mis loovad sulle ja teistele teekasutajatele turvalisema liikluskeskkonna. Aktiivne püsikiirusehoidja reguleerib pikivahet eesoleva sõidukiga ning skannib pidevalt teed, et tuvastada potentsiaalselt ohtlikke olukordi. Reavahetuse hoiatussüsteem hoiatab sind sõidurajalt kõrvale kaldumise korral. Kui sinu MINI tajub võimalikku tagakokkupõrget, lülitab see sisse kaks korda kiirema vilkumissagedusega ohutuled. Ning dünaamiline püsikiirusehoidja hoiab sinu MINI püsival kiirusel.

Täiselektriline MINI – sõidukogemus – aerodünaamika

SÕIDUREŽIIMID MAANTEELE.

Oma täiselektrilise MINI Cooperi erinevate iseloomuomaduste rakendamiseks ning liiklustingimuste ja sinu praeguste vajadustega sobimiseks saab valida kolme režiimi vahel. Igaühel neist on oma eriline välimus.

Täiselektriline MINI – sõidukogemus – režiim Green Täiselektriline MINI – sõidukogemus – režiim Green

Režiim Green.

Jätkusuutlik, lihtsustatud ja täiesti hääletu – see on eriti tõhus sõidurežiim, mis paneb sinu aku kestma.
Täiselektriline MINI – sõidukogemus – režiim Core Täiselektriline MINI – sõidukogemus – režiim Core

Režiim Core.

Klassikaline ja mugav MINI sõiduelamus koos rafineeritud modernse atmosfääriga.
Täiselektriline MINI – sõidukogemus – režiim Go-Kart Täiselektriline MINI – sõidukogemus – režiim Go-Kart

Režiim Go-Kart.

See legendaarsest John Cooper Worksist inspireeritud režiim pakub adrenaliini tekitava autospordiesteetika abil põnevat sõitmist.