DIGITAALNE KOGEMUS

DIGITAALNE HIIGELSAMM EDASI.

Hellita oma meeli ning naudi valguse, heli ja tunnetuse koosmängu, mis on optimeeritud sinu meeleolu järgi. Tee igast sõidust unustamatu digitaalne kogemus. Tere tulemast MINI interaktiivsesse tulevikku.

Täiselektriline MINI – digitaalne kogemus – operatsioonisüsteem
Uus MINI operatsioonisüsteem 9 loob uhiuue käepärase kasutajakogemuse ja tagab, et oled igal sõidul rohkem ühendatud ja parema kontrolliga kui eales varem. Erakordse OLED-puuteekraani ja MINI intelligentse isikliku assistendi hääljuhtimisega on see optimeeritud sinupoolseks kasutamiseks, et saaksid nautida varasemast paremat isikupärastamist ja võimsamaid emotsioone.

MINI KOGEMUSREŽIIMID INTENSIIVSETE MINI-HETKEDE JAOKS.

Loo endale ja oma kaassõitjatele ainulaadne multisensoorne kogemus. Täiselektrilises MINI Cooperis saad sukelduda erinevatesse erakordsetesse maailmadesse. Iga režiim järgib omaenda loomingulist disaini ja helikooslust. Personaalse režiimiga saad kasutada isegi MINI rakendust, et valida MINI juhtüksuse taustaks pilte oma nutitelefonist. Meeleoluvalgustuse ja lisavarustuses oleva esiklaasile projitseeritava Head-Up Display värvid kohanduvad automaatselt sinu valitud pildi järgi. Seega lõbutse ja ärata oma salong ellu.

SINU MINI AUTOSISENE ISIKLIK ASSISTENT.

Täiselektriline MINI – digitaalne kogemus – spike

MINI INTELLIGENTNE ISIKLIK ASSISTENT – MINI SAADAB SIND VISUAALSELT.

Esimest korda on MINI mudelite juhtpaneelile leidnud tee täisfunktsioonidega häälassistent. MINI intelligentse isikliku assistendi saab aktiveerida tervitusega „Hei, MINI“ või vajutades roolil häälkäskluse nuppu. Ümmarguse OLED-ekraani hääle abil juhitavad funktsioonid kuvatakse graafilistest elementidest, tekstist ja avatarist koosneva animatsioonina. Ekraanile saab juht valida MINI – MINI stiliseeritud pildi – või uue digitaalse MINI assistendi nimega Spike. 

MINI intelligentne isiklik assistent juhib sinu MINI põhifunktsioone, nagu navigatsioonisüsteem, telefon, raadio või isegi temperatuur. Võib-olla on sul enne teeleasumist midagi teada vaja. Näiteks ilmateade. Või on sul mingi erisoov. Või tahad lihtsalt pisut vestelda või mõnd anekdooti kuulata.

ÜHENDUMISVALMIS.

Sõitmine on imelihtne, kui sul on pardal digitaalne kaaslane ning juurdepääs paljudele intelligentsetele ühenduvusfunktsioonidele, mis on põhivarustuses ilma lisatasuta ning pakuvad mugavust, turvalisust ja ühenduvust. Kui soovid oma MINI aga veelgi rohkemate digiteenustega varustada, saad teha selle uuenduse igal ajal.

Soovid veelgi rohkem ühenduvust?

Koos lisavarustusena pakutava paketiga MINI Connected on sul juurdepääs üha suurenevale praktiliste funktsioonide ja meelelahutuslike rakenduste hulgale, sealhulgas mängudele ning muusika ja video voogedastuse võimalustele. Nüüd võid huviga oodata ka autosiseseid mänge, mis on autosektoris ainulaadsed.

Sõiduki seismise ajal saavad juhid ja kaassõitjad mängida AirConsole’i rakenduse kaudu lihtsaid mänge. Muusika voogedastusrakendusi, nagu Spotify ja Amazon Music, on kohandatud MINI operatsioonisüsteemi 9 järgi nii, et rakendused integreeruvad täiuslikult ümarale MINI juhtüksusele, võimaldades MINI klientidel nautida mugavat ja visuaalselt meeldivat muusika voogedastuse kogemust.

Nutitelefonide juhtmevabaks ühendamiseks on MINI operatsioonisüsteem 9-le saadaval ka Apple CarPlay ja Android Auto. Lisaks MINI juhtüksusele saab asjakohast teavet kuvada ka lisavarustusena pakutaval esiklaasile projitseeritaval Head-Up Displayl.

Täiselektriline MINI – digitaalne kogemus – Connectedi uuendused

LISA OMA MINILE FUNKTSIOONE SIIS, KUI SOOVID.

Nüüd on sul võimalus hankida täiendavaid ühenduvusfunktsioone ja -pakette paindlikult püsitellimuse teel ka pärast oma MINI soetamist. Ning kui sinu MINIsse on paigaldatud asjakohane riistvara, saad kogeda ka teisi digitaalseid tippfunktsioone, nagu juhtimisassistent Plus, kaugtulede assistent ja mootori kaugkäivitus. Uuendusvõimalused ja sisu võivad erineda, sõltuvalt riigist, sõiduki mudelist, varustusest ja sõiduki seisukorrast.

TARKVARA KAUGUUENDUS.

Hoiame sinu MINI ajakohasena.

Oma MINI-le on sul võimalik saada juhtmevabalt paigaldatavaid tasuta uuendusi ja täiendusi. Sõltuvalt riigist, sõidukimudelist, varustusest ja sõiduki seisukorrast võid sa saada täiendavaid uusi funktsioone ja funktsioonitäiendusi lausa regulaarselt ja tasuta.