LAADIMINE JA SÕIDUULATUS

SÕIDA SOODSAMALT KAUGEMALE.

Siit leiad sa uue elektrilise elustiili omaksvõtu eelised – kui palju sa säästad, kui tihti pead autot laadima ning kui lihtne saab autosõit elektri jõul olla.
Täiselektriline MINI – laadimine – sõiduulatus
Täiselektrilise MINI Cooperi sõiduulatus ühe täislaadimisega. Sõiduulatus sõltub sõiduharjumustest ja -tingimustest. See, kuidas sa sõidad, võib oluliselt muuta sinu saadaolevat sõiduulatust ja laetuse kasutamise kiirust.

MAKSIMEERI OMA SÕIDUULATUST.

MÕNED KIIRED NÄPUNÄITED.

Täiselektriline MINI – laadimine – joon
Täiselektriline MINI – laadimine – aku ikoon Täiselektriline MINI – laadimine – aku ikoon

10–80%

Hoia aku laetust selles vahemikus.

Täiselektriline MINI – laadimine – co2 ikoon Täiselektriline MINI – laadimine – co2 ikoon

20 °C

Umbes sellel temperatuuril teele asumine aitab kaasa sinu sõiduulatusele.

Täiselektriline MINI – laadimine – jaama ikoon Täiselektriline MINI – laadimine – jaama ikoon

50–70 KM/H

Suuremal kiirusel sõites on see kiirusevahemik energia säästmiseks optimaalne.

Täiselektriline MINI – laadimine – joon

LIHTNE LAADIMINE, IGAL AJAL JA IGAL POOL.

Sinu täiselektrilise MINI Cooperi laadimine käib lihtsalt ja kiirelt, seega oled alati valmis teele asuma. Ükskõik, kas oled kodus, tööl või teel – meie uurime, kuidas saad raha säästa ja oma sõiduulatuse maksimumini viia.

KODUS LAADIMINE.

Kodus laadimiseks ei ole vaja mingit keerukat süsteemi ega seadet ja kogu vajaliku varustuse saab tellida koos autoga. Kuid lihtsaim viis on kasutada Wallboxi laadimisvõimsusega kuni 22 kW. Seega, kui soovid paigaldada MINI Wallboxi või mõne meie partneri pakutava Wallboxi, aitame sul leida sinu piirkonnas tegutseva spetsialisti.

Täiselektriline MINI – laadimine – kodus laadimine
Täiselektriline MINI – laadimine – laadimine avalikus laadimispunktis

LAADIMINE LIIKVEL OLLES.

Kõik, mida avalikus laadimispunktis laadimiseks vajad (MINI laadimiskaart ja Mode 3 laadimiskaabel), kuulub sinu uue MINI standardvarustusse ja mingeid muid seadmeid pole tarvis. Saad kasutada järjest suuremat hulka avalikke laadimisjaamu, kus on olemas nii vahelduvvoolul (VV) töötav 2. tüüpi pistik kui ka alalisvoolul (AV) töötav CCS-pistik, mille abil saab laadida sõidukit kuni 95 kW võimsusega. Hinnad ja laadimispaketid on väga soodsad.

Sinu MINI praktiline laadimisvõimsus ja stabiilne laadimine tagavad sihtkohta jõudmiseks hulga võimalusi – ja sul on alati käeulatuses mitu laadimisvalikut.

TÖÖKOHAS LAADIMINE.

Paljud tööandjad on nüüdseks elektrilise liikuvuse omaks võtnud ning pakuvad elektrisõidukite laadimise võimaluse näol oma töötajatele tõeliselt tänapäevast töökeskkonda. Seda nähakse nüüd töötaja hüvede osana ning see aitab kaasa töötajate hoidmisele ning töökohaga rahulolule. Kui sinu tööandja pole veel töökohas laadimise võimalust sisse viinud ning ruumi selleks on, siis julgustame seda head ettepanekut tegema. Programmi ja laadimistaristu rahastamiseks võib sinu ettevõttele olla saadaval toetusi, soodustusi ja muid stiimuleid.
Täiselektriline MINI – laadimine – töökohas laadimine
Täiselektriline MINI – laadimine – connected charging

KASUTA MINI RAKENDUSE JÕUDU.

Lähim avalik laadimisjaam on alati vaid ühe ekraanipuudutuse kaugusel. Leia selle asukoht MINI rakenduse kaudu ja saada see otse oma MINI navigatsioonisüsteemi. Süsteem kõrvaldab sinu teekonnalt oletused ning annab sulle täieliku kontrolli. See juhatab sind turvaliselt ja sujuvalt sihtkohtadesse, kasutades täielikult integreeritud elektriauto marsruudijuhatust. See võimaldab sul hõlpsasti hallata laadimisnõudeid ja autentida makseid ning võib pakkuda sulle teavet avalike laadimisjaamade tariifide ja eeldatavate kulude kohta. Samuti võimaldab see sul jälgida oma MINI olekut eemalt, kui auto on laadimisjaamaga ühendatud ning selgitada välja, millal oled valmis uuesti teele asuma.

KUI KAUA AEGA SELLEKS KULUB?

Ajad võivad tingimustest sõltuvalt erineda, kuid siin on esitatud täiselektrilise MINI Cooperi tavapärased laadimisajad, mis põhinevad kasutatud laadimisseadme tüübil.

Täiselektriline MINI Cooper E.

Täiselektriline MINI – laadimine – joon Täiselektriline MINI – laadimine – joon

liikvel olles

28 MIN

kuni 75 kW alalisvooluga laadijaga laadimine 10–80%-ni
Täiselektriline MINI – laadimine – joon
Täiselektriline MINI – laadimine – joon Täiselektriline MINI – laadimine – joon

kodus

4:30 H

11 kW vahelduvvooluga laadimine 0–100%-ni
Täiselektriline MINI – laadimine – joon Täiselektriline MINI – laadimine – joon

Täiselektriline MINI Cooper SE.

Täiselektriline Mini – laadimine – joon Täiselektriline Mini – laadimine – joon

liikvel olles

30 MIN

kuni 95 kW alalisvooluga laadijaga laadimine 10–80%-ni
Täiselektriline MINI – elektriline liikuvus – joon
Täiselektriline MINI – laadimine – joon Täiselektriline MINI – laadimine – joon

kodus

5:15 H

11 kW vahelduvvooluga laadimine 0–100%-ni
Täiselektriline MINI – elektriline liikuvus – joon Täiselektriline MINI – elektriline liikuvus – joon

LAE OMA MINI IGAL POOL, IGAL AJAL. 

Sõidukist eemal olles näitab MINI rakendus sulle nutitelefoni kaudu sõiduki hetkelaetust, saadaolevat sõiduulatust, kulusid, laadimisaega või lähimat laadimisjaama ja sellega seotud kulusid. Samuti saad vaadata üle kõik laadimistoimingud ja paljut muud.

Sadade laadimispunktioperaatorite ning ka meie partneri IONITY kaudu saadaolevate suure võimsusega laadimisjaamadega on sobiv laadimisrežiim ja -kiirus alati olemas ja sinu ootel.

Arveldus on kW/h-põhine ning kord kuus saadetakse üksikasjalik väljavõte laadimiskordade ja nende maksumuse kohta. Mis veel – laadimine toimub 100% rohelise energiaga.

Loe lisa ja leia meie interaktiivse kaardi abil kõik laadimisjaamad, klõpsates allolevale lingile.

Täiselektriline MINI – laadimine – laadimiskaart