MINI CONNECTED

TEAVE JA MEELELAHUTUS.

Naudi sujuvat ja uuenduslikku ühenduvust. MINI Connected on juhtkeskuseks erinevatele nutikatele teabe-, meelelahutus-, navigatsiooni- ja sõidukifunktsioonidele, millele kõigile pääseb ligi sinu puuteekraani kaudu. See ühendab sind ja sinu kaassõitjad sujuvalt sinu MINI ja ümbritseva maailmaga.

KUIDAS SAAD SINA SELLEST KASU?

MINI Connected on intelligentsete funktsioonide, rakenduste ja teenuste pakett, mis ühendab sinu ja su kaassõitjad sinu MINIga, liites teid omakorda turvaliselt ja sujuvalt teid ümbritseva maailmaga. See on sinu isiklik liikuvuse assistent, mis teeb sinu MINI nutikamaks – ning sõitmise turvalisemaks ja lõbusamaks.

MINI Connected – MINI juhikoht – kõnetuvastus
MINI Connected – puuteekraan – multimeedia

FUNKTSIOONID & PAKETID.

Rakenda kõrgklassi tehnoloogia jõudu koos MINI Connectediga. Alates kaugjuhtimis- ja autole saatmise funktsioonidest kuni hädaabikõnedeni pakub see suurt hulka põnevaid omadusi ja rakendusi, mis sind sinu MINIga ühendavad. Need on koondatud kolme erinevasse paketti. Leia endale sobivaim.

MINI TELESERVICES.

MINI Teleservices teeb sinu elu lihtsamaks. See on intelligentsete tehnoloogiafunktsioonide kogum, mis pakub tuge siis, kui sinu MINI vajab hooldust või teenindust. See muudab kogu protsessi mugavamaks ja tõhusamaks. Andurid jälgivad pidevalt oluliste osade seisukorda ja ütlevad sulle aegsasti, kui on vaja midagi ette võtta. Kui plaanilise hoolduse aeg kätte jõuab, teab sinu eelistatud volitatud MINI esindus sellest juba ette. Ning neil on kõik sinu auto teenindusega seotud andmed salvestatud, analüüsitud ja kasutusvalmis.
MINI Teleservices – mobiilirakendus

ASJALOOD PARANEVAD MINI RAKENDUSEGA.

MINI rakendus on valmis muutma iga päeva ja igat sõitu sinu uues MINIs lihtsamaks, mugavamaks ja nauditavamaks – sõltumata sinu sihtkohast. Laadi see tasuta alla juba täna. Ühendu oma MINIga ja MINI rakendusega ning alusta kõigi eeliste nautimist.
MINI Connected – rakenduse huviärataja MINI Connected – rakenduse huviärataja

LAADI MINI RAKENDUS TASUTA ALLA.*

* Koos ühilduva nutitelefoniga toetavad MINI rakendust ainult sõidukid, mis ehitati pärast 2018. a märtsi ning mille lisavarustusse kuuluvad MINI Connectedi teenused. Optimaalseks rakenduse kogemuseks on vajalikud lisavarustusse kuuluvad kaugjuhitavad teenused. Rakenduse funktsioonide saadavus võib riigiti erineda.

Õppevideod.

Vaata meie õppevideote seeriat ja avasta, kuidas saad oma MINI ühenduvust MINI rakenduse abil täielikult ära kasutada.