Mini logo

Vana brauser.

Saa osa turvalisemast ja kiiremast internetist uue brauseriga. Oleme MINI optimeerinud kättesaadavuse tulevikustandardite järgi. Rohkem teavet saab siit browser-update.org. Nõuanne: nutitelefonis surfates oled alati kõigega kursis.

LEPI KOKKU PROOVISÕIT.

MINI Cabrio.

ELU RULLIB ENNAST LAHTI.

Rafineeritud vaba hingena pakub allalastud katusega MINI Cabrio puhast sõiduelamust. Koge seda elevust, mida tekitab kabriolett, mis pakub suurepärast juhitavust ja tehnoloogiaid. Mugavate istmetega neljale sõitjale ning kolm ühes elektriliselt juhitava pehme katusega on see alati valmis sinu järgmiseks vabaõhuseikluseks. Ja TWIN Power Turbo mootoriga, mis saavutab kiiruse 100 km/h vähem kui 7 sekundiga, on see valmis iga hetke ära kasutama.

Lepi kokku proovisõit Lae alla

ISELOOMULIKUD OMADUSED.

PAELUV. DISAINI POOLEST.

Dünaamilised jooned ja karge, puhas stiil ühendatud laia rööpme ja lühikeste ülenditega annavad MINI Cabriole talle omase pingsa sportliku olemuse. Iseloomulikke esitulesid täiendavad uued pilkupüüdvad küljedetailid, mis peidavad endas LED-suunatulesid. Lisavarustusena pakutavad siledad Piano Blacki uksekäepidemed, kütusepaagi kaas ja teised uue disaini rõhutused annavad MINI Cabriole veelgi isikupärasema välimuse. Uuenduslike ainulaadsete valuvelgede valik paneb i-le täpi.

Utrustningsnivåer

Sinu MINI Cabrio on saadaval kahes varustustasemes. Vali Experience või Maximise ja saa kõik, mida vajad elu avastamiseks koos MINI-ga.

Experience.

Paketis Experience on varustus, millega saad oma MINI veelgi sportlikumaks ja lahedamaks muuta. Sellega saad kõik, mis si ka mugavuslisad nagu sportistmed, 17-tollised veljed, eesmised ja tagumised parkimisandurid, parkimisassistendi, mugava võtmeta uste avamise ja sulgemise, pimestamisvastase efektiga tahavaatepeegli ja MINI Yours salongivalgustuse, mis lisab mugavust ja muudab pimedas sõitmise meeldivamaks.

Maximise.

Paketiga Maximise saad endale kõige lahedama MINI koos silmapaistva karakteri ja kogu tehnikaga, mis aitab sul sõidu ajal kõige vajalikuga ühenduses olla. Lisaks pakettides Essential ja Experience sisalduvale on sinu päralt veel kohanduvad maatriks-LED esituled, MINI navigatsioonisüsteem ja MINI Connected, 8,8-tolline ekraan, esiklaasile projitseerimise funktsioon Head-Up Display, tahavaatekaamera, Harmon Kardon helisüsteem, aktiivne püsikiirusehoidja, juhiabi ja kogu peeglipakett koos kokkuklapitavate peeglitega.

KIIRED FAKTID.

 • Mahutavus

    COOPER  COOPER S
  ISTMED  4 4
  PAGASIRUUMI MAHT 215 L 215 L
  UKSED 2 2
  KÜTUSEPAAGI MAHT 40-44 L 40-44 L 
 • Mõõdud

    COOPER  COOPER S
  LAIUS  1727 mm 1727 mm
  TÜHIMASS 1305 mm 1370 mm 
  PIKKUS 3821 mm  3850 mm
  Kõrgus 1415 mm 1415 mm
  Teljevahe 2495 mm 2495 mm
 • Jõuülekanne

    cooper  cooper s
  Silindrite arv 3 4
  Töömaht 1499 CM³ 1998 CM³
  Võimsus 136 hj 178 hj
  Väändemoment 220 nm 280 nm
  Kütuse liik bensiin bensiin
  0-100 KM/H 8,8 7,2
  L/100 KM WLTP 6,2 7,3
  CO 2 G/KM WLTP 141 166

   

  Kütusekulu ja CO₂-heide.

  Teave kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe kohta on kindlaks tehtud kooskõlas kohustusliku mõõteprotseduuri määruse (EÜ) nr 715/2007 tüübikinnituse ajal kehtiva versiooniga. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad käsiraamatust „Kütusekulu ja süsinikdioksiidi heitkoguse teatmik“, mis on tasuta saadaval ametlikes BMW esindustes ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

  Need väärtused põhinevad juba uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. Sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused võivad erineda siin näidatud väärtustest.