Mini logo

Vana brauser.

Get a safer and faster internet with a new browser. We have optimized the MINI for future standards. More information can be found here at browser-update.org . Tip: You're always up to date on your smartphone.

5-UKSELINE MINI.

KÕIK, MIDA SA MINI JUURES ARMASTAD. ENAMGI VEEL.

See kõik on MINImeerimise maksimeerimine. Rohkema ruumiga reisijate ja pagasi jaoks lubab usaldusväärne 5-ukseline MINI sul minna sügavale enda sisse – ja endast välja. Ja endiselt saad sa nautida sama väledat sooritusvõimet ja juhitavust, mille poolest MINI kuulus on.

MINI madal raskuskese ja kompaktsed mõõtmed teevad selle täiuslikuks kitsastel sõiduradadel ja tillukestes parkimiskohades. Saadavaloleva laia valiku kohandamisvõimaluste abil saad kokku panna täiesti oma auto. Individuaalsus maksimaalse sõiduelamuse jaoks – see on põhjus, miks sa armastad MINI. Ja lisaks veel.

Varustustasemed ja mootorid

Vali varustustase ja mootor ja loo MINI, mis viib su kuhu iganes soovid.

Experience

Varustatud kõige vajalikuga

Valik varustust:

 • 16- või 17-tollised veljed
 • Sportistmed
 • Küljepeeglite pakett
 • Juhtimisassistent
 • Dünaamiline püsikiirushoidja
 • Tagumine parkimiskontroll
 • Tahavaatekaamera
 • Automaatselt tumenev tahavaatepeegel
 • 6,5-tolline ekraan
 • Bluetooth ühendus kõnedele ja muusikale

Alternatiivsed mootorid

Cooper
 • Võimsus

  136 hj

 • CO2 WLTP

  Alates 127 g/km

Cooper S
 • Võimsus

  178 hj

 • CO2 WLTP

  Alates 141 g/km

Maximise

Täisvarustus koos eksklusiivse esmaklassilise tundega.

Valik varustust:

 • Lisaks Experience varustustasemele
 • Aktiivne püsikiirushoidja (30+ MT/ Stop & Go AT)
 • Võtmeta kasutamine
 • Parkimisassistent (ees ja taga)
 • 8,8-tolline ekraan
 • Navigatsioonisüsteem reaalajas liiklusteabe (RTTI) edastamisega
 • Automaatsed kaardiuuendused
 • Apple CarPlay valmidus

Alternatiivsed mootorid

Cooper
 • Võimsus

  136 hj

 • CO2 WLTP

  Alates 127 g/km

Cooper S
 • Võimsus

  178 hj

 • CO2 WLTP

  Alates 141 g/km

ISELOOMULIKUD OMADUSED

5-ukseline MINI – küljedetailid – disain

UUE DISAINIGA KÜLJEDETAILID.

Ühest küljest stiilne. Teisest küljest praktiline. Need vastupandamatult pilkupüüdvad, moodsad küljedetailid annavad sinu MINI-le juurde veelgi enam isikupära, peites endas ka LED-suunatulesid. Neil on ka mudelispetsiifilised musta värvi detailid One/Cooper nn. hokikepp ning kõrgläikega musta värvi S-logo kroomitud logo asemel.

5-ukseline MINI – väljalasketoru ots – tagumine põrkeraud

PIANO BLACKI VÄLJALASKETORUDE OTSAD.

Lisavarustusena saadaval iseloomulikud Piano Blacki väljalasketorude otsad rõhutavad sinu MINI jõulist, atleetlikku sooritusvõimet. Nende sportlik välimus täiendab suurepäraselt ka tagumise põrkeraua uut disaini, mille geomeetriat on muudetud laiemaks, et anda sellele avaram, dünaamilisem olemus ja sõitmisel muljetavaldavam välimus. Mudelid MINI One ja Cooper on saanud ka jõulise, täiesti uue tagaspoileri.

PAELUV. DISAINI POOLEST

Dünaamilised jooned ja karge, puhas stiil ühendatud laia rööpme ja lühikeste ülenditega annavad 5-ukselisele MINI-le talle omase pingsa sportliku olemuse. Iseloomulikke esitulesid täiendavad uued pilkupüüdvad küljedetailid, mis peidavad endas LED-suunatulesid. Lisavarustusena pakutavad siledad Piano Blacki uksekäepidemed, kütusepaagi kaas ja teised uue disaini rõhutused annavad 5-ukselisele MINI-le veelgi isikupärasema välimuse. Uuenduslike ainulaadsete valuvelgede valik paneb i-le täpi.

5-ukseline MINI – sinine ja valge – värvivalikud

INNOVATIIVSED VÄRVITEHNOLOOGIAD.

Meie laiast kõrge kvaliteediga värvivalikust valides saad olla julge ja särav või klants ja peen – või mõlemat. MINI kasutab värvide sügavuse ja läike ning vastupidavuse saavutamiseks kõige arenenumaid värvitehnoloogiaid. Uus mitmevärviline katus silmatorkava sinise, hõbedase ja musta gradiendiga kasutab täiesti uut tehnoloogiat, mida täna ei paku ükski teine tootja.

5-ukseline MINI – külgvaade – parkimisabi

PARKIMISABI.

Kui oma sihtkohta jõuad, juhib MINI parkimisabisüsteem sinu MINI imelihtsalt ka kõige kitsamale parkimiskohale, et saabuksid sihtkohta alati stiilselt. Selle süsteemiga kaasas olev MINI tahavaatekaamera tagab selge nähtavuse, nii et saad tagurdada turvalisemalt laiema vaateväljaga ja suurema kindlustundega.

5-ukseline MINI – sinine ja valge – põrkeraud

LAIEM HOIAK JA UUED KAETUD RATTAD.

Tagaosas oleme laiendanud geomeetriat, et rõhutada uue jõulise põrkeraua kujundust ja sportlikkust.

5-ukseline MINI – tagantvaade – Union Jacki tagatuled

PÕHIVARUSTUSES UNION JACKI DISAINIGA TAGATULED.

Tagaosas moodustavad silmatorkavad LED-tuled kaheosalise motiivi, mis viitavad ikoonilisele sümbolile. Loomingulise valgusdisaini keeruline täpsus lisab täiendava annuse individuaalsust. Ümbritsetud lisavarustusse kuuluva Piano Blacki toonis raamiga, on need MINI stiilse ja äratuntava disaini kajastajateks.

5-ukseline MINI – sinine ja valge – kurvi läbimine

VÕTA ROHKEM KURVE.

Madal raskuskese, iseloomulik sportlik hoiak ja lai rööbe tagavad koostööna vapustava kardisõidu tunde kõikides kurvides ja sarnastes oludes. Erinev disaini ja linnalik iseloomu poolest, pakub see kindlalt leidmisrõõmu igal pöördel.

5-ukseline MINI – juhikoht – salongi tehnoloogia

ESMAKLASSILINE KOGEMUS SALONGIS.

Juhikoht on sinu MINI salongikogemuse tehniline süda. Disainitud selleks, et sõitmine oleks turvalisem ja veelgi nauditavam, tervitab ta sind iga kord. Ümbritse end täpse juhtimise, navigeerimise, meelelahutuse ja turvalisusega – samas kui multifunktsionaalne rool tagab suurepärase haarde mugavaks sõitmiseks. Ja sa võid muuta salongi valgust ümbrusvalgustusega, et luua täiuslik atmosfäär, mis peegeldab sinu sõiduvajadusi või meeleolu.

5-ukseline MINI – kergmetallveljed – 17-tollised Scissor Spoke

EKSKLUSIIVSED 15- KUNI 18-TOLLISED KERGMETALLVELJED.

Lisa rohkem isikupära igasse sõitu spetsiaalselt kavandatud ja täpselt valmistatud MINI originaal-kergmetallvelgedega, nagu pildil nähtavad 17-tollised Scissor Spoke‘id. Hoolikalt testitud, et need vastaksid sinu MINI spetsifikatsioonidele, mängivad need sõiduki sooritusvõimes ja juhitavuses olulist rolli.

KIIRED FAKTID

 • Mahutavus

  ISTMED 5
  PAGASIRUUMI MAHT 279 - 941 l.
  UKSED 5
  KÜTUSEPAAGI MAHT 40-44 l
 • Mõõdud

    COOPER  COOPER S
  LAIUS  1727 MM 1727 MM
  TÜHIMASS 1265 KG 1330 KG
  PIKKUS 3982 MM 4005 MM
  KÕRGUS 1425 MM 1425 MM
  TELJEVAHE 2567 MM 2567 MM
 • Jõuülekanne

    COOPER  COOPER S
  SILINDRITE ARV 3 4
  TÖÖMAHT 1499 CM³ 1998 CM³
  VÕIMSUS 136 HJ 178 HJ
  VÄÄNDEMOMENT 220 NM 280 NM
  KÜTUSE LIIK BENSIIN BENSIIN
  0-100 KM/H 8,2 6,9
  L/100KM WLTP 6,0 7,1
  CO2 G/KM WLTP 136 161

  Kütusekulu ja CO₂-heide.

  Teave kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe kohta on kindlaks tehtud kooskõlas kohustusliku mõõteprotseduuri määruse (EÜ) nr 715/2007 tüübikinnituse ajal kehtiva versiooniga. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad käsiraamatust „Kütusekulu ja süsinikdioksiidi heitkoguse teatmik“, mis on tasuta saadaval ametlikes BMW esindustes ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

  Need väärtused põhinevad juba uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. Sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused võivad erineda siin näidatud väärtustest.

TUTVUSTAME 5-UKSELINE

Big love.