RUUMIKUS & MITMEKÜLGSUS

KÕRGEM. PIKEM. ISEGI NUTIKAM.

Lõime lisaruumi kõigile sinu põnevatele plaanidele. Uus MINI Countryman on 13 cm pikem ja 8 cm kõrgem ning sellel on kuni 25% rohkem ruumi pagasile. Tänu redutseeritud disainile ja leidlikule ruumikasutusele on sõidukis ka rohkem panipaiku, seega on sul võimalik võtta kaasa kõik teekonda mugavamaks või lõbusamaks muutvad vahendid.

MINI Countryman – ruumikus ja mitmekülgsus – mugavus

NUTIKAS MUGAVUS JA HÕLPSUS.

Meie disainerid on töötanud välja nutika süsteemi Travel & Comfort, mis võimaldab paigaldada erinevaid lisatarvikuid kiiresti ja lihtsalt. Esiistmete seljatugede külge saab kindlalt kinnitada tahvelarvutihoidikuid, riidepuid ja universaalkonkse. Samuti on valikus nutikad kokkuvolditavad topsihoidjad – ning töö- või hoiupindadena saab nüüd kinnitada ka klapplaudu.

KLAPI ALLA JA LAADI TÄIS.

Äärmiselt mitmekülgne MINI Countryman on ruumikuse poolest enamat kui helde. Selles on ruumi viiele pikajalgsele täiskasvanule ning täiendava pagasi- või jalaruumi pakkumiseks on võimalik tagaistmed kokku klappida. Veelgi rohkem jala- või pagasiruumi loomiseks saad lükata tagaistet kuni 13 cm ette- või tahapoole. Ükskõik, mis su plaanid ka poleks – istmete paiknemist on sul võimalik kiiresti ja lihtsasti oma vajaduste järgi muuta.

MINI Countryman – ruumikus ja mitmekülgsus – kokkuklapitavad istmed
MINI Countryman – ruumikus ja mitmekülgsus – pakiruumimaht

RUUMIÄSS.

Maksimeeri oma MINI pagasiruumi ja valmistu oma järgmiseks seikluseks. Meie MINI pakiraamid ja katuseboksid võimaldavad transportida peaaegu kõike. Näiteks MINI tagumise jalgrattahoidikuga saad transportida mitut jalgratast. See on kerge ja vastupidav ning hõlpsa külgeklõpsamiskinnituse ja kallutusfunktsiooniga, mis võimaldab lihtsat juurdepääsu pakiruumile.

TÕSTAME KATUSE KÕRGEMALE.

Samuti on katus pikem. Sõiduki katusel on sul küllaldaselt lisaruumi. Nüüdsest on MINI katusereelingud põhivarustuses, et teha seiklused sinu MINI Countrymaniga veelgi lihtsamaks. Need on kõrgläikega musta värvi ning moodustavad kõigi MINI pakiraamide ja katusebokside aluse, nähes samal ajal ka suurepärased välja.

MINI Countryman – ruumikus ja mitmekülgsus – kokkuklapitavad istmed