SALONG

RAFINEERITUD PUUDUTUS.

Salongi esteetikas on määraval tähtsusel täpne meistritöö ja peened detailid. Esmaklassilised materjalid, arenenud tehnoloogia ja õhkkonda loov meeleoluvalgustus loovad üheskoos vägagi kultuurse sõidukogemuse. Kui oled kord juba sõidukisse istunud, ei taha sa sealt enam tõenäoliselt lahkuda.

SAA TUTTAVAKS OMA MINI KOGEMUSREŽIIMIDEGA.

Tunneta omaenda meeleolu. MINI kogemusrežiimid on sinu värav ühenduste ja kogemuste maailma. Need äratavad kõik su meeled. Iga režiim järgib omaenda loomingulist disaini ja meeleoluvalgustust. Vaid ühe käsuga saad sa täielikult muuta oma juhikoha välimust ja tunnetust.

MINI Countryman – salong – OLED-ekraan

OLED-PUUTEEKRAAN.

Sinu armatuurlaua pekslevaks südameks ja visuaalseks keskpunktiks on rabav ringikujuline OLED-puuteekraan. Kuval on 240 mm läbimõõduga tipptasemel OLED-ekraan ning kuva kvaliteetne klaaskate annab sellele omanäoliselt minimalistliku välimuse. Seade toimib ühtaegu nii näidikuploki kui ka teabe-, meelelahutus- ja abikeskusena sinu sõiduki pardal. Ekraani ümar geomeetria on aga maailmas esmakordne.

TUNNE RÕÕMU UUEST SISEKUJUNDUSEST VÕI LAUSA SEITSMEST.

Iga kord rooli taha istudes on sul võimalus otsustada, missugust sõidukogemust sa parasjagu soovid. Alates sportlikust kuni ülitõhusani – MINI kogemusrežiimide seast leiab igale vajadusele vastava ning igal režiimil on omaenda disainiga kaasahaarav välimus.

MINI Countryman – salong – armatuurlaud MINI Countryman – salong – armatuurlaud
MINI Countryman – salong – kaassõitja
MINI Countryman – salong – armatuurlaud MINI Countryman – salong – armatuurlaud
MINI Countryman – salong – kaassõitja

STIILNE JA JÄTKUSUUTLIK. SINU MUGAVUSE NIMEL.

Eneseväljendusega aitavad sind neli MINI stiilivarianti – Essential, Classic, Favoured ja JCW varustustase. Igaüks neist on varustatud eriomaste funktsioonide ja spetsiaalselt kohandatud disainidetailidega, alates armatuurlauast ja roolist kuni istmekatete ja laepolstrini.

Oma uue tekstiiliesteetikaga tahame pakkuda sulle sinu MINI salongis ehedat soojuse ja heaolu tunnet. Kattekangas on valmistatud kvaliteetsetest ringlussevõetud materjalidest ning kootud ainulaadset 2D-tehnikat kasutades. See pakub luksuslikku taktiilselt kogemust, veelgi rohkem disainimisvõimalusi ning on täiuslikuks lõuendiks erinevate MINI kogemusrežiimide projektsioonidele.

MINI Countryman – salong – lülitusriba

LÜLITA LIHTSALT RINGI.

Kõik vajalik on vaid lülitivajutuse kaugusel – olgu tegemist seisupiduri, käikude, MINI kogemusrežiimide või millegi muuga. Viis käepärast juhtelementi on läbinud ülevaatuse, saanud uue disaini ning on nüüd veelgi lihtsamini kättesaadavad ja kasutatavad.

KARDISÕIDUTUNDEGA ROOLIMINE.

Lõbu algab rooli haaramise hetkest. Ajatust klassikalisest MINIst inspireerituna kujundasime rooli ümber ja vähendasime veidi selle suurust, et pakkuda sulle veelgi intensiivsemat, klassikaliselt modernset MINI kardisõidutunnet. Ning kolmanda kodara asemel paikneb roolil nüüd stiilne ja dekoratiivne tekstiilriba. Vasakpoolne juhtpaneel võimaldab sul aktiveerida juhiabisüsteeme ning parempoolse paneeliga saad kasutada sõiduki meelelahutus- ja sidefunktsioone.

MINI Countryman – salong – rool
MINI Countryman – salong – materjalid

LOOME UUTE MATERJALIDE ABIL UUSI RADASID.

MINI loob oma tekstiilikasutuse kaudu täiesti uut esteetikat. Armatuurlaual ja uksepaneelidel kasutatav uus materjal kehtestab eriti mugava õhkkonna. Kangas on kvaliteetne ja lihtsasti puhastatav. See pakub luksuslikku taktiilselt kogemust, veelgi rohkem disainimisvõimalusi ning on täiuslikuks lõuendiks sinu erinevate MINI kogemusrežiimide projektsioonide põnevaks esitlemiseks. Samuti uurime me edasi täiendavaid võimalusi, kuidas töötada välja materjale, mis vastavad tunnetuse, välimuse ja kulumiskindluse nõudlikele kriteeriumidele.