SALONG

VÄHEM ON ROHKEM MINI.

Vindiga puristina esindab uus täiselektriline MINI Cooper täielikult minimalismi, mugavust ja innovatsiooni.

MINI KOGEMUSREŽIIMID.

Näe, kuule ja tunneta omaenda meeleolu. MINI kogemusrežiimid on sinu värav ühenduste ja kogemuste maailma. See äratab sinu meeled. Igal režiimil on omaenda loominguline disain, meeleoluvalgustus ja helikooslus. Vaid ühe käsuga saad sa täielikult muuta oma juhikoha välimust ja tunnetust.
Täiselektriline MINI – salong – armatuurlaud

OLED-PUUTEEKRAAN.

Armatuurlaua pekslevaks südameks ja visuaalseks keskpunktiks on uhiuus hämmastavalt õhuke keskne näidikukuva. Kuval on 240 mm läbimõõduga tipptasemel OLED-ekraan ning kuva kvaliteetne klaaskate annab sellele omanäoliselt minimalistliku välimuse. Seade toimib ühtaegu nii näidikuploki kui ka teabe-, meelelahutus- ja abikeskusena sinu sõiduki pardal. Ringikujuline OLED-ekraan on maailmas aga esmakordne.

MAKSIMAALSELT REDUTSEERITUD ARMATUURLAUD.

Oleme hoidnud asjad võimalikult lihtsana, kuid pole siiski lihtsusega liialdanud. Salongis jääb esimesena silma puhas ja keskendunud disain – just nagu oli ka algupärase klassikalise MINI ikoonilises salongis. Kõike on redutseeritud vaid hädavajalikuni, sealjuures on sale ent avar armatuurlaud taustaks imelisele OLED-ekraanile ja viiele lülitile, mis koos moodustavad MINI juhtüksuse.

Lisavarustusena saad sõidukile lisada ka MINI Head-Up Display, mis kuvab sinu vaateväljas kõiki olulisi andmeid, nagu kiirust, liiklusmärke ja juhiabisüsteemide suuniseid.

Täiselektriline MINI – salong – armatuurlaud

STIILNE JA JÄTKUSUUTLIK. SINU MUGAVUSE NIMEL.

Eneseväljendusega aitavad sind neli MINI stiilivarianti – Essential, Classic, Favoured ja JCW Style. Igaüks neist on varustatud eriomaste funktsioonide ja spetsiaalselt kohandatud disainidetailidega, alates armatuurlauast ja roolist kuni istmekatete ja laepolstrini.

Oma uue tekstiiliesteetikaga tahame pakkuda sulle sinu MINI salongis ehedat soojuse ja heaolu tunnet. Kattekangas on valmistatud kvaliteetsetest ringlussevõetud materjalidest ning kootud ainulaadset 2D-tehnikat kasutades. See pakub luksuslikku taktiilselt kogemust, veelgi rohkem disainimisvõimalusi ning on täiuslikuks lõuendiks erinevate MINI kogemusrežiimide projektsioonidele.

LÜLITA LIHTSALT RINGI.

Sina ei pea tegema muud, kui lülitile vajutama – olgu tegemist seisupiduri, käikude, MINI kogemusrežiimide või millegi muuga. Viis käepärast juhtelementi on läbinud ülevaatuse, saanud uue disaini ning on nüüd veelgi lihtsamini kättesaadavad ja kasutatavad.

Täiselektriline MINI – salong – lülitusriba
Täiselektriline MINI – salong – rool

PÕNEVUSEGA KURVIDESSE.

Lõbu algab rooli haaramise hetkest. Kujundasime rooli ümber ja vähendasime veidi selle suurust, et pakkuda sulle veelgi intensiivsemat, klassikaliselt modernset MINI kardisõidutunnet. Ning kolmanda kodara asemel paikneb roolil nüüd stiilne ja dekoratiivne tekstiilriba. Vasakpoolne juhtpaneel võimaldab sul aktiveerida juhiabisüsteeme ning parempoolse paneeliga saad kasutada sõiduki tööriistariba, intelligentset isiklikku assistenti, meelelahutus- ja sidefunktsioone.

LOOME UUTE MATERJALIDE ABIL LEIDLIKKE UUSI RADASID.

MINI loob oma tekstiilikasutuse kaudu täiesti uut esteetikat. Armatuurlaual ja uksepaneelidel kasutatav uus materjal kehtestab eriti mugava õhkkonna. Ainulaadses 2D-tehnikas kootud kangas on kvaliteetne ja lihtsasti puhastatav. See pakub luksuslikku taktiilselt kogemust, veelgi rohkem disainimisvõimalusi ning on täiuslikuks lõuendiks sinu erinevate MINI kogemusrežiimide projektsioonide põnevaks esitlemiseks.
Täiselektriline MINI – salong – ukse külg