Mini logo

Vana brauser.

Saa osa turvalisemast ja kiiremast internetist uue brauseriga. Oleme MINI optimeerinud kättesaadavuse tulevikustandardite järgi. Rohkem teavet saab siit browser-update.org. Nõuanne: nutitelefonis surfates oled alati kõigega kursis.

LEPI KOKKU PROOVISÕIT.

MAKSIMAALNE KOGEMUS

MINI Lifestyle Collection 2016–2018 sisaldab enam kui 50 toodet. Uus kollektsioon sisaldab riideid ja kotte ning praktilisi tarbeesemeid. Kollektsiooni võtab kokku lastele mõeldud tootesari ning kahe- ja neljarattalised sõiduvahendid noortele MINI sõpradele. Kollektsioon kehastab MINI uut identiteeti, mida tutvustati osana brändi eelmise aasta juunis toimunud ümberkujundusest. Puhta ja ajatu stiili, isikupärase disaini ja kvaliteetsete materjalide poolest tuntud kollektsioon annab edasi MINI disainikogemust ning brändi olemust, mis ulatub autodest kaugemale.

Avasta MINI Collection:

Riided | Kotid ja kohvrid | Tarvikud | Mudelid | Lastele

MINI Lifestyle Collection WEBSHOP (mini.com) EDASIMÜÜJAD Kataloog: JCW Collection

KONTRASTIRIKAS DISAINIKONTSEPTSIOON.

Ehkki uue MINI Lifestyle Collectioni tooted keskenduvad põhilisele, on need täis üllatusi, nagu MINI ikka. Põhirolli mängivad siin vormide, värvide ja materjalide kontrastid. Kollektsiooni iseloomustavad mitmesugused värviefektid – tuttav mitmevärviline MINI välimus. Musta, valge ja halliga on kombineeritud aktsentvärvid, helesinine ja kollane, et luua köitev värvikombinatsioon. Kollektsiooni kotid ja kohvrid kehastavad seda lähenemist laitmatult. Valikus on rahakotid (MINI Wallet Colour Block), praktilised kandekotid  MINI Shopper Colour Block), reisikotid ja jäigast materjalist käsipagasikohvrid (MINI Cabin Trolley), mille hulgast leiab igaüks vajaliku igaks elujuhtumiks. Töödeldud pinnaga tekstiilmaterjalist kotid ja aksessuaarid on vastupidavad, vett ja mustust tõrjuvad ning äärmiselt praktilised.

KAVALAD DETAILID.

MINI Lifestyle Collection pakub tooteid, mis lisaks oma imetlusväärsele disainile on ka äärmiselt praktilised ning rohkete läbimõeldud detailidega. Kottidel on palju erinevaid taskuid ning kohvrite sisu nutikas paigutus võimaldab ruumi paindlikult kasutada ning aitab sisu korras hoida. Kõigile MINI kottidele, sealhulgas  MINI Duffle Bag Colour Block, MINI Overnight Bag Material Mix ja MINI Weekender Material Mix, on lisatud karabiin, tänu millele ei ole enam kunagi vaja võtmeid taga otsida. Nutikaid detaile leiab ka kollektsiooni aksessuaaride hulgast. Erinevad rihmad, mis on kaasas  MINI Watch kellaga, pakuvad vaheldust, ja veepudel MINI Water Bottle Colour Block on keskelt poolitatav, et lihtsustada selle täitmist ja puhastamist.

BRITILIK STIIL.

Uus Lifestyle Collection näitab ka MINI Briti juuri. Briti teekultuuri näitavad omapärasest küljest näiteks  MINI Teapot teekann ja samast komplektist  MINI Cup Colour Block kruus. Ja  MINI Travel Flask termos koos MINI Travel Mug kaasaskantava tassiga pakuvad võimalust MINI teepausi nautida ka käigu pealt. Tänu termose nutikale lukustusmehhanismile on valamine ja uuesti sulgemine imelihtne. Ja loomulikult sobivad mõlemad joogianumad ka kõigisse MINI topsihoidjatesse.

VASTUTUSTUNDLIK RESSURSIKASUTUS.

MINI on endale uue kollektsiooni juures kohustuseks võtnud ressursside vastutustundliku kasutuse. Kõik paberist ja puidust tooted on FSC sertifikaadiga ning käsitsi valmistatud Itaalia päikeseprillides MINI Sunglasses Aviator Colour Bock ja MINI Sunglasses Panto Colour Block kasutatud atsetaat on biolagunev. MINI kasutab ka nüüd innovatiivset materjali LEFA, mis on ümbertöödeldud nahast valmistatud säästlik alternatiiv nahale. Sellel materjalil põhineb kollektsiooni seeria „Material Mix” ja seda on kasutatud näiteks  MINI Backpack seljakotis ja MINI Laptop Bag sülearvutikotis.

NUTIKAD TOOTED LASTELE.

Uus MINI Lifestyle Collection pakub midagi ka kõige noorematele MINI fännidele.  MINI Colouring Car Set sisaldab näiteks FSC sertifikaadiga paberist valmistatud kokkupandavat MINI mudelit, mille värvimiseks on kaasas kvaliteetsed Stabilo Woody 3 in 1 värvipliiatsid. Nii on lastel olemas kõik, mida nad oma MINI ehitamiseks ja kujundamiseks vajavad.  MINI Kids Craft Sets komplektis annavad lastele võimaluse ehitada kodus tekkinust tühjadest pakenditest kõike, autopesulatest loomadeni. Lisaks loovuse arendamisele aitavad need komplektid ka vastutustundlikku ressursikasutust tutvustada.