Mini logo

Vana brauser.

Saa osa turvalisemast ja kiiremast internetist uue brauseriga. Oleme MINI optimeerinud kättesaadavuse tulevikustandardite järgi. Rohkem teavet saab siit browser-update.org. Nõuanne: nutitelefonis surfates oled alati kõigega kursis.

LEPI KOKKU PROOVISÕIT.

UUS JA RUUMIKAM MINI COUNTRYMAN.

On aeg võtta ette sissetallamata rada ja avastada, kui palju võib olla ühel nädalalõpul pakkuda. Paki kaasa rohkem. Näe suuremat pilti ja avasta uus ja ruumikam MINI Countryman.

Uus MINI Countryman, mida iseloomustab tipptehnoloogia, sõidudünaamika ja kompromissitu mitmekülgsus, suudab end muuta hetkega linnaautost võimsaks maastikusõidukiks, leides ideaalse tasakaalu seikluslikkuse ja igapäevase praktilisuse vahel. See on loodud elamiseks täiel rinnal ja minekuks sinna, kuhu elu sind viib. 

KÕIGEKS, MIS ELUS ETTE TULLA VÕIB

Uus MINI Countryman on sportmaastur, mis sobib aktiivse ja spontaanse elustiiliga. See on täis praktilist ja uuenduslikku tehnoloogiat, nagu MINI Find Mate, mis annab teada, kui midagi olulist koju jätsid (täpselt nii – sa ei jäta enam kunagi oma rahakotti maha). Samuti on sellel uus Country Timer, mis mõõdab konarlikul pinnasel ja keerukal maastikul sõidetud aega. Need funktsioonid saab ühendada MINI Connected multimeediasüsteemiga.

Leia esindus MINI Countryman F60 Hinnakiri (1) VARUSTUSTASEMED

OLULISEMAD OMADUSED

OLE METSIK.

Uus MINI Countryman on täpselt sama mugav nii looduses kui ka südalinnas. Tänu suurepärasele juhitavusele maastikul võid sellega rännata kuhu iganes elu sind viib, olenemata sellest, kas tegu on sileda teega või nõudliku maastikuga. Aeg seiklusteks. Aeg avastada uus MINI Countryman maastikul.


 

OLULISEMAD OMADUSED

VEELGI AVARAM RUUM.

Ruumi kõigiks seiklusteks. Uus MINI Countryman on suurem kui kunagi varem. Tegelikult tervelt 20 cm suurem. Ja tänu reguleeritavale tagaistmele on võimalik vajaduse korral vastavalt laiendada jala- või pagasiruumi.

Mõtle SUURELT.

OLULISEMAD OMADUSED

COUNTRYMAN plug-in hybrid.

Kihutage välgukiirusel tööle ja laske nädalavahetusel linnast jalga – seda tänu meie tuliuuele hübriidmootorile, mis oskab jõudu ammutada ka stepslist. Kuna tema elektriline sõiduulatus on 40* kilomeetrit ja maksimaalne sõiduulatus 500** kilomeetrit, siis võib MINI Cooper S E ALL4 Countryman viia sind kuhu tahes. Jätkusuutlik sõitmine muutus just lõbusaks.

OLULISEMAD OMADUSED

OHUTUS ENNEKÕIKE.

Uus MINI Countryman on juba saavutanud Euro NCAP testides 5 tärni hinnangu. Nüüd on USA-s asuv Insurance Institute for Highway Safety (IIHS) andnud MINI Countrymanile turvalisuse eest maksimaalse hinde. IIHS testides tõestati, et auto täiendavad turvafunktsioonid, sealhulgas kokkupõrkehoiatus ja hädapidurdusfunktsioon, tõepoolest vähendavad kiirust ja tänu sellele ka vigastuste riski kokkupõrke korral.

UUS MINI COUNTRYMAN

TUTVUSTAME UUT MINI COUNTRYMANI.

Uued silmapiirid avanevad alati vähemkäidud radadel. Tunnustatud filmitegija Lisa Gunning sõitis mööda kõrvalisi teid ja naasis haaravate kaadritega, mis ühendavad kahte vastandlikku maailma, linna ja maad. Uus MINI ALL4 Countryman.

UUS MINI COUNTRYMAN

TUTVUSTAME UUT MINI COUNTRYMANI.

Uued silmapiirid avanevad alati vähemkäidud radadel. Tunnustatud filmitegija Lisa Gunning sõitis mööda kõrvalisi teid ja naasis haaravate kaadritega, mis ühendavad kahte vastandlikku maailma, linna ja maad. Uus MINI ALL4 Countryman.

UUS MINI COUNTRYMAN

UUS MINI COUNTRYMAN

UUS MINI COUNTRYMAN

UUS MINI COUNTRYMAN.

UUS MINI COUNTRYMAN.

NEW MINI COUNTRYMAN

AUTOMATIC TAILGATE.

NEW MINI COUNTRYMAN

THE PICNIC BENCH.

NEW MINI COUNTRYMAN

ROOMINESS.

NEW MINI COUNTRYMAN

ALL4 ALL-WHEEL DRIVE.

NEW MINI COUNTRYMAN

INTERIOR.

NEW MINI COUNTRYMAN

COMPACT REAR BIKE RACK.

NEW MINI COUNTRYMAN

DRIVER ASSISTANCE & CONNECTIVITY.

NEW MINI COUNTRYMAN

OVERALL CONCEPT.

NEW MINI COUNTRYMAN

THE MINI FIND MATE.

Omadused

 • Sooritusvõime
 • Tehnoloogia
 • Turvalisus
 • Disain

All4

Hoia kontroll enda käes, olenemata ilmast. Nelikveosüsteem jaotab jõu dünaamiliselt esi- ja tagatelje vahel. Sinu sõidustiili ja teehaarde põhjal arvutab nelikveosüsteem ALL4 iga ratta jaoks optimaalse pöördemomendi. Ekstreemsemate tingimuste ilmnemisel saab kogu mootori jõu suunata tagateljele, andes rohkem jõudu, et pääseda rasketest olukordadest, nagu muda ja lumi.

Turbo­mootorid.

MINI Countrymani turbomootorid põhinevad BMW auhinnatud mootoritehnoloogial.

Kaheksa­käiguline automaat­käigukast.

MINI Countryman, S ja SD automaatne kaheksakäiguline Steptronic käigukast on oma klassis ainulaadne. Käiguvahetuseks piisab vaid laba lülitamisest – nagu Vormel 1 autol.

Kolm sõidurežiimi.

Sõiduomaduste, kütusekulu ja auto tasakaalu muutmiseks on valikus sõidurežiimid Sport, Green ja Normal.

Ideaalne põrutuste absorbtsioon.

Tipptasemel roolisüsteem tänu MacPhersoni amortidele ja mitmest lülist koosnevale tagavedrustusele.

ELEKTRILISELT REGULEERITAVAD ISTMED.

Ideaalse sõiduasendi leidmine on lihtsam kui kunagi varem. Valikulised elektriliselt reguleeritavad istmed võimaldavad salvestada kaks valikut, millega on juhtide vahetus imelihtne.

VALGUSKÜLLANE SALONG.

Valmis särama ka sombuse ilmaga. Uue MINI Countrymani valgusküllane salong rõõmustab sinu meelt juhikohta ääristava elegantse sooja valgustusega, mis sobib kokku sinu valitud salongivalgustuse paketiga.

SEIKLUSI OODATES.

Avame sulle ukse. Uue MINI Countrymani lihtsa avamise funktsioon võimaldab pagasiruumi avada jalaviibutusega sõiduki tagaosa all oleva anduri juures. Ideaalne olukorras, kus käed on kinni.

MINI Connected.

MINI Countryman on saanud ka täiesti uue armatuurlaua ja teabe- ja meelelahutussüsteemi. 6,5-tolline ekraan on põhivarustuses.

Spotify ja palju muud toredat.

Leia Spotify, Pandora, TuneIn Radio ja muud allikad, et otse MINI Connected armatuurlaualt oma lemmikmuusikat esitada.

Parkimis­assistent.

Tehnoloogia mõõdab ära parkimiskoha. Kui ruumi on piisavalt, juhib parkimisassistent sinu MINI automaatselt parkimiskohale, andes täpseid juhiseid pidurdamiseks ja edasiliikumiseks.

Reaalajas liiklusteabega navigatsioon.

Meie navigatsioonisüsteem annab reaalajas liiklusteavet ning aitab sul võimalikult kiiresti oma sihtkohta jõuda.

Puutetundlik juhtimine tunneb ära sinu käekirja.

Mini Connected XL puhul piisab sihtkoha valikuks või muusika esitamiseks vaid mõnest nupuvajutusest. Mõnel mudelil saab kasutada lihtsalt viipeid.

Elektrooni­line käsipidur.

Kas mäletad, et varem võisid sõita tunde, ilma et teadsid, et käsipidur peale jäänud oli? Unusta see! Uus MINI Countryman vabastab sõidu alustamisel käsipiduri automaatselt.

Eesolevaid kurve valgustavad LED-esituled.

Esitulede nurka korrigeeritakse automaatselt sõiduki kiiruse ja kaalu järgi. Need reageerivad ka rooliliigutustele ning valgustavad eesolevaid kurve.

TURVALISUS ENNEKÕIKE.

Iga MINI juures oled kõige olulisem sina. Seetõttu suudavad intelligentsed juhiabisüsteemid reageerida juba enne õnnetust või kokkupõrget.

PEATU. JA SÕIDA.

Kui oled auto parkinud, käivitad seda kallakul või seisad liiklusummikus, ei nihku elektrilise seisupiduriga MINI paigast, kui sa seda ei soovi. Pidur rakendatakse ja vabastatakse ühe nupuvajutusega.

RUNFLAT-REHVID

MINI runflat-rehvidega ei jää sõit ka rehvi purunemisel katki. Runflat-tehnoloogia võimaldab tühja rehviga sõita kiirusel kuni 50 km/h, et saaksid autoga turvaliselt koju jõuda. Tugevdatud küljepinnad on kuumuskindlast kummist ning spetsiaalne servageomeetria takistab rõhuvaba rehvi mahalibisemist.

JUHTIMISASSISTENT.

MINI lisavarustusse kuuluva juhtimisassistendi paketiga oled teistest sammu jagu ees. Esikokkupõrke hoiatussüsteem aitab ennetada õnnetusi, andes märku, kui kiiruse erinevus sinu MINI ja eessõitjate vahel on liiga suur või eessõitev auto on liiga lähedale sattunud. See valmistab pidurid ette kiiremaks reageerimiseks ja lühendab igaks juhuks peatumisteekonda. Linnaliikluse avariiennetussüsteem ennustab ette äkilisi kiirusemuudatusi linnaliikluses ja aeglustab vastavalt sõidukit.

Kaheksa turvapatja.

Kaks ees, kaks külgedel, kaks laes ja kaks põlvede kohal. Kõik need mõõdavad kokkupõrkejõudu ning on seadistatavad sinu ja kaassõitjate kaitsmiseks.

Nutikas püsikiiruse­hoidja.

MINI Clubmani püsikiirusehoidja reguleerib kiirust kurvides ja küngastel. Sisseehitatud kaamera tagab, et vahemaa eesoleva autoga püsiks ühtlane.

Dünaamiline suunastabiil­suskontroll.

See süsteem teeb sinust parema juhi, reguleerides mootori võimsust ja rakendades vajaduse korral pidurid, kasutades parimal viisil ära kõigi rataste haarduvust.

Head-up display.

Inspireeritud reaktiivlennukite kokpitist. Olulist teavet näidatakse tuuleklaasil, nii et saad oma pilgu teel hoida.

POOLKÕRGE ISTEASEND.

Ideaalne vaade. Uus MINI Countryman asetab sind oma kõrgete istmetega juhtpositsioonile, kust on selge ülevaade eesolevast liiklusest või maastikust.

MINI PIKNIKUISTE.

Pööra uue MINI Countrymani pagasiluugist välja piknikuiste ning võta endale veidi aega, et vaadet nautida. Pehme kahekohaline iste on varustatud porikaitsmega, mis hoiab sinu teksad puhtad.

MINI ALL4 OPTIC EXTERIOR PAKETT.

Avasta maailma stiilselt nii linnas kui ka enam ootamatuseid pakkuval maastikul. MINI ALL4 Exterior Optic pakett sisaldab musti kõrgläikega põrkerauadetaile, hõbedavärvi põhjakaitsme küljeliiste ning hõbedavärvi külgedega katusereelinguid.

JÕULINE DISAIN.

Uus MINI Countryman on ilmselgelt MINI. Maskuliinsed vormid ja seiklejahing teevad sellest sõiduki, mida kutsume sportmaasturiks (SAV). See on mitmekülgne sõiduk, mis suudab ühtviisi hästi vallutada nii linnatänavaid kui ka mäetippe.

RUUMI VIIELE.

Uus MINI Countryman on kõige aegade kõige mitmekülgsem MINI. Selle ruumikas ning luksuslik salong mahutab viis täiskasvanut. Nüüd on veelgi rohkem ka jalaruumi, et ka pikemad reisijad saaksid oma jalad pikkadel sõitudel välja sirutada.

PIISAVALT MAHUKAS.

Suur pakiruum mahutab rohkem. MINI Countrymani ruumikas tagaosa pakub lõputuid võimalusi linnareisideks ja maapuhkusteks.

MUUDETAVAD TAGAISTMED.

Lisa ruumi sinna, kus seda vajad. Võid mahutada tagaistmele kolm reisijat või pakiruumi kolm kohvrit. Lisajalaruumi saamiseks on tagaistet võimalik kuni 13 cm tahapoole nihutada. Istme seljatuge saab ka osades 40 : 20 : 40 langetada või istet osades 60 : 40 pikisuunas eraldada.

VARUSTUSTASEMED.

MINI PARKIMISABI

ESSENTIAL.

Kui valid varustusepaketi Essential, saad oma MINI isikupärasemaks muuta ning oma autole lisaks kõik põhiomadused, mida autolt ootad. Paketis on LED esi- ja udutuled, sealhulgas tagumised Union Jack disainiga LED-tagatuled, pardaarvuti, automaatne vihmaandur klaasipuhastite töö intervalli reguleerimiseks, tagumised parkimisandurid, nahkkattega sportrool, mugav ja efektne tuledesüsteem koos tervitusvalguse, lugemisvalguse ja päikesesirmi peeglite valgustusega, MINI Connected Media koos 6,5-tollise puuteekraaniga, 16-tollised kergmetallveljed ja veluurist põrandamatid.

SALONGI VALGUSTUS

EXPERIENCE.

Paketis Experience on varustus, millega saad oma MINI veelgi sportlikumaks ja lahedamaks muuta. Sellega saad kõik, mis sisaldub varustusepaketis Essential ning ka mugavuslisad nagu sportistmed, 17-tollised veljed, eesmised ja tagumised parkimisandurid, parkimisassistendi, mugava võtmeta uste avamise ja sulgemise, pimestamisvastase efektiga tahavaatepeegli ja MINI Yours salongivalgustuse, mis lisab mugavust ja muudab pimedas sõitmise meeldivamaks.

MINI Head-Up Display

MAXIMISE.

Paketiga Maximise saad endale kõige lahedama MINI koos silmapaistva karakteri ja kogu tehnikaga, mis aitab sul sõidu ajal kõige vajalikuga ühenduses olla. Lisaks pakettides Essential ja Experience sisalduvale on sinu päralt veel kohanduvad maatriks-LED esituled, MINI navigatsioonisüsteem ja MINI Connected, 8,8-tolline ekraan, esiklaasile projitseerimise funktsioon Head-Up Display, tahavaatekaamera, Harmon Kardon helisüsteem, aktiivne püsikiirusehoidja, juhiabi ja kogu peeglipakett koos kokkuklapitavate peeglitega.

LISA ELEKTRIT

UUS MINI COUNTRYMAN PISTIKHÜBRIID.

Uus MINI Countryman pistikhübriid ühendab igapäevakasutuse ja valmiduse pikkade vahemaade läbimiseks ühes süstitavas paketis. Elektriliste sõidurežiimidega saab lühikesi vahemaid läbida süsinikneutraalselt. Koge elektrilise turboga sisepõlemismootoriga MINI Cooper S mudelitele omast kiirendust. Naudi avarust ja mitmekülgsust, mis ei jää märgatavalt alla tavapärase jõuallikaga MINI Countryman mudelitele. Kasuta ära mõlema ajami eeliseid ning elektrilist ALL4 nelikveosüsteemi. Ja elektri jõul on võimalik läbida kuni 40 km. MINI Countryman viib sind kõikjale, kuhu soovid.

KIIRED FAKTID.

 • Mahutavus

    cooper  cooper s cooper se all4 plug-in-hybrid 
  Istmed 5 5 5
  Pagasiruumi maht 450-1390 l 450-1390 l 405-1275 l
  Uksed 5 5 5
  Kütusepaagi maht 51-61 l 51-61 l 36 l 
 • Mõõdud

    cooper  cooper s cooper se all4 plug-in-hybrid
  Laius 1822 mm  1822 mm  1822 mm 
  Tühimass 1460 kg 1525 kg 1760 kg
  Pikkus 4299 mm  4299 mm  4299 mm 
  Kõrgus 1557 mm  1557 mm  1559 mm 
  Teljevahe 2670 mm  2670 mm  2670 mm 

   

 • Jõuülekanne

   

    cooper  cooper s cooper se all4 plug-in-hybrid
  Silindrite arv 3 4 3
  Töömaht 1499 CM³ 1998 CM³ 1499 CM³
  Võimsus 136 hj 192 hj 136 + 88 = 224 hj
  Väändemoment 220 nm 280 nm  220 + 165 = 385 nm 
  Kütuse liik bensiin bensiin bensiin + elekter
  0-100 KM/H 9,6 7,5 6,9
  L/100 KM NEDC 0,59 0,65 0,24
  L/100 KM WLTP 6,9 7,5 3,1
  CO2 G/KM NEDC 134 148 55
  CO2 G/KM WLTP 159 169 67

  Kütusekulu ja CO₂-heide.

  Teave kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe kohta on kindlaks tehtud kooskõlas kohustusliku mõõteprotseduuri määruse (EÜ) nr 715/2007 tüübikinnituse ajal kehtiva versiooniga. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad käsiraamatust „Kütusekulu ja süsinikdioksiidi heitkoguse teatmik“, mis on tasuta saadaval ametlikes BMW esindustes ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

  Need väärtused põhinevad juba uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. Sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused võivad erineda siin näidatud väärtustest.