Mini logo

Vana brauser.

Saa osa turvalisemast ja kiiremast internetist uue brauseriga. Oleme MINI optimeerinud kättesaadavuse tulevikustandardite järgi. Rohkem teavet saab siit browser-update.org. Nõuanne: nutitelefonis surfates oled alati kõigega kursis.

LEPI KOKKU PROOVISÕIT.

MINI ELECTRIC.

CHARGED WITH PASSION.

ELEKTRIFITSEERITUD. KOGU OMA OLEMUSEGA.

Uus täiselektriline MINI kombineerib MINI uuenduslikku vaimu, loomingulist ruumikasutust ja ikoonilist disaini ning avab ajaloos uue peatüki. Modernses välimuses on ühendatud aerodünaamilised jooned ja iseloomulikud detailid. See on enesekindel ja võluv – ideaalne valik omapärastele inimestele. Sel on kolm varustustaset, tänu millele saad oma uut täiselektrilist MINI isikupärastada nii seest kui ka väljast. Leia uus tee – sind ootavad erutavad võimalused.

LUGEGE PRESSITEADET

KIREGA LAETUD.

Ole ootamatusteks valmis. Naudi uut maailma. Uus täiselektriline MINI teeb täislaetud evolutsioonilise sammu, ühendades MINI kardisõiduliku kogemuse ja ikoonilise disaini kindla jätkusuutlikkusega. Samaks on jäänud iseloomulik liikuvus ja kiirendus. Ning elujaatav suhtumine, mis sind uuesti armuma paneb. Kuid kõigele sellele on lisandunud palju muud. See on MINI oma kõige võimsamas olekus – viies sind täiesti uuele tasemele. Lülita end uude elektrilisse linnaellu.

KUIDAS ELEKTRISÕIT SÕNAD TEGUDEKS MUUDAB.

Oleme võtnud MINI ainulaadse stiili ja kardisõiduliku elamuse ning lisanud sellele kaasaegse mõõtme – elektrifitseerides autosõitu. Koge uut linnalikku enesekindlust ja meelerahu, teades, et muudad nii teed vaiksemaks kui ka õhu puhtamaks. Lisaks ei pea sa enam kunagi bensiinijaama külastama. Tunne ennast kindlalt, teades, et saad oma akut laadida pea kõikjal – kodus, tööl või isegi ajal, mil naudid linnas maitsvat õhtusööki. Tunne ennast võimsana, teades, et muudad maailma – ja panustad helgemasse tulevikku.