Mini logo

Vana brauser.

Get a safer and faster internet with a new browser. We have optimized the MINI for future standards. More information can be found here at browser-update.org . Tip: You're always up to date on your smartphone.

UUS MINI COUNTRYMAN.

TEE RUUMI ROHKEMATEKS SEIKLUSTEKS.

Äärmiselt mitmekülgne MINI Countryman mahutab viis inimest, on mugavam kui eales varem ja on disainitud saama hakkama kõigega, mis sõidu ajal ette võib tulla. Linnas sõitmisest mägedes seiklemiseni – jõulised mootorid ja lisavarustusena pakutav ALL4 nelikvedu muudavad iga reisi pingevabaks. Naudi elu, sõites täiusliku, suurima, kõige ruumikama ja seiklusaltima MINI-ga.

Vaaterajad avanevad – sinu mõtetes, tänaval ja veelgi kaugemal. Kuhu viib sinu inspiratsioon sind täna?

Varustustasemed ja mootorid

Vali varustustase ja mootor ja loo MINI, mis viib su kuhu iganes soovid.

Experience

Varustatud kõige vajalikuga

Valik varustust:

 • 17-tollised veljed
 • Juhtimisassistent
 • Tagumine parkimiskontroll
 • Tahavaatekaamera
 • Dünaamiline püsikiirushoidja
 • Võtmeta kasutamine
 • 8,8-tolline ekraan
 • Navigatsioonisüsteem reaalajas liiklusteabe (RTTI) edastamisega
 • Automaatsed kaardiuuendused
 • Apple CarPlay valmidus

Alternatiivsed mootorid

Cooper All4
 • Võimsus

  136 hj

 • CO2 WLTP

  Alates 161 g/km

Cooper S All4
 • Võimsus

  178 hj

 • CO2 WLTP

  Alates 159 g/km

Cooper SE Hybrid
 • Võimsus

  220 hj

 • CO2 WLTP

  Alates 40 g/km

Maximise

Täisvarustus koos eksklusiivse esmaklassilise tundega

Valik varustust:

 • Lisaks Experience varustustasemele
 • 19-tollised veljed
 • Parkimisassistent (ees ja taga)
 • Aktiivne püsikiirushoidja (30+ MT/ Stop & Go AT)
 • MINI Yours Leather Lounge
 • Projitseerimine esiklaasile ehk Head-Up Display
 • Juhtmevaba laadimine

Alternatiivsed mootorid

Cooper All4
 • Võimsus

  136 hj

 • CO2 WLTP

  Alates 161 g/km

Cooper S All4
 • Võimsus

  178 hj

 • CO2 WLTP

  Alates 159 g/km

Cooper SE Hybrid
 • Võimsus

  220 hj

 • CO2 WLTP

  Alates 40 g/km

John Cooper Works

Kõige jõulisem ja sportlikum valik ainulaadse välisdisaini ja varustusega

Valik varustust:

 • Lisaks Experience ja Maximise varustustasemetele
 • JCW Alcantara sportistmed
 • JCW-aerodünaamikapakett
 • Piano Black välisilme
 • Tagaspoiler

Alternatiivsed mootorid

John Cooper Works
 • Võimsus

  306 hj

 • CO2 WLTP

  Alates 174 g/km

OLULISEMAD OMADUSED

NEW MINI Countryman – ALL4 – nelikvedu

ALL4 NELIKVEDU.

Uus MINI Countryman on täpselt sama mugav nii looduses kui ka südalinnas. Tänu suurepärasele juhitavusele maastikul võid sellega rännata kuhu iganes elu sind viib, olenemata sellest, kas tegu on sileda teega või nõudliku maastikuga. Aeg seiklusteks. Aeg avastada uus MINI Countryman maastikul.

MINI Countryman – 360-kraadi salongivaade – juhikoht ja rooli kate

INSPIREERIV SISEMUS.

Uus MINI Countryman on täis nutikaid detaile, mis muudavad sõidu lõbusamaks kui kunagi varem. Kui lähed sõitma MINI-ga, valid võimaluse. Istu sisse, vaata ringi – ja tunne ennast taevalikult.

MINI Countryman – digitaalne armatuurlaud – näidikukuva

MULTIFUNKTSIONAALNE NÄIDIKUKUVA.

Olles saadaval MINI Connected Media või kõrgema paketi osana, asendab uus MINI armatuurlaud tavalise pööretelugeja. Esteetiliselt meeldiv, sile Black Paneli disain ja otse sinu vaatevälja paigutatud seade edastab põhiteavet iseloomulikule kaasaegsele ekraanile. Täpne 5-tolline digitaalekraan ja selle külgedel asuvad teabekuvad annavad teavet kiiruse, kütuse taseme, läbisõidu ja temperatuuri osas ning navigeerimisjuhiseid. Tõelise pärlina on see kõrgekvaliteediline just õigel kohal asuv puutetundliku ekraaniga seade valmistatud täiendama MINI kvaliteedimärki.

Uus MINI Countryman – ruumikus – mahutavus

KUNI 1.390 L PAKIRUUMI MAHTU.

Mille sa võtad kaasa nädalavahetuseks? Kõige jõulisem ja karmilt nägus MINI on rahva hulgas alati menukas. Parim asi on, et see on piisavalt suur, et sisse mahtuda – ja selles on ruumi jalgadele, peale ja küünarnukkidele enam kui vaja ka tagaistmel reisijatele.

Uus MINI Countryman – eesmine iluvõre – põrkeraud

ÜMBERKUJUNDATUD ILUVÕRE.

Sinu MINI Countrymani võrratut hoiakut kaunistab veelgi selle uus, lihvitud iluvõre ja põrkeraua disain. Varustatud tugeva, silmatorkava korpuse kaunistusega, on iluvõre saadaval kroomituna või uue valikuna lisavarustusse kuuluva Piano Blacki toonis klavermustana.

MINI Countryman F60 – tagumine põrkeraud – disain

UUS TAGUMISE PÕRKERAUA DISAIN.

Uue MINI Countrymani võrratut hoiakut kaunistab veelgi selle uus, lihvitud tagumine põrkeraud. Puhta, tugeva ja silmatorkava joonega kerevärvi sädelusega lisab see vormile rohkem tasakaalu ja annab oma panuse MINI aerodünaamilisele disainile. Seda täiendab suurepäraselt tagumine difuusor, mis rõhutab jõulist sportlikku välimust.

OHUTUS ENNEKÕIKE.

Uus MINI Countryman on juba saavutanud Euro NCAP testides 5 tärni hinnangu. Nüüd on USA-s asuv Insurance Institute for Highway Safety (IIHS) andnud MINI Countrymanile turvalisuse eest maksimaalse hinde. IIHS testides tõestati, et auto täiendavad turvafunktsioonid, sealhulgas kokkupõrkehoiatus ja hädapidurdusfunktsioon, tõepoolest vähendavad kiirust ja tänu sellele ka vigastuste riski kokkupõrke korral.

MINI CONNECTED.

MINI Connected toob järgmise taseme ühenduvuse paljude nutikate teenuste ja rakenduste abil. Naudi mugavust, mida pakuvad teeleasumise teavitused ja 24/7 Concierge‘i teenused. MINI Connected tuleb koos loomuliku keele mõistmisega, seega saad oma MINI-ga suhelda nagu hea sõbraga. MINI Connected pakub ka hulgaliselt võimalusi navigeerimiseks, suhtlemiseks ja muusika mängimiseks – kõik koos vapustava ekraanikuva ja intelligentse, vabakäe häälejuhtimisega. Saadaval kahe paketina. Vaata, kumb sobib sulle rohkem.

OMADUSED

 • SOORITUSVÕIME
 • TEHNOLOOGIA
 • TURVALISUS
 • Tarvikud

ALL4 NELIKVEDU.

Suurem, tigedam ja valmistatud seiklemiseks. Uue MINI Countrymani nelikveosüsteem jagab veojõu dünaamiliselt esi- ja tagasilla vahel. See tähendab, et tee on seal, kus sa tahad, et see oleks ning sina kontrollid sõitu sõltumata sõidutingimustest. See on ülim kõikjalsõitja. Oled valmis spinniks?

TWINPOWERI TURBOÜLELAADURIGA MOOTORID

Ainulaadne kombinatsioon uuenduslikust inseneriteadusest, esmaklassilistest materjalidest ja intelligentsest õhulisest disainist kindlustab, et MINI 3- ja 4-silindrilised TwinPoweri turbomootorid tagavad sujuva ja samas jõulise sooritusvõime ja pöördemomendi. Ka madalatel pööretel võid nautida suuremat töökindlust ja reageerimist. Need on väga kiired; arvame, et MINI John Cooper Works Countryman saavutab 100 km/h vaid 5,1 sekundiga.

KAHEKSA­KÄIGULINE AUTOMAAT­KÄIGUKAST.

MINI Countryman automaatne kaheksakäiguline Steptronic käigukast on oma klassis ainulaadne. Käiguvahetuseks piisab vaid laba lülitamisest – nagu Vormel 1 autol.

MINI SÕIDUREŽIIMID.

Lülitile vajutades saad nautida meeleolule vastavat erinevat juhitavust ja reaktsioonivõimet. SPORT võimendab dünaamilisema sõidukogemuse saamiseks roolimist ja gaasipedaali reageerimist. GREEN-režiim aitab sul rahuliku sõidustiiliga saavutada maksimaalne kütuse kokkuhoid. Ja MID annab õnneliku keskmise kahe eelneva vahel.

IDEAALNE PÕRUTUSTE ABSORBTSIOON.

Tipptasemel roolisüsteem tänu MacPhersoni amortidele ja mitmest lülist koosnevale tagavedrustusele.

MINI F60 – sedd bakifrån – easy opener

LIHTSA AVAMISE FUNKTSIOON.

Su käed on kinni, kuid pead avama pakiruumi? Lihtne, lihtsalt kasuta oma jalga. Tänu lisavarustusena pakutavale võtmeta kasutamisele ja lihtsa avamise funktsioonile koos automaatse tagaluugi avamisega, võid oma MINI Countrymani tagaluugi avada kiire suunatud jalaviibutusega tagumise põrkeraua all.

Nya MINI Countryman – elektrisk stolsjustering – minnesfunktion

MÄLUFUNKTSIOONIGA ELEKTRILINE ISTMETE REGULEERIMINE.

Elektriliselt reguleeritavad istmed on individuaalselt muudetavad ja pakuvad mugavat nimmetuge, et kindlustada silmapaistev istumismugavus, et tunneksid kohale jõudes ennast lõdvestunult ja värskena. Enamgi veel, lisavarustusena saadaoleva mälufunktsiooniga saad salvestada kaks erinevat istmeasendit. Naudid tervislikku ortopeedilist istumisasendit ja vähendad seljalihaste koormust – eriti väärtuslik omadus pikkadel reisidel.

POOLKÕRGE ISTEASEND.

Ideaalne vaade. Uus MINI Countryman asetab sind oma kõrgete istmetega juhtpositsioonile, kust on selge ülevaade eesolevast liiklusest või maastikust.

MINI PIKNIKUISTE.

Stiilne meelelahutus mugaval kahte inimest mahutaval piknikuistmel. Sellel pehmel 2-kohalisel istmel on ka porikaitse, mis hoiab sind puhtana, kui istud piknikuistmele ja puhkad maastikul ringimüttamisest. See on fikseeritud nuppudega pakiruumi muutuva põranda all ja seega lihtsalt paigaldatav. Lihtsalt aseta see pakiruumi lävele ja ongi valmis. Naudi!

PIISAVALT MAHUKAS.

Suur pakiruum mahutab rohkem. MINI Countrymani ruumikas tagaosa pakub lõputuid võimalusi linnareisideks ja maapuhkusteks.

MUUDETAVAD TAGAISTMED.

Lisa ruumi sinna, kus seda vajad. Võid mahutada tagaistmele kolm reisijat või pakiruumi kolm kohvrit. Lisajalaruumi saamiseks on tagaistet võimalik kuni 13 cm tahapoole nihutada. Istme seljatuge saab ka osades 40 : 20 : 40 langetada või istet osades 60 : 40 pikisuunas eraldada.

PARKIMIS­ASSISTENT.

Tehnoloogia mõõdab ära parkimiskoha. Kui ruumi on piisavalt, juhib parkimisassistent sinu MINI automaatselt parkimiskohale, andes täpseid juhiseid pidurdamiseks ja edasiliikumiseks.

ELEKTROONI­LINE KÄSIPIDUR.

Kas mäletad, et varem võisid sõita tunde, ilma et teadsid, et käsipidur peale jäänud oli? Unusta see! Uus MINI Countryman vabastab sõidu alustamisel käsipiduri automaatselt.

TURVALISUS ENNEKÕIKE.

Iga MINI juures oled kõige olulisem sina. Seetõttu suudavad intelligentsed juhiabisüsteemid reageerida juba enne õnnetust või kokkupõrget.

PEATU. JA SÕIDA.

Kui oled auto parkinud, käivitad seda kallakul või seisad liiklusummikus, ei nihku elektrilise seisupiduriga MINI paigast, kui sa seda ei soovi. Pidur rakendatakse ja vabastatakse ühe nupuvajutusega.

RUNFLAT-REHVID.

MINI runflat-rehvidega ei jää sõit ka rehvi purunemisel katki. Runflat-tehnoloogia võimaldab tühja rehviga sõita kiirusel kuni 50 km/h, et saaksid autoga turvaliselt koju jõuda. Tugevdatud küljepinnad on kuumuskindlast kummist ning spetsiaalne servageomeetria takistab rõhuvaba rehvi mahalibisemist.

JUHTIMISASSISTENT.

MINI lisavarustusse kuuluva juhtimisassistendi paketiga oled teistest sammu jagu ees. Esikokkupõrke hoiatussüsteem aitab ennetada õnnetusi, andes märku, kui kiiruse erinevus sinu MINI ja eessõitjate vahel on liiga suur või eessõitev auto on liiga lähedale sattunud. See valmistab pidurid ette kiiremaks reageerimiseks ja lühendab igaks juhuks peatumisteekonda. Linnaliikluse avariiennetussüsteem ennustab ette äkilisi kiirusemuudatusi linnaliikluses ja aeglustab vastavalt sõidukit.

KAHEKSA TURVAPATJA.

Kaks ees, kaks külgedel, kaks laes ja kaks põlvede kohal. Kõik need mõõdavad kokkupõrkejõudu ning on seadistatavad sinu ja kaassõitjate kaitsmiseks.

NUTIKAS PÜSIKIIRUSE­HOIDJA.

MINI Countrymani püsikiirusehoidja reguleerib kiirust kurvides ja küngastel. Sisseehitatud kaamera tagab, et vahemaa eesoleva autoga püsiks ühtlane.

DÜNAAMILINE SUUNASTABIIL­SUSKONTROLL.

See süsteem teeb sinust parema juhi, reguleerides mootori võimsust ja rakendades vajaduse korral pidurid, kasutades parimal viisil ära kõigi rataste haarduvust.

MINI ORIGINAALTARVIKUD JA LISAVARUSTUS.

Avasta lai valik originaaltarvikuid ja lisavarustust, millega muuta oma MINI veelgi isikupärasemaks – alates kvaliteetsetest kergmetallvelgedest ja ainulaadsetest välisilme detailidest kuni lahedate kleebiste ja triipudeni välja.

KIIRED FAKTID

 • Mahutavus

    cooper  cooper s all4* cooper se all4 plug-in-hybrid*
  Istmed 5 5 5
  Pagasiruumi maht 450-1390 l 450-1390 l 405-1275 l
  Uksed 5 5 5
  Kütusepaagi maht 51-61 l 51-61 l 36 l 

  *Depending on the environmental conditions, a temporary peak of the combustion engine power is provided, which can be approx. 10% above the rated power. The duration of the peak performance increases with falling ambient temperature (approx. 5 s at + 25 °C, approx. 40 s at -20 °C).

 • Mõõdud

    cooper  cooper s all4* cooper se all4 plug-in-hybrid*
  Laius 1822 mm  1822 mm  1822 mm 
  Tühimass 1460 kg 1525 kg 1760 kg
  Pikkus 4299 mm  4299 mm  4299 mm 
  Kõrgus 1557 mm  1557 mm  1559 mm 
  Teljevahe 2670 mm  2670 mm  2670 mm 

  *Depending on the environmental conditions, a temporary peak of the combustion engine power is provided, which can be approx. 10% above the rated power. The duration of the peak performance increases with falling ambient temperature (approx. 5 s at + 25 °C, approx. 40 s at -20 °C).

 • Jõuülekanne

    cooper cooper s all4* cooper se all4 plug-in-hybrid* John Cooper Works
  Silindrite arv 3 4 3 4
  Töömaht 1499 CM³ 1998 CM³ 1499 CM³ 1998 CM³
  Võimsus 136 hj 178 hj 220 hj 306 hj
  Väändemoment 220 nm 280 nm 220 + 165 = 385 nm  450 nm
  Kütuse liik Bensin Bensin El + Bensin Bensin
  0 – 100 KM/H 9,7 s 7,3 s 6,8 s 5,1 s
  L/100 KM NEDC
  5,6 6,2 1,7 6,9
  L/100 KM WLTP 6,3 7,0 1,7 8,1
  CO 2 G/KM NEDC 129 142 40 159
  CO2 G/KM WLTP
  143 159 40 185

   *Depending on the environmental conditions, a temporary peak of the combustion engine power is provided, which can be approx. 10% above the rated power. The duration of the peak performance increases with falling ambient temperature (approx. 5 s at + 25 °C, approx. 40 s at -20 °C).

  Kütusekulu ja CO₂-heide.

  Teave kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe kohta on kindlaks tehtud kooskõlas kohustusliku mõõteprotseduuri määruse (EÜ) nr 715/2007 tüübikinnituse ajal kehtiva versiooniga. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad käsiraamatust „Kütusekulu ja süsinikdioksiidi heitkoguse teatmik“, mis on tasuta saadaval ametlikes BMW esindustes ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

  Need väärtused põhinevad juba uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. Sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused võivad erineda siin näidatud väärtustest.

INSPIREERIV SISEMUS.

Uus MINI Countryman on täis nutikaid detaile, mis muudavad sõidu lõbusamaks kui kunagi varem. Kui lähed sõitma MINI-ga, valid võimaluse. Istu sisse, vaata ringi – ja tunne ennast taevalikult.

MINI Countryman – istmepolster – nahkpolstriga istmed

KVALITEETSED NAHAST ISTMEKATTED.

MINI Countrymani salongis on esikohal mugavus – siin pakutakse silmapaistvat materjalivalikut, ülipehmeid teralise pealispinnaga nahkistmeid ja heaolutunnet. Nüüd on ka kõige raskem maastik mugavuse ja stiili harjutus.

MINI Countryman – dekoratiivliistud

DEKORATIIVLIISTUD.

Sinu MINI on tõeline stiiliikoon, mis uhkustab isikupäraste kaasaegsete salongirõhutustega. Dekoratiivliistud katavad uksepaneelid ja käetoe, samuti põlvepadjad armatuurlaua all. See annab sulle fantastilise võimaluse oma MINI isikupärastamiseks ja külgetõmbava visuaalse kontrastsuse loomiseks mõne teise värviga, mille valid salongi. Dekoratiivliistud on saadaval nendes pilkupüüdvates toonides: Hazy Grey, Piano Black, valgustatud Piano Black, JCW Piano Black ja uus Shaded Silver.

RUUMI VIIELE.

Uus MINI Countryman on kõige aegade kõige mitmekülgsem MINI. Selle ruumikas ning luksuslik salong mahutab viis täiskasvanut. Nüüd on veelgi rohkem ka jalaruumi, et ka pikemad reisijad saaksid oma jalad pikkadel sõitudel välja sirutada.

MINI Countryman – näidikud – Head-Up Display

MINI HEAD-UP DISPLAY.

Vaid üks nupulevajutus sinu MINI armatuurlaual ning sinu silmade kõrgusele tõuseb armatuurlauast täisvärviline ekraan. Sellel on näha kiirus, navigeerimisjuhised, meelelahutusteave, samuti hoiatused, ilma et peaksid silmi teelt kõrvale pöörama. Läbipaistvalt ekraanilt on kõik vajalik nähtav ka otsese päikesevalguse käes. Kuvatav teave, ekraani kõrgus, kaldenurk ja heledus on seadistatav menüü kaudu.

MINI Countryman – katusepolster – lagi

KATUSEPOLSTER.

Antratsiithall katusepolster loob harmoonilise õhkkonna iga MINI salongis. Ka päikesesirmid, salongivalgustuse korpus, käepidemed laes, samuti A-, B- ja C-piilarid on samuti antratsiithallid.

KUS TUGEVUS KOHTUB STIILIGA.

Segades kokku iseloomuliku, robustselt hea välimuse ja maskuliinsed jooned koos seiklusliku vaimuga, oleme loonud kõikjal kulgeja, kelle loomulikuks elukeskkonnaks on nii tänapäevane linnatänav kui ka külavahetee. See on saadaval 9 erinevas värvitoonis, mida tasakaalustavad 4 külgetõmbavat kontrastset katuserõhutust. Miks mitte disainida enda oma nüüd?

MINI F60 – tagatuled – Union Jack

UK LIPUMOTIIVIGA TAGATULED.

Just nagu MINI ise, ületab Ühendkuningriigi lipp Union Jack ajapiirid ning tähistab pikka ja kirjut ajalugu. Uuendatud kaasaegseks sõitmiseks ja osundades meie juurtele moodustavad silmatorkavad LED-tagatuled valgusdioodidest kaheosalise Union Jacki, mis on kenasti ümbritsetud Piano Blacki toonis raamiga.

MINI Countryman F60 – Piano Black – disainirõhutused

UUED PIANO BLACKI TOONIS DISAINIDETAILID.

Elegantsed, kõrgläikega Piano Blacki toonis disainidetailid lisavad stiili ja sarmi sinu MINI Countrymani esi- ja tagatulede ümbruses, uksekäepidemete ja uue iluvõre juures. See klassikaline viimistlus suurendab jõuliselt sinu MINI ikoonilist välimust ja hoiakut. Stiilne Piano Blacki toonis MINI Countrymani mudelitähis tagaluugil annab sinu autole ainulaadse isikupära. Seda mõju saab veelgi suurendada, kui ühendada see teiste musta värvi välisilme detailidega, nagu must katus ja küljepeeglite katted, mustad veljed või mustad triibud kapotil. (Ka mudelite Cooper S/SD küljedetailidel on Piano Blacki toonis dekoratiivliistud.)

Uus MINI Countryman – adaptiivsed esituled – maatrikstehnoloogia

ADAPTIIVSED LED-ESITULED.

Need leidlikud LED-esituled annavad sinu MINI-le erilise uue disaini ja turvalisuse ning seda hiilgava tulemusega. Need tagavad optimaalse valgustatuse hämaras ja külgsuunas kurve võttes, valgustades ka neid osi teel, mis seni varjatud olid. Kui sinu MINI esikaamera tuvastab läheneva sõiduki, lülitab automaatne tulede valgusvoo funktsioon maatriks-kaugtuled välja, et vältida teiste liiklejate pimestamist.

MINI SUV – ALL4 Optic – välisilme stiilipakett

MINI ALL4 VÄLISILME STIILIPAKETT.

Suurenda oma MINI Countrymani maastikusõidufaktorit ning rõhuta selle vastupidavat ja seikluslikku iseloomu. Lisavarustusse kuuluva MINI ALL4 optilise välisilme paketiga lisad eristuva eesmise ja tagumise põrkeraua koos dekoratiivsete elementide ja mattviimistlusega alumiiniumkaitsega.

Uus MINI Countryman – külgvaade – disain ja uued värvid

SALVEIROHELINE KARM DISAIN.

Uus MINI Countryman ühendab iseloomuliku MINI oleku linnamaasturi visuaalse sarmiga. Oma proportsioonide ning kartmatu ja seiklusliku vaimuga on tegemist tõelise kõikjalsõitjaga. Ja see on saadaval 9 erinevas värvitoonis, sealhulgas 2 uut põnevat – salveiroheline Sage Green, mis meenutab maalähedast elutarkust ja vitaalsust, ning eriliselt tundlik White Silver.

MINI Countryman F60 – katusereelingud – lumelaud ja surfilauad

KATUSEREELINGUD.

Need lisavarustusse kuuluvad muudetavad katusereelingud lubavad paigaldada täielikult integreeritud multifunktsionaalseid kandesüsteeme, nagu katuseraamid, jalgrattahoidjad, katuseboks või lumelauahoidik. Olemas on ka kolmemõõtmeline disain, mis tõstab esile sinu MINI maastikusõidukile omast iseloomu ja täiendab sinu MINI jooni ja stiili ning mis on saadaval hõbedaste ja Piano Blacki mustade külgmiste lävendite lisadena.

MINI Countryman F60 – küljedetailid – Night Jack

MINI KÜLJEDETAILID NIGHT JACK.

Need uhked MINI küljedetailid, mis kannavad endal UK lipu Union Jacki halli disaini, rõhutavad sinu sõiduki individuaalsust ja annavad sellele erilise annuse individuaalsust. Optimaalselt MINI külgpaneelile sobitatud kujul täiustavad need selle võimsat dünaamilist välimust.

MINI F60 – küljepeeglite katted – Night Jack

MINI KÜLJEPEEGLITE KATTED NIGHT JACK

Austusavaldus traditsioonile. MINI küljepeegli kate Night Jack rõhutab stiilselt Ühendkuningriigi lippu. Lihtsalt paigalda need põhivarustuses olevate katete asemele ja saad väikese maiuspala iga kord neid vaadates. Nende individuaalse ja kvaliteetse disainiga tulevad kauba peale ka imetlevad pilgud.