Mini logo

Vana brauser.

Saa osa turvalisemast ja kiiremast internetist uue brauseriga. Oleme MINI optimeerinud kättesaadavuse tulevikustandardite järgi. Rohkem teavet saab siit browser-update.org. Nõuanne: nutitelefonis surfates oled alati kõigega kursis.

LEPI KOKKU PROOVISÕIT.

Uus MINI Clubman.

Esiteks ei anna nimi MINI edasi kogu tõde. Uus MINI Clubman on meie kõigi aegade suurim MINI. See on pikem ja laiem, viie istmega, suurema jalaruumiga tagaistmel ja avarama pakiruumiga. Uus MINI Clubman on auto kogu eluks.

Lepi kokku proovisõit HINNAKIRI VARUSTUSTASEMED

Olulisemad omadused

Kogu eluks.

Viis istekohta, kuus ust ja veelgi enam ruumi pagasile. Kahepoolsed tagaluugid lihtsaks laadimiseks.

Olulisemad omadused

Suurbritannia kohtub Saksamaaga.

Briti meisterlik teostus kohtub Saksamaa inseneritööga, pöörates tähelepanu kõigile detailidele.

Olulisemad omadused

Kartauto.

Kaugeimatesse nurkadesse viidud rattad ja ideaalsed proportsioonid teevad MINI Clubmanist linnatänavate kartauto.

HIGHLIGHTS

MINI CLUBMAN

Uus MINI Clubman

Läbinisti.

Turbomootorite, muljetavaldava kiirenduse ning kohandatava vedrustusega MINI Clubman pakub tõelist sõidunaudingut. Vaata, mida räägib MINI Harald Thies võimsusest ja kartauto tunnetusest.

Uus MINI Clubman

Läbinisti.

Turbomootorite, muljetavaldava kiirenduse ning kohandatava vedrustusega MINI Clubman pakub tõelist sõidunaudingut. Vaata, mida räägib MINI Harald Thies võimsusest ja kartauto tunnetusest.

Uus MINI Clubman

Läbinisti MINI.

Uus MINI Clubman on suurem, nutikam ja pakub tõeliselt meeldivat sõidukogemust. Projektijuht dr Ernst Fricke selgitab, miks on MINI Clubman läbinisti MINI.

Uus MINI Clubman

Disain.

Aerodünaamiline, silmapaistev, ruumikas ja kahe tagaluugiga – Briti meisterlik teostus kohtub Saksa inseneritööga. Klõpsake siin, et kuulda, mida disainimeeskond MINI Clubmani sünnist räägib.

Uus MINI Clubman

Ruumikus.

Viis istekohta, kuus ust ja veelgi enam ruumi pagasile muudavad auto praktilisemaks ning selle juhtimise veelgi meeldivamaks. Salongi disainer Oliver Sieghart räägib salongi interjööri disainist.

Uus MINI Clubman

Heli.

Heli on midagi, mida sa lisaks kuulmisele ka tunnetad. Jacopo Marchetti selgitab, kuidas MINI sõidurežiimid auto iseloomu muudavad. Alates pingevabast režiimist Comfort kuni 100% MINIni režiimis Sport.

Uus MINI Clubman

Visioon.

Uue MINI Clubmaniga kõnetab MINI uut uute vajadustega kliendi. MINI peadisainer Anders Warming kirjeldab, kuidas ta on oma meeskonnaga hoidnud pärandit, mis MINI ainulaadseks teeb, lisades sellele samas uusi omadusi, mida MINIga varem ei seostatud.

Omadused.

 • Sooritusvõime
 • Tehnoloogia
 • Turvalisus
 • Disain

ALL4.

ALL4 nelikvedu tagab ideaalse juhitavuse ja sõidunaudingu igas olukorras. Uus MINI Clubman ALL4 on uuteks katsumusteks valmis. Kas ka sina?

Turbo­mootorid.

MINI Clubmani turbomootorid põhinevad BMW auhinnatud mootoritehnoloogial.

Kaheksa­käiguline automaat­käigukast.

MINI Clubman Cooper automaatne kaheksakäiguline Steptronic käigukast on oma klassis ainulaadne. Käiguvahetuseks piisab vaid laba lülitamisest – nagu Vormel 1 autol.

Kolm sõidurežiimi.

Sõiduomaduste, kütusekulu ja auto tasakaalu muutmiseks on valikus sõidurežiimid Sport, Green ja Normal.

Ideaalne põrutuste absorbtsioon.

Tipptasemel roolisüsteem tänu MacPhersoni amortidele ja mitmest lülist koosnevale tagavedrustusele.

MINI Connected.

MINI Clubman on saanud ka täiesti uue armatuurlaua ja teabe- ja meelelahutussüsteemi. 6,5-tolline ekraan on põhivarustuses.

Spotify ja palju muud toredat.

Leia Spotify, Pandora, TuneIn Radio ja muud allikad, et otse MINI Connected armatuurlaualt oma lemmikmuusikat esitada.

Parkimis­assistent.

Tehnoloogia mõõdab ära parkimiskoha. Kui ruumi on piisavalt, juhib parkimisassistent sinu MINI automaatselt parkimiskohale, andes täpseid juhiseid pidurdamiseks ja edasiliikumiseks.

Reaalajas liiklusteabega navigatsioon.

Meie navigatsioonisüsteem annab reaalajas liiklusteavet ning aitab sul võimalikult kiiresti oma sihtkohta jõuda.

Puutetundlik juhtimine tunneb ära sinu käekirja.

Mini Connected XL puhul piisab sihtkoha valikuks või muusika esitamiseks vaid mõnest nupuvajutusest. Mõnel mudelil saab kasutada lihtsalt viipeid.

Elektrooni­line käsipidur.

Kas mäletad, et varem võisid sõita tunde, ilma et teadsid, et käsipidur peale jäänud oli? Unusta see! Uus MINI Clubman vabastab sõidu alustamisel käsipiduri automaatselt.

Eesolevaid kurve valgustavad LED-esituled.

Esitulede nurka korrigeeritakse automaatselt sõiduki kiiruse ja kaalu järgi. Need reageerivad ka rooliliigutustele ning valgustavad eesolevaid kurve.

Lihtne juurdepääs.

MINI avamiseks ja käivitamiseks piisab vaid sellest, et sul võtmed taskus on. Käed pakke täis? Tagaluukide avamiseks viibuta lihtsalt oma jalga sõiduki tagaosa all.

Kaheksa turvapatja.

Kaks ees, kaks külgedel, kaks laes ja kaks põlvede kohal. Kõik need mõõdavad kokkupõrkejõudu ning on seadistatavad sinu ja kaassõitjate kaitsmiseks.

Nutikas püsikiiruse­hoidja.

MINI Clubmani püsikiirusehoidja reguleerib kiirust kurvides ja küngastel. Sisseehitatud kaamera tagab, et vahemaa eesoleva autoga püsiks ühtlane.

Dünaamiline suunastabiil­suskontroll.

See süsteem teeb sinust parema juhi, reguleerides mootori võimsust ja rakendades vajaduse korral pidurid, kasutades parimal viisil ära kõigi rataste haarduvust.

Head-up display.

Inspireeritud reaktiivlennukite kokpitist. Olulist teavet näidatakse tuuleklaasil, nii et saad oma pilgu teel hoida.

Terasraamiga kere.

MINI Clubman on väga jäiga kerega. See on valmistatud terasest ja tugevdatud sinu ning kaasreisijate kaitseks austeniidi ja nanoosakestega.

Vormitud tuuletunne­lis.

MINI Clubmani voolujooneline kere on äratuntav rataste ligidal asuvate iseloomulike õhuavade järgi.

Poolitatud tagaluuk.

Lisaks sellele, et tegemist on MINI Clubmani eristava tunnusega, annab poolitatud tagaluuk mugava ligipääsu avarale pakiruumile. Pakiruum mahutab 360 liitrit ja on tagaistmete alla laskmisel laiendatav kuni 1250 liitrini.

Tere tulemast sisse!

Uude Clubmani sisenedes märkad, et see on meie kõige suurem MINI. Meie arvates on sellel ka parima disainiga salong. Valida on mitme nahkpolstrimustri vahel. Üks neist on näiteks teemantmustriga Chsterfield Leather.

Alati õiged tuled.

Kui eredad need olema peaksid? Milliseid tulesid eelistad? Tulede seadistamiseks on 12 võimalust ja valida on 255 värvuse vahel.

Kas näed päikest?

Üle ühe ruutmeetri suurune katuseluuk annab parema vaate kõigile sõitjatele olenemata nende isekohast.

Nii, nagu soovid.

Võid uskuda, et saad oma unistuste Clubmani. Valida on enam kui kümne miljoni aksessuaari- ja värvitoonikombinatsiooni vahel.

MINI on nüüd suur.

Pikem ja laiem MINI mahutab viis inimest ja suure pagasiruumi (allaklapitud tagaistmetega 1250 liitrit).

VARUSTUSTASEMED

MINI PARKIMISABI

ESSENTIAL.

Kui valid varustusepaketi Essential, saad oma MINI isikupärasemaks muuta ning oma autole lisaks kõik põhiomadused, mida autolt ootad. Paketis on LED esi- ja udutuled, sealhulgas tagumised Union Jack disainiga LED-tagatuled, pardaarvuti, automaatne vihmaandur klaasipuhastite töö intervalli reguleerimiseks, tagumised parkimisandurid, nahkkattega sportrool, mugav ja efektne tuledesüsteem koos tervitusvalguse, lugemisvalguse ja päikesesirmi peeglite valgustusega, MINI Connected Media koos 6,5-tollise puuteekraaniga, 16-tollised kergmetallveljed ja veluurist põrandamatid.

SALONGI VALGUSTUS

EXPERIENCE.

Paketis Experience on varustus, millega saad oma MINI veelgi sportlikumaks ja lahedamaks muuta. Sellega saad kõik, mis sisaldub varustusepaketis Essential ning ka mugavuslisad nagu sportistmed, 17-tollised veljed, eesmised ja tagumised parkimisandurid, parkimisassistendi, mugava võtmeta uste avamise ja sulgemise, pimestamisvastase efektiga tahavaatepeegli ja MINI Yours salongivalgustuse, mis lisab mugavust ja muudab pimedas sõitmise meeldivamaks.

MINI Head-Up Display

MAXIMISE.

Paketiga Maximise saad endale kõige lahedama MINI koos silmapaistva karakteri ja kogu tehnikaga, mis aitab sul sõidu ajal kõige vajalikuga ühenduses olla. Lisaks pakettides Essential ja Experience sisalduvale on sinu päralt veel kohanduvad maatriks-LED esituled, MINI navigatsioonisüsteem ja MINI Connected, 8,8-tolline ekraan, esiklaasile projitseerimise funktsioon Head-Up Display, tahavaatekaamera, Harmon Kardon helisüsteem, aktiivne püsikiirusehoidja, juhiabi ja kogu peeglipakett koos kokkuklapitavate peeglitega.

KIIRED FAKTID.

 • Mahutavus

    cooper  cooper s 
  Istmed 5 5
  Pagasiruumi maht 360-1250 L  360-1250 L 
  Uksed 4 4
  Kütusepaagi maht 48 l 48 l
 • Mõõdud

    cooper  cooper s 
  Laius 1800 mm 1800 mm 
  Tühimass 1395 kg 1460 kg
  Pikkus 4253 MM 4253 MM
  Kõrgus 1441 mm 1441 mm
  Teljevahe 2670 mm 2670 mm
 • Jõuülekanne

    cooper COOPER S
  SILINDRITE ARV 3 4
  TÖÖMAHT 1499 CM³ 1998 CM³
  VÕIMSUS 136 HJ 192 HJ
  VÄÄNDEMOMENT 220 NM 280 NM
  KÜTUSE LIIK BENSIIN BENSIIN
  0-100 KM/H 9,1 7,2
  L/100 KM NEDC 0,51 0,66
  L/100 KM WLTP 6,5 7,4
  CO2 G/KM NEDC 131 151
  CO2 G/KM WLTP 148 168

  Kütusekulu ja CO₂-heide.

  Teave kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe kohta on kindlaks tehtud kooskõlas kohustusliku mõõteprotseduuri määruse (EÜ) nr 715/2007 tüübikinnituse ajal kehtiva versiooniga. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad käsiraamatust „Kütusekulu ja süsinikdioksiidi heitkoguse teatmik“, mis on tasuta saadaval ametlikes BMW esindustes ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

  Need väärtused põhinevad juba uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. Sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused võivad erineda siin näidatud väärtustest.