Mini logo

Vana brauser.

Get a safer and faster internet with a new browser. We have optimized the MINI for future standards. More information can be found here at browser-update.org . Tip: You're always up to date on your smartphone.

Lepi kokku proovisõit

MINI SERVICE INCLUSIVE.

MINI Service Inclusive`iga ei tarvitse sul hoolduskulude pärast muretseda. See tähendab, et ostes oma MINIle Service Inclusive paketi, ei ole esimestel aastatel vaja hoolduskulude pärast muretseda ja saad täielikult juhtimisele keskenduda.

Garantii.

Iga MINI on valmistatud Sinu jaoks järgides kõrgemaid kvaliteedi standardeid, et saaksid nautida oma MINI mitmeid aastaid. Alates 2004. aasta 1. jaanuarist kehtib 12-aastane kere korrosioonivastane garantii ja 3-aastane garantii värvkattele.

Autole tervikuna -, MINI originaalvaruosadele- ja MINI originaaltarvikutele kehtib ilma läbisõidupiiranguta kaheaastane garantii.

Kokkuvõtteks:

  • kõigile alates 1. jaanuarist 2004 registreeritud MINI sõidukitele kehtib 12-aastane kere korrosioonivastane garantii (läbirooste).
  • 3-aastane garantii kere värvkattele
  • 2-aastane uue auto garantii
  • 2-aastane garantii MINI originaalvaruosadele
  • 2-aastane garantii MINI originaaltarvikutele

Vajaduspõhine hooldus (CBS) – MINI kontseptsioon.

Kindlad hooldusvahemikud jäävad minevikku. MINI teenindusega ei ole oluline kui sageli, kui sportlikult või kui kaugele sõidad. Selleks et kindlaks teha teeninduse vajadus, jälgib sinu MINI mitmesuguseid komponente: anduripõhine kontroll, näiteks pidurivedeliku kvaliteet. Kogutud teabe põhjal arvutab MINI ise, millal on aeg piduriklotside- ja ketaste või vedelike, nt mootoriõli- ja pidurivedeliku, hooldustöödeks. Kogutud teabe põhjal arvutab MINI ise, millal on aeg teeninduseks või hoolduseks.

Enam ei pea sul meeles olema, millal jälle õli vahetada tuleks. MINI annab kõigist teenindusvajadustest juba varakult teada. Kui soovid siiski ise hooldusvajadustel silma peal hoida, siis saad seda lihtsalt teha, vaadates seda kas näidikuplokist või navigatsioonisüsteemi keskekraanist.

Muretsema ei pea sa ka teeninduses: sinu MINI teeninduspartner loeb sinu MINI võtmele salvestatud CBS-andmeid, et teada saada, milline teenindus vajalik on. Nii saad oma aega veeta millegi lõbusaga, näiteks oma uut autoreisi planeerida.

MINI Mobile Care

Jätkuvalt turvaline teekond.

MINI peatamiseks on vaja paljut. Ja tänu tervet Euroopat katvale MINI Mobile Care teenusele ei takista isegi rikked MINI omanikku sihtkohta jõudmast. Kui teel peaks sinu MINI-ga probleeme esinema, aitab meie mobiilne autoabi sind kiiresti rajale tagasi.

Aitame sind ööpäev läbi, 365 päeva aastas. Rikete korral helista alati esmalt MINI Mobile Care teenindusse, telefonile: 699 8001. Kõigile uutele ja pärast 1. jaanuari 2006 registreeritud kasutatud MINI sõidukite omanikele on 5 aasta jooksul alates registreerimise kuupäevast MINI Mobile Care teenus samuti kättesaadav.