Mini logo

Vana brauser.

Get a safer and faster internet with a new browser. We have optimized the MINI for future standards. More information can be found here at browser-update.org . Tip: You're always up to date on your smartphone.

Lepi kokku proovisõit

MEIE ESIMENE TÄISELEKTRILINE CROSSOVER.

MINI CONCEPT ACEMAN.

Lubage meil esitleda MINI Concept Acemani - eelvaadet sellest, mis määratleb järgmise MINI põlvkonna kujunduskeele. Kontseptauto, mille keskmes on disain ja tehnilised uuendused.

Täielikult elektriline jõuallikas, selgelt minimaalne kujunduskeel, ainulaadne interjöör ja vastutustundlik materjalidisain – need on mõned MINI kõige esimese crossover-mudeli omadused premium klassi väikeautode segmendis. Kontseptauto näitab, kuidas MINI leiutab end uuesti täiselektrilise tuleviku jaoks ja taasloob selle, mida kaubamärk esindab: elektrifitseeritud go-kardi tunne, terviklik, ehkki lihtne digitaalne kogemus, ja keskendumine võimalikult väiksele keskkonnajäljele.

MINI Concept Aceman on kontseptauto, mis tähendab, et seda ei toodeta ega müüda. Auto eesmärk on anda ülevaade sellest, milline võiks olla MINI tulevase põlvkonna kujunduskeel. Autoga ei tohi sõita avalikel teedel. 

OLULISEMAD OMADUSED

RUUMI LOOV KASUTAMINE.

MINI Concept Aceman on nelja ukse ja suure pagasiruumiga ning autosse mahub viis inimest. Auto konstruktsioon põhineb funktsionaalsel disainil, mille lühikesed üleulatuvused loovad minimaalsel pinnal reisijatele ja pagasile maksimaalse ruumi.

VÄLISPINNA INTERAKTIIVNE DISAIN.

Auto välispind pakub täiesti uut interaktiivset disaini, mille funktsioonid valgustavad, vilguvad ja tervitavad teid heliga ning jätavad tõeliselt ainulaadse mulje.

TÄIESTI UUS ISELOOMULIK VALGUSTUS.

Helerohelises toonis kontuurvalgustus ja digitaalne Matrix LED valgustus nii esi- kui ka tagaosas loovad täiesti uudsed valgusefektid ja iseloomuliku valgustuse.

TERVITAB TEID.

Juba enne sõidu alustamist pakutakse teile valguse ja heli terviklikku kogemust. Autole lähenedes käivitub valgusanimatsioon, esituled hakkavad vilkuma ja teid tervitab interaktiivne heli.

Juhiukse avamisel ilmub maapinnale graafika ning kesksel ümmargusel OLED ekraanil kuvatakse värvidemäng ja tervitus „Hey friend“. 

AINULAADNE INTERJÖÖR.

Juhiukse avamisel käivitab uuenduslik koostoimetehnoloogia värvide ja helide universumi, mis pakub teile auto sisemuses enneolematu kasutajakogemuse.

Ümmarguse OLED ekraani sisu saab animeeritud projektsioonide abil kuvada kogu armatuurlaual.

JÄTKUSUUTLIKU TULEVIKU NIMEL.

Keskendudes vastutustundlikule materjalidisainile on jätkusuutlikud materjalid valmistatud ümbertöödeldud plastist või tekstiilist. Nii sees- kui väljaspool puuduvad kroomitud detailid. Rool, samuti istmed, uksepaneelid ja kõik muud sisepinnad on nahavabad.

MURRANGULINE DISAIN

MINI Concept Aceman on SAVi (Sport Activity Vehicle) kaasaegne tõlgendus elegantses MINI vormis. Selgepiirilised, hoolikalt modelleeritud pinnad koos selgelt määratletud kontuuride ja puhaste servadega jätavad veenva mulje. Välimust täiendavad ukseavajad ja klaaspinnad.

Auto interjööriis on digitaliseerimise teel saavutatud minimalistlik disain, mis MINIle omaselt täiustab kasutajakogemust.

  • VÄLISPINNA OLULISEMAD OMADUSED
  • INTERJÖÖRI OLULISEMAD OMADUSED

Kolmemõõtmeline mulje.

Hele türkiissinine värvus muutub olenevalt valguse langemisest heledamaks või tumedamaks ja jätab kolmemõõtmelise mulje. Katuseraam on British Racing Green värvi ja tänu kameeleonefektile sillerdab see erinevates sinistes, lillades, rohelistes, türkiissinistes ja roosades toonides.

Ainulaadsete efektidega esiosa.

Helerohelises toonis kontuurvalgustusega esiosa pakub ainulaadset valgustust nii päevavalguses kui ka pimedas. Keskne iluvõre on täielikult suletud, kuid integreeritud Matrix LED valgustuse abil luuakse põnevad valgusefektid.

Digitaalsed tagatuled.

Auto tagaosas on helde käega kujundatud horisontaalsete joontega pinnad, mis muudavad välimuse kaasaegseks ja rõhutavad selgelt auto laiust. Matrixi digitaalsed LED tagatuled pakuvad erinevate iseloomulike tulede valikut ja väljendavad auto seikluslikku külge.

Rattad ja veljed.

Esmapilgul tunduvad rattad tuttavad. Vaadake uuesti ja te märkate keskel asuvat „reljeefset“ kolmnurka, mis loob täiesti uue sügavuse ja dünaamika.

MINIMALISTLIK DISAIN.

Juhikabiin on sisustatud vaid hädavajalikuga. Juba 1959. aastal disainitud klassikaliste MINIde puhul oli keskne idee selles, võrratu sõidurõõmu saamiseks on lisaks istmetele, roolile ja käigukangile vaja vaid klassikalist keskset ümmargust armatuurlauda ja manuaalseid kipplüliteid.

ÜMMARGUNE OLED EDKRAAN.

MINI on maailma esimene autotootja, kes võtab keskse armatuurlaua ja kasutajaliidesena kasutusele ümmarguse OLED ekraani. Aeg oli luua eelmistest MINI mudelitest tuttava armatuurlaua uus tõlgendus. 

ERAKORDNE ARMATUURLAUD.

Armatuurlaud laiub horisontaalselt kaunis kaares. OLED ekraani sisu saab animeeritud projektsioonide abil kuvada kogu armatuurlaual. Armatuurlaua kooslus heliga tekitab ainulaadse interjööri, mis ulatub lausa uksepaneelideni.

Avatud ja valgusrikas tunne.

Keskne konsool on läbipaistev ja hõljuv, seal on ruumi juhtmevabale laadimisele ning tassihoidjale. Tänu uste ümber olevale avarale ruumile ja valgust sisse laskvale panoraamkatusele on auto avatud ja valgusrikas.

Analoog-kipplülitid.

Armatuurlaua all on kuulsa analoog-kipplülititega paneeli uus tõlgendus, mille abil saab kasutada käsipidurit, käigukangi, start/stopp-funktsiooni, Experience Mode'i ja reguleerida helitugevust.

Klassikaline sisustus.

Nii sees- kui väljaspool puuduvad kroomitud detailid. Rool, samuti istmed, uksepaneelid ja kõik muud sisepinnad on täiesti nahavabad. Selle asemel on kasutatud mõnusa tekstuuriga pehmet ringlussevõetud materjali. Teid tervitavad kootud tekstiilipinnad, sametine veluur ja värsketes värvitoonides vahvlikangas. Koos sujuvate digitaalsete juhtimissüsteemidega pakub see põnevat kontrasti.

KOGE MINI CONCEPT ACEMANI

INSIDE AND OUT.

INSIDE AND OUT.

HEY FRIEND.

MEET THE EXPERIENCE MODES.

POP UP MODE.

ALL ELECTRIC HEART.

COOL ON TOP.

KNIT IS THE FUTURE.

EXPERIENCE MODES

MINI Concept Acemani interjööri digitaalsed pinnad pakuvad kolme erinevat elamuse režiimi.

PERSONAL MODE.

Kasutada saab uut isikupärastamise vormi, kuvades OLED ekraani taustal isiklikke kujundeid, mida saab animeeritud projektsioonidega kogu armatuurlaual näidata. Kõike saadab sobiv taustaheli.

POP-UP MODE.

Esimene MINIs pakutav elamusele orienteeritud navigatsioon koos üllatuselementidega. Valides erinevaid kategooriaid, nagu restoran, seiklus või üritus, kuvatakse teie marsruut nii OLED ekraanil kui ka armatuurlauale projitseerituna. Või keerutage hoopis animeeritud õnneratast ja MINI Concept Aceman näitab teed järgmisesse sobivasse sihtkohta.

VIVID MODE.

Head tuju tekitav meelelahutuslik funktsioon, mis võimaldab teil luua täiesti uue interaktiivse kujunduse kõigil digitaalsetel sisepindadel, kui auto seisab. Näiteks lühikeste pauside ajal valgusfoori taga või kui aku vajab laadimist.

KONTSEPTAUTO

MINI Concept Aceman on kontseptauto, mis tähendab, et seda ei toodeta ega müüda. Auto eesmärk on anda ülevaade sellest, milline võiks olla MINI tulevase põlvkonna kujunduskeel. Autoga ei tohi sõita avalikel teedel.

MINI Concept Acemani esitleti avalikkusele esmakordselt 24.-28. augustil 2022 Kölnis toimuval arvuti- ja videomängude messil gamescom 2022.

Lisateavet MINI Concept Acemani kohta leiate aadressil mini.com.

#MINI​ #BigLove​ #MINIConceptAceman​ #MINIConceptCar