Mini logo

Vana brauser.

Get a safer and faster internet with a new browser. We have optimized the MINI for future standards. More information can be found here at browser-update.org . Tip: You're always up to date on your smartphone.

Lepi kokku proovisõit

Tehnoloogia.

MINI Connected.

MINI Connected on saanud täiesti uue armatuurlaua ja teabe- ja meelelahutussüsteemi. 6,5-tolline ekraan on põhivarustuses.

Puutetundlik juhtimine tunneb ära sinu käekirja.

Mini Connected XL puhul vajuta sihtkoha valikuks või muusika esitamiseks vaid nupule. Mõnel mudelil saab kasutada lihtsalt viipeid.

Spotify ja palju muud toredat.

Leia Spotify, Pandora, TuneIn Radio ja muud allikad, et otse MINI Connected armatuurlaualt oma lemmikmuusikat esitada.

Turvalisus.

Turvalisus ennekõike.

MINI kaitseb sind ja abistab sind juhtimisel, muutes elu lihtsamaks ja turvalisemaks. Uusim tehnoloogia teeb võimalikuks turvalise ja meeldiva sõidu.

HEAD UP-DISPLAY.

Head Up Display võimaldab juhil hoida kontrolli, ilma et ta pilku teelt peaks võtma. Head Up Display asub rooli kohal ning näitab kiirust, navigeerimisinfot, liiklusmärke, raadio- ja telefonifunktsioone läbipaistval ekraanil.

Liiklusmärkide tuvastus – kaamera skannib liiklusmärke ning näitab Head Up Display ekraanil kehtivat kiirusepiirangut.

Ümberpaiskumise kaitsesüsteem.

Avariiolukordadeks on MINI Cabrio varustatud nähtamatu ümberpaiskumise kaitsesüsteemiga. Loomulikult on esmatähtis turvalisus, kuid oluline on ka disain. Ümberpaiskumise süsteemi peidavad stiilsed mustad katted tagaistmete turvavööde väljumiskohas ning see avaneb hädaolukorras sõitjate kaitseks sekundi murdosaga.

Kohanduv püsikiirusehoidja.

Kaamerapõhine püsikiirusehoidja säilitab ohutu vahemaa eesoleva sõidukiga. Kohanduv püsikiirusehoidja töötab kiirustel 30 km/h kuni 140 km/h.

Turvapadjad.

Põhivarustuses on kuus turvapatja. Kaks turvapatja ees juhile ja kaassõitjale, külgkokkupõrke turvapadjad ja küljeakende turvapadjad ees ja taga.

Tagakaamera.

Tagaosas paiknev kaamera aitab juhil tagurdada, näidates, mis toimub sõiduki taga. Koos parkimisassistendiga on parkimine imelihtne.

Juhtimisassistent.

Automaatne kaugtulede assistent reguleerib üle 50 km/h kiirusel tulesid automaatselt.

Lähenemise hoiatussüsteem annab juhile kiirusel 10 kuni 85 km/h liikudes hoiatuse ja pidurdab.

Lähenemise hoiatussüsteem näitab esmalt hoiatust armatuurlaual. Pärast seda hakkab see vilkuma ja saadab helisignaali ning alustab 50-protsendilise pidurdusjõuga pidurdamist. Automaatne pidurdusfunktsioon käivitub kiirusel 10 kuni 85 km/h ja hoiatused on aktiivsed kuni sõiduki tippkiiruse saavutamiseni.

Lähenemise hoiatussüsteem on MINI Clubmani põhivarustuses.

See töötab kiirusel 10 km/h kuni 60 km/h. Kokkupõrkeohu korral annab süsteem sellest juhile märku. Ohuolukorras rakendab süsteem pidurid.

Parkimiskontroll.

Parkimiskontroll paikneb taga või nii ees kui ka taga. Põrkeraudadesse paigaldatud andurid annavad juhile märku, kui auto mõnele objektile liiga lähedal on. Mida lähemal auto objektile on, seda intensiivsemaks muutub signaal.