Mini logo

Vana brauser.

Get a safer and faster internet with a new browser. We have optimized the MINI for future standards. More information can be found here at browser-update.org . Tip: You're always up to date on your smartphone.

Lepi kokku proovisõit

Maailmaklassi sõiduomadused.

Rattad eenduvad nurkades väljapoole ning ideaalselt tasakaalus proportsioonid annavad sõidukile kartauto välimuse ja ka selle sõidutunnetuse. Või pigem on sõiduomadused iseloomulikud ikka MINI mudelitele. Dünaamiline vedrustuse reguleerimine tagab vedrustuse ideaalse seadistuse, mis annab sulle sõiduki üle parima kontrolli. Elektroonika kontrollib auto liikumist sekundis neli tuhat korda ja reguleerib selle järgi amortisaatoreid. Kas igatsed pehmemat ja säästlikumat sõitu? Pole probleemi. Või soovid võtta järsemaid kurve? Selle eest hoolitseb dünaamiline amortisaatorite juhtimissüsteem.

Elektriline roolivõimendus.

Paljudele avaldab muljet MINI roolivõimendus. Elektrooniline juhtsüsteem aitab nii parkida kui ka suurel kiirusel kurve võtta. Roolivõimendus töötab elektrimootoriga. See aitab veelgi sõiduki sooritust tõsta ja kütusekulu vähendada.