Mini logo

Vana brauser.

Saa osa turvalisemast ja kiiremast internetist uue brauseriga. Oleme MINI optimeerinud kättesaadavuse tulevikustandardite järgi. Rohkem teavet saab siit browser-update.org. Nõuanne: nutitelefonis surfates oled alati kõigega kursis.

LEPI KOKKU PROOVISÕIT.

Maailmaklassi sõiduomadused.

Rattad eenduvad nurkades väljapoole ning ideaalselt tasakaalus proportsioonid annavad sõidukile kartauto välimuse ja ka selle sõidutunnetuse. Või pigem on sõiduomadused iseloomulikud ikka MINI mudelitele. Dünaamiline vedrustuse reguleerimine tagab vedrustuse ideaalse seadistuse, mis annab sulle sõiduki üle parima kontrolli. Elektroonika kontrollib auto liikumist sekundis neli tuhat korda ja reguleerib selle järgi amortisaatoreid. Kas igatsed pehmemat ja säästlikumat sõitu? Pole probleemi. Või soovid võtta järsemaid kurve? Selle eest hoolitseb dünaamiline amortisaatorite juhtimissüsteem.

Elektriline roolivõimendus.

Paljudele avaldab muljet MINI roolivõimendus. Elektrooniline juhtsüsteem aitab nii parkida kui ka suurel kiirusel kurve võtta. Roolivõimendus töötab elektrimootoriga. See aitab veelgi sõiduki sooritust tõsta ja kütusekulu vähendada.