Mini logo

Vana brauser.

Get a safer and faster internet with a new browser. We have optimized the MINI for future standards. More information can be found here at browser-update.org . Tip: You're always up to date on your smartphone.

Lepi kokku proovisõit

WHAT COLOR DO YOU CHOOSE?

NOW ALL COLORS ARE INCLUDED IN THE PRICE.*

We want your MINI to be as colorful as you are. Therefore, we have now included the colors in the price to give you even more choices for your style. So which of the up to 10-13 free colors (the number varies depending on model and engine variant) do you choose?

* Not applicable to MINI Yours colors Enigmatic Black and Rebel Green.

Avar pakiruum.

MINI pakiruum on avar. Näiteks mahutab MINI Countryman allalastud istmetega 1170 liitrit, mis on põrandaluugi avamisega veelgi laiendatav. Ruumi on piisavalt ükskõik millise reisil vajaliku pagasi jaoks. Saad sinna mahutada kõik vajaliku paaripäevaseks looduses telkimiseks. Või oma lumelaua ja kogu musta pesu. Või 42-tollise televiisori ja stereosüsteemi. Või bernhardiini koos tema toiduvaruga. Pakiruumis on isegi 12-voldine pistikupesa, millesse saab sobiva adapteriga ühendada isegi televiisori.

Kokkupandav ja jagatav.

Laenasid onupojalt hantleid? Oli suur väljamüük? Ostsid majale uue soojustusmaterjali? Pole probleemi. MINI tagaistmed saab suhtes 60 : 40 alla lasta. Saad sinna võtta ühe reisija ning massiivsetele esemetele jääb ikka piisavalt ruumi.

Mis värvi?

Valida on paljude keretoonide seast, diskreetsest tumesinisest pilkupüüdvama erkoranžini. Teist värvi katusega saad oma MINI tõeliselt isikupäraseks muuta. Sinu päralt on ainulaadne disain – just nagu varem, kui publik MINI rallirajal ära tundis.

Tarvikud.

Saad valida selle värvi. Või hoopis Union Jack – Suurbritannia lipp. Võtame näiteks rataste kohal asuvate õhuklappide katted. Kui eelistad midagi muud, on valikus näiteks mustvalge ruudumuster, hõbedane, must ja palju muud. Ja nii see on: välispeeglid, esituled, summutitorud, külgmised õhuavad, uksekäepidemed, katuseraami, käigukangi ja muud elemendid saad disainida ise.