Mini logo

Vana brauser.

Saa osa turvalisemast ja kiiremast internetist uue brauseriga. Oleme MINI optimeerinud kättesaadavuse tulevikustandardite järgi. Rohkem teavet saab siit browser-update.org. Nõuanne: nutitelefonis surfates oled alati kõigega kursis.

Koge ainulaadset sõiduelamust!

LEPI KOKKU PROOVISÕIT.

ELEKTRILINE RÄNNAK.

MINI COUNTRYMAN PISTIKHÜBRIID

Kihutage välgukiirusel tööle ja laske nädalavahetusel linnast jalga – seda tänu meie tuliuuele hübriidmootorile, mis oskab jõudu ammutada ka stepslist. Kuna tema elektriline sõiduulatus on 40** kilomeetrit ja maksimaalne sõiduulatus 500**** kilomeetrit, siis võib MINI Cooper S E ALL4 Countryman viia sind kuhu tahes. Jätkusuutlik sõitmine muutus just lõbusaks.

Hind alates 35 885 €.

MIDAGI KÕIGILE.

OLULISEMAD OMADUSED

LINNASÕIT.

Sobib suurepäraselt linnas sõitmiseks. Läbi lühikesi vahemaid, kasutades selleks vaid elektri jõudu. Kuna sõitmisel ei teki süsinikdioksiidi heitmeid ja müra tehakse väga vähe, hoiad oma ökoloogilise jalajälje väikse.

OLULISEMAD OMADUSED

IGAPÄEVASÕIDUD

Naudi mugavat sõitu, sest sinu MINI sõitjateruumis on madal müratase. Töölesõitmine muutus just märksa kasumlikumaks. MINI Cooper S E ALL4 Countrymani kombineeritud kütusekulu keskmisel kodu ja töökoha vahelisel distantsil on tunduvalt madalam kui harilikel autodel. Sõida tööle stiilselt ehk ilma CO2 heitmeid õhku paiskamata. Alusta töölesõitu kuni kolmekümnekilomeetrise sõiduga elektrijõul. Lae oma mini tööpäeva vältel täis, nii et saad kojusõites sõita kuni 30 kilomeetrit CO2 heitmeid õhku paiskamata.

OLULISEMAD OMADUSED

PIKAMAASÕIDUD.

Täida 37 liitrine kütusepaak kiirelt ja just nii nagu igal teisel autol, ning sõida mugavalt oma sihtkohta, sõltumata sellest, kui kaugel see asub. SAVE BATTERY režiim säilitab sinu aku mahutavuse. Seega, kui linnasõiduks maanteelt lahkud, lülita viimaste kilomeetrite CO2 vabalt ja elektrijõul läbimiseks režiimile E-Drive, mis kasutab laetud aku ressurssi. 

OLULISEMAD OMADUSED

SAFETY FIRST.

The new MINI Countryman has already achieved the top 5-star rating in the Euro NCAP crash test. Now, the U.S. based Insurance Institute for Highway Safety (IIHS) has awarded the MINI Countryman full safety marks. The car’s extra safety features, including collision warning and emergency brake function, were proven in the IIHS tests to reduce speed and minimize the risk for damage in the event of a collision.

LOE EDASI

LAADIMINE.

MURETU LAADIMINE
MINI Cooper S E ALL4 Countrymani jõuallikaks on kõrgtehnoloogiline liitium-ioon aku. Kuna kõrgetasemeline jahutussüsteem hoiab aku optimaalsel temperatuuril, näitab see üles pikka eluiga ja suurepärast jõudlust. Akut saab laadida nii kodus kui ka mujal, kasutades selleks auto esiosa küljedetailil paikneva luugi taga asuvat laadimispesa. Laadimispesa ümbritsev LED lambikestest valgussõõr annab märku laadimisprotsessi erinevatest järkudest.

LAADIMINE KODUS
Lae oma MINI siis, kui sa ise magad. Lihtsalt ühenda oma MINI autoga kaasas oleva laadimiskaabli abil suvalisse seinakontakti oma kodus. Laadimisaeg kõigub kahest kuni kaheksa tunnini, sõltuvalt sellest, milline on sinu koduse elektrivõrgu pinge ja kui täis aku on.

LAADIMINE AVALIKUS LAADIMISPUNKTIS
Teel olles saad oma MINI laadimiseks kasutada avalikke laadimispunkte ja vastavaks otstarbeks mõeldud MINI laadimiskaablit. Nimetatud kaabel on saadaval MINI algupärase lisana. Täiendava teabe saamiseks pöördu oma MINI esindusse

SÕIDUREŽIIMID.

EDrive režiimi lüliti abil saad lülituda kolme sõidurežiimi: AUTO eDrive, MAX eDrive või Save Battery. Vali lihtsalt selline, mis sinu vajadustele või meeleolule kõige paremini vastab ja võidki sõitma hakata.

SÕIDUREŽIIMID.

REŽIIM AUTO EDRIVE.

See on vaikevalik, mis kohaldub, kui oma MINI sisse lülitate ning leiab ise elektri- ja bensiinimootori kasutamise kõige tõhusama vahekorra, arvestades sinu kiirust, kiirendust ja aku ressursse.  AUTO eDrive Režiimil on kaks etappi. Kui aku täituvus on 7% või enam, siis saad sõita ilma CO2 heitmeid tekitamata ja kütust kasutamata, kusjuures vajadusel lülitub bensiinimootor iseenesest sisse. Kui aku täituvus langeb alla 7%, saad üksnes elektri jõul sõita vaid siis, kui kiirendus on mõõdukas, kuni 30 km/h, tagasihoidlik, või siis, kui hoiad püsivalt kiirust 90 km/h.

SÕIDUREŽIIMID.

REŽIIM MAX EDRIVE.

MAX eDrive režiimis saad sõita nii, nagu soovid: CO2 heitmeid tekitamata ja tilkagi kütust kulutamata. Gaasipedaali vajutamisel lülitub auto iseenesest bensiinimootorile.

SÕIDUREŽIIMID.

REŽIIM SAVE BATTERY.

Kui aku hakkab tühjaks saama, lülitu režiimi SAVE BATTERY. Selles režiimis laeb bensiinimootor akut või hoiab selle laetuse 90% juures. Kui sõidad režiimis Save Battery, siis teeb bensiinimootor kogu töö, mistõttu saab linnasõidul taas elektrimootorit kasutada.

DISAINI ÜKSIKASJAD.

Vaata MINI Cooper S E All4 Countrymani lähemalt.

DISAIN.

KOLLANE S MÄRK.

Tuntud punase S märgi elektriline versioon. Sama sportlik sõnum, millele on lisatud jätkusuutlikkuse aspekt.

DISAIN.

KÜLJEDETAILID.

Jätkusuutlikkuse kuulutajad. Vasakpoolse küljedetaili juures on ka laadimispesa, mille juures süttib laadimisel tuluke.

DISAIN.

SÕITJATERUUM

NAHAST CROSS PUNCH CARBON BLACK POLSTER.

Lase MINI Cooper S E ALL4 Countrymani välkkiirel kiirendusel end vastu lisavarustusse kuuluvaid mugavaid nahkistmeid suruda.

DISAIN.

18“ MUSTAD KODARVELJED.

Säravad just nagu MINI mida nad edasi viivad. Lisavarustusse kuuluvatest 18‘‘ mustadest kodaratega kergmetallvelgedest õhkub elegantsust.

DISAIN.

E-MÄRK.

Selge sõnum neile, kes üritavad sinuga sammu pidada. Erkkollane e märk pakiruumi uksel.

DISAIN.

E-NÄIDIK.

Jälgige kogu elektroonikat e-näidiku abil. See asendab näidikuteplokil traditsioonilist tahhomeetrit.

UUS MINI COUNTRYMAN
PISTIKHÜBRIID.

FILM.

Tuli turule 2017. aasta juunis.

 

ALL4.

Säilita kontroll, sõltumata tingimustest. Intelligentne nelikveosüsteem jagab veojõu dünaamiliselt esi- ja tagasilla vahel. ALL4 nelikveosüsteem arvutab olenevalt sinu sõidustiilist ja teekattest välja iga ratta optimaalse pöördemomendi. Kui peaksid ilmnema ekstreemsed tingimused, saab mootori kogu pöördemomendi suunata tagasillale, mis aitab kergemini läbida ka muda ja lund.

LISAVARUSTUS.

Millist MINI Countrymani sa ka ei soovi, meil on sulle midagi pakkuda.
Vali Põhjamaade või Euroopa tüüpi veljed, Runflat tehnoloogiaga või ilma. Lisa oma Countrymanile suusahoidja, sportlike triipudega katusekondel, kokkupandav rattaraam, täiendavad LED tuled või, kui soovid, lisa Aspen White‘ile samas toonis 19‘‘ sportveljed.
MINI Original lisavarustus pakub lõputult võimalusi.

MINI LISATARVIKUD

COOPER S E ALL4

PISTIKHÜBRIID

MAKSIMAALNE KIIRUS 224
KIIRENDUS (0-100 KM/H) 6.8
KÜTUSEKULU 0.21
CO2 G/KM 49
ROHKEM TEAVET
Keri üles